Jump to content

(Ne)sportski komentatori


zoe Bg

Recommended Posts

Ne mogu nikako da se slozim sa Viskovicevim konstatacijama i formulacijama.

Ispada da su se vakcinisani ljudi sami lisili,odrekli neke slobode,a da su je nevakcinisani zadrzali. To naprosto nije tacno i ne stoji. Ja se niposto ne osecam neslobodnim ("ovcom" kako je rekao ili "da su mi stavili amove") time sto sam se vakcinisao..niti tu vidim nekakvu prednost nevakcinisanih. Lupetanje,kao i nastavak da je Novak sad postao nekakav glasnogovornik "slobodnih". Viskovic i slicni ce mu samo odmoci ovakvim izjavama.

Sa druge strane,zelim da ponovim stav izrecen jos pre par meseci na opstoj kovid temi. Iako sam primio tri doze,iako podrzavam konvencionalnu medicinu,nauku i imam poverenja u njih,cinjenica da me sa citavom vakcinacijom eksperti nisu ubedili da znaju sta rade. Nisu uspeli da naprave dovoljno efikasnu vakcinu i ja smatram da je to cinjenica. U redu,nema vise slika onog horora iz Italije ili Spanije sa pocetka pandemije,ali mislim da su tu i neki prirodni procesi ucinili svoje..kao i mere..hocu reci - nije bas ni Djokovic kriv sto glasno izgovara istinu. 

Takodje cu ponoviti jos jedno svoje misljenje:sa svakom novom dozom koju budu uvodili,entuzijazam za vakcinama ce samo da splasnjava. Ne kod nas (mi svakako nismo primer ni za sta progresivno),vec u razvijenom svetu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On se malo pogubio još od karantina u tim antiglobalističkim narativima, stalno forsira te priče o "pravom" tenisu, publici na stadionima, maskama, linijskim sudijama, imam utisak da mu malo fali da počne s teorijama zavere. 

 

Edit: koji specijal, ima na YT?

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

On se malo pogubio još od karantina u tim antiglobalističkim narativima, stalno forsira te priče o "pravom" tenisu, publici na stadionima, maskama, linijskim sudijama, imam utisak da mu malo fali da počne s teorijama zavere. 

 

Edit: koji specijal, ima na YT?

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drug Crni said:

I on se sam vakcinisao..ne razumem taj stav,priznajem.

 

Mozda mu je jos uvek vruca glava, a mozda se i previse druzi sa Govedaricom.

Ali zato i kazem, Ozmo mi je tu najtrezveniji, reagovao je na tu izjavu i na onu izjavu da se na nekom tabloidu pojavio ne znam kakav naslov, kao da mi to nemamo kod nas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pa zna Viskovic u podcastu da tako "odluta" kad krene da bistri svetsku politiku, ali mi se cini da je tu Govedarica gori (kad se pogubi i ode ko zna gde). Ozmo je i u toj "oblasti" najbolji (i mislim da je sve samopouzdaniji i da iskaze svoj stav u prisustvu ove dvojice).

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Govedarica vec na samom pocetku izdominirao :classic_biggrin:

Dakle ovako, kad Djokovic nije bio tu, neki procenat Australijanaca se vakcinisao, kako je Djokovic sleteo, tako je to skocilo nekoliko puta, kako su ga zatvorili, ponovo je palo, kad su ga pustili da trenira, ponovo je skocilo :smiley5:

Link to comment
Share on other sites

Zar ima i danas :classic_ohmy: pa da, ponedeljak je, ali ja kad mi iskoče na Yt sve mislim da je to ona jučerašnja emisija, šta ima da se toliko svaki dan naglaba...

 

S druge strane, kad već ne mogu da prenose turnir, ovo je verovatno način da SK ućari koliko može od celog cirkusa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...