Jump to content

EUROLEAGUE 2024/25 - every game matters


Chaos Is Me

Recommended Posts

On 10/16/2024 at 11:27 PM, MV91 said:

Барса ће по мени бити до сада најтежи играчки matchup за Звезду, због здраве и попуњене центарске линије. Домаћин је, субјективно мишљење, боље вођен тим са бољим тренером од Барсе. Биће кључно ко наметне свој ритам, Барса бржа, са више слободе, транзиције, или строго контролисана кошарка.

 

 

Сутра Реал-ПАО као посластица дана, вадилица за обе екипе, поготову домаћина.

 

Прогнозирам победу Жалгириса у Милану, Бајерн и Париз на нешто баш много поена, као и меч у Пиониру. Фенеру врх распоред, вадилица у Берлину после дебакла.

 

У петак Монако-Виртус, Ефес-Оли, Асвел-Басконија.

 

Хоће ли бити неких тренерских трзавица после дуплог кола?

 

 

 

Није лоше, дошло све што сам очекивао данас, да видимо сутра.

 

Лагана победа Монака, мада их је Виртус опрао 20+ разлике прошле сезоне у гостима, двојка на Олимпијакос и много поена на Асвел-Басконија.

Edited by MV91
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Shonewizard said:

 

Kolega je jasno naglasio da govorimo o profesionalnim košarkašima 😁

Oguli čovek obruče u Pioniru 😁

 

A i Kataš je veliki majstor nema šta (glasom Petra Dende), Di Bartolomeo 23 minuta, Li 21 minut....odavno nisam video takavu šutersku rapsodiju "profesionalnog" košarkaša.

Link to comment
Share on other sites

Čoveče, šta uradiše Žalgirio i slatkoriječivi Talijan!

 

Ponovo sam se zajebao što sam košarkaškom post-Fergie Junajtedu poverovao da će ove sezone zaličiti na kontendera. Verovatno hoće na 6-7 kola, taman negde tamo da ispresavijaju Partizan. 
 

Žalgirio definitivno najlepše i najprijatnije iznenađenje lige. Pariz je simpatičan ali meni liči ovo na jednu produženu anomaliju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

Čoveče, šta uradiše Žalgirio i slatkoriječivi Talijan!

 

Ponovo sam se zajebao što sam košarkaškom post-Fergie Junajtedu poverovao da će ove sezone zaličiti na kontendera. Verovatno hoće na 6-7 kola, taman negde tamo da ispresavijaju Partizan. 
 

Žalgirio definitivno najlepše i najprijatnije iznenađenje lige. Pariz je simpatičan ali meni liči ovo na jednu produženu anomaliju. 

Hoces da kazes da Zvezdinih 3-0 nije iznenadjenje? Hvala kolega.

Link to comment
Share on other sites

Gledajući sastave i raspored pred početak sezone, prije bih stavio pare na Zvezdinih 4-0 nego 3-1 Litvanaca.

 

U svakom slučaju, dva najveća iznenađenja na samom početku. Treće iznenađenje je vjerovatno ovaj kanal u kome se nalazi Milano.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Cavani said:

Hoces da kazes da Zvezdinih 3-0 nije iznenadjenje? Hvala kolega.


Lepo piše najlepše i najprijatnije... 🥳

 

Sada u zbilji, još pre dve sezone sam se nakalemio da je EL maraton i da čekam makar 7-8 utakmica za neke prve stejtmente. Žalgirio je upisao već tri neočekivane pobede, ali bojim se da će veoma brzo u negativan skor da zađu. 

Link to comment
Share on other sites

Citam naslov na Mocartu "Pokusevski ima vise blokada nego poena u Evroligi..."

I ajde posto nisam jos uvek stigao da gledam Partizan, zagolica me naslov, a tamo pise 4 (cetiri) blokade i 3(tri) poena.

Sad ne znam dal sprdaju decka, ili su prosto splacina od novine, pa zele da ulove neku budalu poput mene da klikne, ali prosto nema danas postenog sajta sa kog moze da se informise.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...