Jump to content

(Ne)sportski komentatori


zoe Bg

Recommended Posts

Komentator na SK (ko god da je) : Endi je zainteresovao javnost pricom o cipelama koje je izgubio, koje su bile u koferu, pa na putu od aerodroma... bla, bla, bla

:ajme:

na kraju ce jos ispasti da je zagubio skijaske cokule dok se skijao na glecerima Svajcarske pred IW. :classic_rolleyes:

RKl1dBpNfykMNLCUNOcdps6muKbjKellTWpWKtQG

pokvareni telefoni...

 

tip je ocajan! sve vreme daje "savete" kako bi sad trebalo Endi da igra, pa kako Alkaraz ima jos mnogo da popravlja svoje udarce (a momak igra kao zmaj) i jos sijaset gluposti.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Alkaraz sad promasio neki volej (kao recimo Nadal ONAJ poen na RG), a ovaj majmun kaze: Alcaraz se obrukao, on i Ferero treba da stave prst na celo i da se zamisle, ovako ne sme da igra neko ko zeli da bude u svetskom vrhu.

:twak::twak:

Ko ovog debila stavi pred mikrofon?

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Imam utisak da je Alkaraz imao mnogo više od ovih 10 brejk lopti, ali kad se tolike prilike ne iskoriste naravno da će igrač kao Endi to da kazni. Mali mora da se nauči strpljenju, ali dobro, ima vremena. 

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

kako sad moze da poredi Raducanu s Stivens (i Ostapenko :ajme: ) ?!?! Sloan bas i nema najbolje radne navike, a Ema bas deluje da je radna i vredna.

 

Ovi pricaju o svemu drugom osim o tenisu. :classic_rolleyes:

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Jesu, na pocetku, ali nisam zapamtila. Premotacu kad se zavrsi pa cu napisati.

 

Evo ga sad drami jer teniseri traze tisinu na tribinama.

Usput je rekao da se on zakasljao kad je Novak izgubio od Endija na OI u Londonu (sad znamo ko je kriv sto je Novak tad izgubio :classic_biggrin: )

Link to comment
Share on other sites

Tip se zove Luka Spasovski.

A kao prati tenis odavno (pricao o mecu Novak-Wawrinka 2006 u Umagu).

 

U komentarima ispod videa neko tvrdi da je on ucestvovao u nekom rijalitiju na TV Hepi (ne znam da li je tacno).

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

DetfTvRWsAAQONC?format=jpg&name=medium

:ajme::twak::twak::twak:

 

ako ste pomislili da je to Ubaldo, zeznuli ste se:

 

 

to je ovaj tip, inace matori ciceganja, koji je pre koju godinu pisao neki tekst u kome je (naravno) kritikovao Novaka (mislim da je bilo oko Kermodea) gde tip pocinje kako on jadni mali nevini i naivni novinar sedi na stolici, cvokocu mu zubi i tresu mu se noge od straha od tog strasnog i mocnog #1 Novaka Djokovic, koji smenjuje funkcionere ATP levo i desno kako mu se cefne, i on onako sramezljivo (ali hrabro i neustrasivo) dize ruku da postavi pitanje. :twak: (ovo je malo parafrazirano, ali uopste nije daleko od onog sto je tip napisao)

 

Tip je totalni idiot.

 

Njemu je sad Opelka dao onaj intervju u kom je kritikovao medije, pa je ovaj brze-bolje naredni dan napisao clanak u kome je popljuvao Opelku sto ih je prozivao.

 

 

a evo i jos jednog koji sam ocenjuje svoj rad: :wicked:

 

 

 

Quote

Q. There’s been a lot of talk of people going up in space. Today William Shatner went up and came back down on the Blue Origin. Would you ever contemplate something like that? How do you think you’d feel?

pitanje Dimitorvu posle pobede nad Medvedevim :classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ovo poslednje makar ima nekog smisla, barem meni :lol_2:

Ali onaj idiot misli da je glavni problem u njegovom pitanju što je spomenuo Trampa :ajme: i 14 godina je čekao da ga postavi... čak mislim da se i sećam toga. A Bekera pre par meseci razapeli samo što je rekao da Fučovič ima zgodnu devojku... 

 

Link to comment
Share on other sites

da li na smesnu stranu ili ovde? hajde ipak ovde

 

elem, Norrie jeste rekao na poslednjoj KZS da je njemu cilj broj 1, sto je apsolutno njegovo pravo (da ima za cilj). koliko je to realisticno (cak i kad se penzionisu Big3) - to je vec druga stvar.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Ko ima živaca da gleda neka nam kaže na šta ovo liči :default_sofa:

 

komentar ispod videa:

Quote

Prokopali planinu, napravili neke stvari, izmislili pricu i napravili turisticku atrakciju da uzimaju pare ljudima..pa nek kaze onda neko da su bosanci glupi

:classic_biggrin:

Quote

Najkrace sumiranje utisaka, Visko nema kondicije

:lol_2:

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Govedarica poredi Azarenku s Sabalenkom, Kvitovom i Pliskovom. :ajme::twak:

Gleda li on uopste tenis? Od kad je to Azarenka udaracica? :ajme:

a na stranu to sto je IW spor, pa ga cesto porede s sljakom (vlasnik forsira takvu podlogu jer je Nadalov fan), i sad se on kao cudi kako to da oni koji su dobri na sljaci mogu i u IW da urade nesto.

Link to comment
Share on other sites

On 10/17/2021 at 12:31 AM, alcesta said:

Ko ima živaca da gleda neka nam kaže na šta ovo liči :default_sofa:

 

Najprije sam pročitao tvoj komentar a onda vidio thumbnail i pročitao "ne diraj živce, opasno po život" -> vidim naslov videa i pitam se a zašto (nam) oni diraju živce :classic_biggrin: onda sam tek pročitao kako treba :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...