Jump to content

EUROLEAGUE 2024/25 - every game matters


Chaos Is Me

Recommended Posts

Sudije sramotne. Radović se ističe, prvo sa sviranjem isteka napada Petruševu pa sada sa ovim nesportskim Sirvidisu koji je preinačen u običan a videlo faula nije. 

 

Evo i sad ovaj priznat koš Franciska... Ipak ne važi. Radović poništio Peteka. 

 

Tuga su ABA sudije...

Edited by Knipex
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvo malo konsultacije, pa ćaskanje sa trenerima i igračima, onda gledaju snimak pa opet ćaskanje, na kraju odluka, pa se opet ćaska sa zapisničkm stolom, onda teraju rezervne igrače da sednu, uvuku šorc i td..a sve u laganom ritmu da bi se glumio autoritet i sigurnost

 

Link to comment
Share on other sites

Vratio se Fall tako da nije nerealno i da se rastanu sa Petruševim koji izgleda slabo za sada. 

 

Shields je igračina. Šteta što troši vreme u raspalom Milanu. Pariz klasičan danak neiskustvu, mada osim Shortsa nema tu nekog klasnog igrača a onaj Hifi je užasan, evrokup mu je prava mera.

 

Barsa rutinski protiv Albe ali nisu nešto briljirali.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne bih bas rekao da je Petrusev izgledao slabo. Bio im je najproduktivniji centar sa 8 poena, Fall jos uvek ne zna na koju stranu napada, on i Rajt svega po dva poena.

Petruseva su zestoko isekle sudije, mislim da mu se nikad u karijeri nije desilo da izadje sa 5 licnih gresaka za svega 11 min. Bas su ga jebuckale Aba sudije, ona odluka kada su mu sudili istek napada na 0.3s deluje bas neverovatno.

Da ne znam bolje, pomislio bih da je Covic vadio fioku i napujdao Aba sudije da mu zagorcaju zivot u Grckoj i posalju sto pre za BG.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ali kakva je sinoc bila lepotica grada u Pireju, Leon Stukelj i Moraca da pozavide.

Imali smo svega, 2.5h borbe dve najhrsljus ekipe u takmicenju na 120ak poena, proveravanje svake sudijske odluke po 3min, bracu crveno bele, Slatokorecivog Zabara, Aba sudije, pa cak i kraduckanje Zvezdasa. 

Edited by Cavani
  • Like 5
  • Love 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Shields je igračina. Šteta što troši vreme u raspalom Milanu. Pariz klasičan danak neiskustvu, mada osim Shortsa nema tu nekog klasnog igrača a onaj Hifi je užasan, evrokup mu je prava mera.

 

 

Mlad je on, a ja sam ga prosle godine gledao u vecem broju meceva i nije bio konstatna, ali je imao nekoliko bas vrhunskih partija gde je izgledao kao lider tima, mada mozda je to i posledica onog da su u strahu velike oci.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...