Jump to content

KK Crvena Zvezda 24/25 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

1 minute ago, MrTripleDouble said:

Ma kakav sistem i trener

 

Shorts ima automatik poludistancu i majstor je u diktiranju tempa. Nesto sto malo plejmejkera u Evropi imaju, a Yago moze samo da sanja o tome. 

 

 

Nije mi poenta u tome. Sad da zamenis Yaga i Sortsa...Slicno bi bilo..Mozda malo bolje ali u sustini terao bi se Sorts jer ne moze ovo ili ono...

 

Link to comment
Share on other sites

Daj Teo nek uđe u svlačionicu podeli par šamara, Kalina, Kenan i Bolomboj ne smeju da izlaze celo drugo osim zbog 5 faulova. Jaga da ne uvodi uopšte.

Čovek nije realan, rotira kako je zamislio bez obzira kako ko igra...

Ja bih ga smenio na poluvremenu toliko sam popizdio.

Ovo je igra za 17. mesto.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Evo je beyond horror. Debelo nadmašen Duško, čak i Vlado... Negledljivo, neorganizovano, nelogično, pogrešno... Pičkasto na kraju... Čekaš početak sezone da bi gledao 18. put Dedu i Mitra kako još jednom pokazuju da ne mogu... 

 

Jago je postao cirkusant štetočina, Plavšić nedorastao, Dobrić nepotreban... Sfero kao da sam želi da popije otkaz, jer gore od ovoga ne može... Bez obzira na bezvezan roster... 

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Nije mi poenta u tome. Sad da zamenis Yaga i Sortsa...Slicno bi bilo..Mozda malo bolje ali u sustini terao bi se Sorts jer ne moze ovo ili ono...

 

Moja poenta je da Shorts moze sam sebi da iskreira sut za poludistance ma ko bio od odbranbenih igraca ispred njega. Separacija iz driblinga mu je strasna, pa na osnovu toga moze na svakoj tekmi da nakupi barem 10 poena.  Yago sem neke dalekometne trojke i eventualno nego ulaza kad mu sve poklope sve zvezde nema sta da ponudi. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam ovde 75% tima ne izgleda dobro...Da je samo Yago, CMM...Onda bih rekao da je do njih...Mi od pocetka sezone na bljeskove igramo.

Nesto ne stima dobro i to se vidi.

 

Prvi bi se ja oprostio od Yaga, Dede i Luke.. Bez problema i meni je zao sto nismo prihvatili ponudu kad je bila... Ali ovde je problem sistemski sto se uloge ne znaju.

Sto je rotacija glomazna. Nema se sigurnosti u nista. I otuda pokusaji da se igra za sebe.

 

I na kraju primamo iz skoka kao poruceno jbg.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...