Jump to content

(Ne)sportski komentatori


zoe Bg

Recommended Posts

E-y0W-BWEAUPAGL?format=jpg&name=900x900

 

The irony of the headline alongside a pic of Emma Raducanu

 

Emma Raducanu was born in Canada, to a Romanian father and a Chinese mother. Her family moved to London when she was two

 

Edited by wwww
  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

9 minutes ago, Helena said:

Ali ovde je tako posložio tvit na tvit i u par rečenica opleo po svima bez ijedne ružne reči :bravo:

A Kris nije baš bilo ko, neki Rotenberg što piskara po TW...

Videla sam na tjubu da je komentarisao Novakovo finale još iz '08...

Fowler je tip koji je tvrdio da je Novak trazio da igra AO mec protiv Monfa po najvecoj vrucini (onaj kad su se obojica cedili na terenu), kao mu to rekao Agasi. Poznati idiot.

 

Link to comment
Share on other sites

On 9/6/2021 at 11:39 PM, Boxy said:

@wwww
Govedarica je zaljubljen u Rubljova, ne vidi niti jednu njegovu manu, a sve ostale itekako kritikuje.
Ja sam skoro pa odustala od gledanja njihovih podkasta jer me on strasno smara, jos kad krene nesto da objasnjava, pa se zaplete, na kraju nema pojma ni sta je hteo da kaze...a Visko zna sa kim ima posla, pa se negde na pola iskljucio, tacno se vidi po njemu emoji16.png

danas u Vlogu krene Govedarica da objasnjava pravilno akcentovanje Sakari, pa odluta da objasnjava o Becu i kako je u originalu a kako ga, jelte, zovu i Srbiji, a Viskovic ne moze vise da se suzdrzi od smeha :lol_2:

negde od 16min

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, wwww said:

The irony of the headline alongside a pic of Emma Raducanu

Emma Raducanu was born in Canada, to a Romanian father and a Chinese mother. Her family moved to London when she was two

 

No irony whatsoever. We should never mix apples and oranges...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, wwww said:

danas u Vlogu krene Govedarica da objasnjava pravilno akcentovanje Sakari, pa odluta da objasnjava o Becu i kako je u originalu a kako ga, jelte, zovu i Srbiji, a Viskovic ne moze vise da se suzdrzi od smeha :lol_2:

negde od 16min

 

 

E to je to, stalno divergira i na kraju ne zna da li je poso il je doso :classic_biggrin:

Skroz mi je jasno zasto on nikad sa njima ne ide u London

Link to comment
Share on other sites

gledam sad reprizu Novakovog meca na ES DE (komentator Markus Theil mislim). covek je bio toliko odusevljen krajem 1. seta, pa pricao kako je Novak nervozan jer lose igra, kako je ljut na boks i standardne floskule. a onda u 2. setu vidis kako mu je splasnulo odusevljenje, jedino je povremeno ponovo postao zivahan kad bi Mateo imao priliku za brejk.

naravno, komplimente dobija samo Beretini (kako super cita Novakov servis, kako mu je servis super itd.),  dok je Novak samo super u defanzivi (to mu priznaje da je jedna od najboljih u istoriji), doduse pomenuo je povremeno da je Novak dobar i na riternu.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

ES DE:

pricaju o mecevima sinoc i naravno o Novakovom: Novak je bio nervozan u prvom setu, ali ipak pobedio (nekako, nisu ulazili u detalje kako) itd. - ovo traje nekih 30s, a onda sledi 2min prica kako se svadjao s publikom, kako je zveknuo onu loptu ka skupljacu loptice (2x su ponovili, za slucaj da su gledaoci propustili), podsecanje sta je bilo prosle godine (bez video snimka) kada je diskvalifikovan, kako njegov srpski ratnicki mentalitet je takav (zato i pobedjuje), kako je nekad previse miran i ne pokazuje emocije, a onda reaguje s previse emocija (i ide onaj primalni urlik u 4. setu kao ilustracija) - nista ne valja,  i kako je to onako... (i sad sledi kisela, gnusajuca grimasa Ritner).

treba li da pricam da ni jednom nisu pomenuli sta se desilo u TB 1. seta meca Zvereva?

:classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Sta bese na kraju sa onim Team8 od Fekija i Godsika ciji clan je u ono vreme bio Zverev, oni bese nikad ni rec nisu rekli ni za ni protiv ? Oni su mu bili menadzeri u to vreme.

Jel uopste postoji ta firma jos uvek? Imali su DelPa koji je unistio svoju karijeru odmah potom zbog povreda, imali su Grigora koji je takodje bio u zamahu i potonuo odmah iz nepoznatih razloga, jel ima tamo jos nekog?

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, wwww said:

ovi idioti na ES DE ne mogu a da ne iskoriste svaku priliku da popljuju Novaka. sad (tokom meca Sabalenka-Lejla) kaze: Novak bi se vec odavno posvadjao s publikom na mestu Sabalenke.

:puke:

Ja sad gledam reprizu na našem ES i za isto to Pešikan kaže kako Sabalenka treba da se ugleda na Novaka i da on treba sad da je inspiriše :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Ne uporedjujem je ni sa kim, nego samo konstatujem, po onome sto se ovde postuje i po onome sto mi ponekad iskoci na mom tviteru, da je opterecena Fedom, da stalno juri neke likove da se svadja, kao sto je recimo ovaj koji ima 1000 pratilaca i koji je totalno nebitan itd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:classic_rolleyes:

 

 kometari (jedini) na pobedu:

 

 

autor "Strokes of Genius"

 

Autor "The Master" nije ni prokomentarisao Novakovu pobedu, osim kratkog citata:

posle cega je retwitovao svoje gostovanje na ABC.net.au u vezi svoje knjige

 

Simon Cambers (podpredsednik asocijacije teniskih novinara) nije nista twitovao o Novaku (samo o Emi), Dickson takodje, Brigs je retwitovao ATP twit s videom poena od 53 udarca, plus twit tennispodcasta o zenskom i muskom finalu.

 

:thumbsup: - on je bar nesto prokomentarisao svojim recima.

 

Link to comment
Share on other sites

Nisam baš sigurna kad su postavili granicu, rekli su valjda par meseci, ali s obzirom da se pojavila kao veliki talenat još prošle godine, čak možda i pre korone, i to na turnirima koje je SK prenosio, to im je popriličan minus.

6 minutes ago, vanjabarsa said:

cekaj bre, ona je bila u srbiji i nanizala sve srpske teniserke u fc- u  a oni nisu culi za nju :classic_laugh:

jaki mi teniski novinari :thumbdown:

 

339941d85f0b25b74ffc3d14063cf611.jpg

 

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...