Jump to content

(Ne)sportski komentatori


zoe Bg

Recommended Posts

ne znam ko je zenska koju slusam na streamu, ali zove Belindu: BenciK :ajme:

Mogla je do sad da nauci kako joj se izgovara prezime. :twak:

 

Sudija ispravno izgovara Igino Prezime (Svjontek), a i muski komentator. Ona kaze za Igu Svajtek.

 

Aleluja! Naucila je kako da kaze Bencic, jos samo da nauci za Igu.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Govedarica u Wish & Go:

vidi Rubljova s najvise GS titula od ovih tzv. NexGen :classic_blink:

i onda sledi objasnjenje:

Rubljov je igracki najkompletniji! :classic_blink::twak:

"servisi kada rade-  rade" ,

kretanje je fenomenalno, igra s linije varira, ali s onakvim FH i ne moras nesto da imas neku defanzivu, ali misli da defanzivu moze da doradi i sve je bolji po tom pitanju

BH ima ravan, divan, cist, nema uopste filozofije po tom pitanju (sta god da mu ovo znaci)

najekonomicniji je,

ima sjajnu tranziciju s osnovne na mrezu,

mrezu ima jako, jako kvalitetnu, dobro pokriva prostor,

jeste da ima najvise mesta gde mora da radi (a sta bi s onim da je najkompletniji?) ali konstantno kroz vreme on popunjava te svoje rupe i sredjuje te svoje mane

da ce u naredne recimo 2 godine imati najmanje povreda jer igra takav tenis

ima najvise prostora za napredak ( :classic_blink: )

dobija disciplinu koju do sada nije imao

najlucidniji je u smislu konstrukcije poena, nacina razmisljanja u igri i pristupu

nije podlozan pritisku trenutka velicine meca, okrsaja, turnira

 

elem, zakljucuje da zato sto Rubljov ima najvise prostora za napredak, vise od Zvereva, Medvedeva, Tsitsipasa, on ce osvojiti najvise GS titula :classic_blink:

logike!

 

da li neko od vas prepoznaje u ovom opisu Rubljova? ja, priznajem, da ne prepoznajem.

Govedarica je totalno zaljubljen u Rubljova. kao siparica.

 

 

Edited by wwww
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

@wwww
Govedarica je zaljubljen u Rubljova, ne vidi niti jednu njegovu manu, a sve ostale itekako kritikuje.
Ja sam skoro pa odustala od gledanja njihovih podkasta jer me on strasno smara, jos kad krene nesto da objasnjava, pa se zaplete, na kraju nema pojma ni sta je hteo da kaze...a Visko zna sa kim ima posla, pa se negde na pola iskljucio, tacno se vidi po njemu [emoji16]

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

@wwww
Govedarica je zaljubljen u Rubljova, ne vidi niti jednu njegovu manu, a sve ostale itekako kritikuje.
Ja sam skoro pa odustala od gledanja njihovih podkasta jer me on strasno smara, jos kad krene nesto da objasnjava, pa se zaplete, na kraju nema pojma ni sta je hteo da kaze...a Visko zna sa kim ima posla, pa se negde na pola iskljucio, tacno se vidi po njemu emoji16.png

 

to je prosto neverovatno kako je covek totalno slep kod ociju sto se tice Rubljova.

 

a imaju oni i jos neke bisere kad analiziraju igrace pa onda odvale neku prognozu.

 

u principu mi je Fink dobar (u podcastu s Ubaldom, koga pokusava da obuzda kad se ovaj zanese i raspline i nikako da zavrsi pricu i kaze sta je mislio :classic_biggrin: ) , kao i ovaj mladi Gill Gross (koga je sad angazovao Tenis ch, ali za meceve nizeg profila), sam ili u kombinaciji s Amy i Druckerom. Ostali su sve gori i gori (a onaj Tennis podcast je toliko jedan tracerski podcast, veze nemaju s tenisom, prava zuta stampa tzv. teniskih podcasta).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja osim ta dva Grosova druge i ne slušam, a Flinka bih da nije Ubalda za koga baš nemam strpljenja.

 

Inače Ubaldo je ladno bio u Tokiju spremio pitanje za Osaku da li je u dogovoru sa sponzorima napravila celu onu frku u Parizu da bi sebi podigla publicitet kad su je izabrali da upali baklju :ajme: sreća njegova pa nije imao priliku, kad je onaj novinar iz Sinsinatija onako prošao.

Link to comment
Share on other sites

Banjca pratim na TW al ga ne čitam-on stvarno deluje pijan kad komentariše, mada ni ostali nisu bolji, čak ni ovi izvikani sa SK, tipa Viško...

 

Ali Banjcu u odbranu, kad je Novak osvojio AO '12. sećam se neke rečenice tipa MA NEK PRIČA VILANDER ŠTA HOĆE-jedini komentar koji sam čula kontra zvaničnog MaCa Vlandera :bravo:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...