Jump to content

EUROLEAGUE 2024/25 - every game matters


Chaos Is Me

Recommended Posts

2 hours ago, СтелаРоса said:

Opa Baskonija 2 miliona za Howarda

 

Pisao sam vec da su znacajno povecali budzet. I to Hauard na 4 sezone i Sedekerskis na 5 sezona sto je ozbiljan dugorocni projekat. Za Hola su platili visoko obestecenje i pretpostavljam da ima veliku platu. Trent je proslo sezone imao preko 1m u Nba, odigrao 38 utakmica za Atlantu prosle sezone i on nije jeftin sigurno. Laso ispod 1m tesko da je kao ni Luvavu koji je prosle sezone odigrao 28 utakmica po 25min prosecno uz 13ppg 51% za 2, 37% za 3 i 83% sa linije penala, 3.4 skoka, 2.3 asistencije i 1 ukradenu, plus je odlican defanzivac i brani od 1 do 3 a i u napadu je igrao od 1 do 3 s tim da je on neki 3/2 prirodno ali je korektan i da prenese loptu. Plus Moneke plus Baldwin, Rogavopulos, Ndiaye, Diop, Jaramaz, Raieste nakupi se i tu para sveukupno. Tu su oni sa Virtusom 10. ili 11. budzet na plate.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, realno *w said:

Milano uglavnom nije uspeo da spoji sezonu u kojoj su imali neki normalan broj povreda, a opet sam mišljenja da kad bi se sačuvali od istih, bili u recimo top8.

Nibo je naravno bio baš penal, dok će Nenad morati da se prilagodi ovom nivou igre, što sudeći po duelu sa Virtusom, možda i neće biti toliki problem.

 

Bolmaro mi je isto odličan potpis, baš kvalitetna radilica, imaće prostora i verujem da će značajno uvećati brojke iz Bajerna.

 

Na sve to Šilds i Mirota, Ledej sa klupe + taj Bruks kao neki x faktor koji može da klikne i ne.

Meni je nerealno da su Bruks, Mekormak i Kozer bili van 12 dok su Karuso, Bortolani i Diop bili u 12 u mecu protiv Virtusa(jedino ako je ograničen broj stranaca), Mekormak mi opasno miriše na Kamagatea, sto bi gotovo sigurno značilo korišcenje Zeka na 5 kad Nibo nije u igri.

 

 

Neno bas top izgleda i Neno je ključ Niba i koriscenja njegovog potencijala, isla je ranije prica da zele jednog pleja dovesti, ali msm da bi to opasno poljuljalo Bolmara i Nenu...

10 hours ago, realno *w said:

Milano uglavnom nije uspeo da spoji sezonu u kojoj su imali neki normalan broj povreda, a opet sam mišljenja da kad bi se sačuvali od istih, bili u recimo top8.

Nibo je naravno bio baš penal, dok će Nenad morati da se prilagodi ovom nivou igre, što sudeći po duelu sa Virtusom, možda i neće biti toliki problem.

 

Bolmaro mi je isto odličan potpis, baš kvalitetna radilica, imaće prostora i verujem da će značajno uvećati brojke iz Bajerna.

 

Na sve to Šilds i Mirota, Ledej sa klupe + taj Bruks kao neki x faktor koji može da klikne i ne.

Meni je nerealno da su Bruks, Mekormak i Kozer bili van 12 dok su Karuso, Bortolani i Diop bili u 12 u mecu protiv Virtusa(jedino ako je ograničen broj stranaca), Mekormak mi opasno miriše na Kamagatea, sto bi gotovo sigurno značilo korišcenje Zeka na 5 kad Nibo nije u igri.

 

 

Neno bas top izgleda i Neno je ključ Niba i koriscenja njegovog potencijala, isla je ranije prica da zele jednog pleja dovesti, ali msm da bi to opasno poljuljalo Bolmara i Nenu...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...