Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Verujem vam na rec za prvo poluvreme. Al ovo zadnjih pola sata, konstantno igramo po strani protiv ekipe od koje smo tehnicki dominantniji 20x, napucavanja, centarustevi, lopta ako slucajno dodje u sredinu, odmah se napucava na krilo. Nidje veze, ko da im je neko reko- aj nemojte nista smisleno da uradite 30 minuta, gledajte da sto dosadniju utakmicu napravite.

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, 29.05.1991 said:

 

I takva je najgledanija tako da nije do Zvezde nego do lige uopšte.

 

Slazem se. Gledaoce na stadione moze da privuce uzbudjenje, neizvesnost, borba, kvalitet, a ne klonirani mecevi koji se svake sezone ponavljaju iznova i iznova.

 

Protivnik u sesnaestercu ceka u kom ce minutu da primi taj gol, a onda se ceka kolika ce biti razlika.

 

 

Link to comment
Share on other sites

I da, Zuleta Stojkovica treba pokloniti kao sto smo poklonili i Vujadina. Momak skoro godinu dana igra kao da je desni bek Javora ili Rada, znaci ne prelazi pola, a ako predje, to je automatski kraj napada. Super je u defanzivi protiv Javora, u Evropi se ni tu nije proslavio, pritom je ocigledno glavom vec negde drugde. 

 

Ne znam sta je on tacno sjebao u odnosu sa Milojem, vrv je branio druga Gisku ili tako nesto, ali svakako- u prosloj tekmi, Marin skida traku, daje mu, on je smoren predaje Borjanu.

 

Nikom ne ide u prilog da on vise bude u Zvezdi. Naravno, jasno je bilo da su on i Vujadin zimus trebali da budu prodati, jer je vec tad bilo ocigledno da gardizam uzima maha, a da su oni igracki maksimum vec ostvarili i da kako vreme bude odmicalo, mogu samo losije da igraju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Decembarski said:

Tvrdis da Helsinki igra nesto bolje od ovoga?

Posto su nam oni prepreka na tom "dalekom putu"...

 

Izbacivanje Helsinkija nam nista ne znaci. Imamo jos 2 kola u LS posle toga, ili 1 u LS i 1 u LE, gde cemo morati da izbacimo nekog jaceg od  litvanskih i finskih veseljaka. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

 

Izbacivanje Helsinkija nam nista ne znaci. Imamo jos 2 kola u LS posle toga, ili 1 u LS i 1 u LE, gde cemo morati da izbacimo nekog jaceg od  litvanskih i finskih veseljaka. 

Znači.

Jer ako ispadnes u trecem kolu za LS ides kao nosilac u plej of za LE.

A ako ispadnes u 4. kolu ides direktno u LE.

Dakle znaci itekako.

Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe da nesto previse forsiramo...jos je rana faza a daleko su vaznije utakmice u Evropi...steta sto ovi dobise crveni, bas je pao ritam, kruzimo a njih 9 u 30 metara..Prvo poluvreme konkretno, solidno, raduje ta mala takticka promena, razmislja se u vise pravaca, to je pozitivno.
Sve se slažem, solidno izdanje ali taj način razmišljanja nam je prošle godine postepeno raskantao igru. Šta ima Jevtović da ne forsira ili Vulić, Pavkov, Simić itd. Ima da grizu svaki sekund.. Pa i ovi drugi neće im kruna s glave pasti, da ne pričam da se samo kroz maximalnu angažovanost napreduje timski i individualno. Konkurencija u timu je velika i mora da se dokazuje. A sledeća utakmica nije za dva dana nego za četiri, uz rotaciju bar 2,3 igrača..
Miloje mora da iskoreni to razmišljanje i ovakva druga poluvremena.
Pored ovoga zadovoljan sam viđenim, igrom, delimično sastavom, činjenicom da se razmišlja o napretku.
Ispada da sam se natovario na Ivanića ali i dalje je nekonkretan. Nadam se da će se pronaći. Imam utisak da nije toliko plaćen da bi ga Miloje klupirao bar neku utakmicu. Uostalom kad može Ivanić na tu poziciju može i Ebisilio.
Link to comment
Share on other sites

Ovo za sada izgleda veoma dobro s obzirom da nam je tek treca zvanicna utakmica.Bice ovo jos bolje vec u sredu.Videcemo sta nam zreb donosi u ponedeljak jer to moze da nam odredi tok sezone.U svakom slucaju ubedjen sam da mozemo do LE sto bi bio svakako uspeh i potvrda kvalitetnog Milojevicevog rada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikeAir said:

Ovo za sada izgleda veoma dobro s obzirom da nam je tek treca zvanicna utakmica.Bice ovo jos bolje vec u sredu.Videcemo sta nam zreb donosi u ponedeljak jer to moze da nam odredi tok sezone.U svakom slucaju ubedjen sam da mozemo do LE sto bi bio svakako uspeh i potvrda kvalitetnog Milojevicevog rada.

Ovo za sada je utakmica protiv Javora..ni tu nismo baš briljirali. Više od jednog poluvremena sa igračem više mi se patimo. Ne kažem da nema malog napretka, pogotovu u PP, ali je ovo i dalje slabo. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Markoss said:

 

Izbacivanje Helsinkija nam nista ne znaci. Imamo jos 2 kola u LS posle toga, ili 1 u LS i 1 u LE, gde cemo morati da izbacimo nekog jaceg od  litvanskih i finskih veseljaka. 

Naravno da znaci izbacivanje Finaca.
Posto lagano u 4 rundi LE moze da dodje neki Dudalanz ili Serif, Torpedo ili slicni velikani.
 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NikeAir said:

Ovo za sada izgleda veoma dobro s obzirom da nam je tek treca zvanicna utakmica.

 

Читаво 2П играш против сеоске екипе са играчем више и не направиш ништа, баш веома добро. Зашто ме не чуди мизерна посјета на премијери за одбрану титуле...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče posete u prvom kolu domaće lige prošle godine protiv Dinama je bilo 5100, ove godine protiv Javora 6100. Prošle godine u prvoj utakmici kvalifikacija protiv Spartaksa 23000, ove godine protiv Suduve oko 30000. Podaci su sa mozzarta.
Taj argument stvarno ništa posebno ne pokazuje, zavisi od još dosta faktora a i ovako verujem da smo najgledaniji ne samo u linglong ligi nego i u regionu.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Константин said:

 

Читаво 2П играш против сеоске екипе са играчем више и не направиш ништа, баш веома добро. Зашто ме не чуди мизерна посјета на премијери за одбрану титуле...

Pobedili smo 2:0,ne znam u cemu je problem?Da li je ovo igra koju zelimo,naravno da ne.Da li je OK igra s obzirom da je pocetak sezone,po meni je OK.Posto si kratkog pamcenja moj savet ti je da odgledas Zvezdine dvomece protiv Florijane,utakmicu protiv Irtisa u gostima,dvomec protiv Spartaksa,naucices nesto veruj mi.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, red_white said:

Ovdje ljudi od rezervista ocekuju da spakuju 5 komada Javoru, da plesu terenom o atraktivnim potezim dovode publiku do stanja ekstaze. Kao i obicno precenjuju se njihove realne mogucnosti i kvaliteti.

Neko gore napisa za Jevtovica sto centrira a sto ne probija po krilu. Pa brate probijao bi on da moze, pokusavao je vise puta da izvede dribling ali mu lopta ostane iza ili pobjegne. Da je Simic bio na mjestu Jevte bio bi poliven govnima za te akrobacije. Generalno previse se ocekuje od Vukanovica, Pavkova, Vulica, Jevtovica gomile prosecnih igraca koji samo jednom sistemu i organizovanoj ekipi mogu napraviti rezultat i uci u LS, proci grupu u LE.

Ne vidim da se nesto nasi igraci naigrase kada odu iz Zvezde. Krsticic nije bas standardan bio u AEKU a nama srce veznog reda. Srnic u Las Palmasu isto slabo igra, da ne pricamo o Radonjicu koji je bio nas ponajbolji igrac proslih kvalifikacija. 

Koliko se samo pisalo da Melegu treba dati sansu da je Jirka nase najbolje krilo a oni se raspadnu protiv Flore u dresu Radnickog. Ne moze u Levadijakosu, ne moze u Radnickom ali bi u Zvezdi mogao samo da mu zli Miloke da sansu. Isto vazi za nesretnog Jirku koji je sirot promasio sport, nije dominirao ni tom Slovackom ligom koju osvoji Slovan i ispadne od Sutjeske. Zli Miloje ne vidi kako je brz i snazan ali srecom vidi da je sa loptom na "vi".

Pa o tome pričamo..loši su.. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikeAir said:

Pobedili smo 2:0,ne znam u cemu je problem?Da li je ovo igra koju zelimo,naravno da ne.Da li je OK igra s obzirom da je pocetak sezone,po meni je OK.Posto si kratkog pamcenja moj savet ti je da odgledas Zvezdine dvomece protiv Florijane,utakmicu protiv Irtisa u gostima,dvomec protiv Spartaksa,naucices nesto veruj mi.

 

Управо због (пре)дугог памћења и причам.

А такође не поредим бабе и жабе, већ екипу која је покуповала све са домаћег тржишта и озбиљне и скупе странце за наше услове, са екипом од 200-300К буџета која игра са 10 клоцева 2П. Е сад што неки нису ни играли, а неки се чак позајмљују "конкуренцији", то је стара прича...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, red_white said:

Koliko se samo pisalo da Melegu treba dati sansu da je Jirka nase najbolje krilo a oni se raspadnu protiv Flore u dresu Radnickog. Ne moze u Levadijakosu, ne moze u Radnickom ali bi u Zvezdi mogao samo da mu zli Miloke da sansu. Isto vazi za nesretnog Jirku koji je sirot promasio sport, nije dominirao ni tom Slovackom ligom koju osvoji Slovan i ispadne od Sutjeske. Zli Miloje ne vidi kako je brz i snazan ali srecom vidi da je sa loptom na "vi".

 

Pa sto ga je onda zli Miloje doveo?

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...