Jump to content

KK Crvena Zvezda 24/25 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

2 minutes ago, Don Dusko said:

Ja ne bih da mracim ali zbog ovog pristupa ce nam se vratiti kada najvise nam bude trebalo.

Jbg.Ne zasluzujemo bolje ako idemo svesno u tenk.Jest Bokiboj odsutan ali da odustanes pre borbe...

Da ima karme u košarci možda bi nam se vratilo za Mirotićevo čepanje ili krađu protiv Olimpijakosa davnih dana itd itd

Edited by Урош19
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Ja ne bih da mracim ali zbog ovog pristupa ce nam se vratiti kada najvise nam bude trebalo.

Jbg.Ne zasluzujemo bolje ako idemo svesno u tenk.Jest Bokiboj odsutan ali da odustanes pre borbe...

I to radimo iz godine u godinu, takodje jedan od razloga zasto nismo u konkurenciji za playoff. Jako bedno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije problem da nas razvale, bolji su, domaći teren, mi bez dva najbolja igrača... Ali čemu ovakvo suđenje jbt? Dva faula i 4 bacanja na poklon im daju, na 18 razlike... 

Edited by Issey
  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt, ne igramo sa Realom u fudbalu, pa da ovako izgleda. Brukamo sebe i zemlju viceolimpijsko srebro. 

Nije samo ovde do Bolomboja. Kodi je pogubljen, kao da se vraca u mod kad je bio kod komsija. Kenan ako ne bude sam kao duh na šutu, beskoristan je. Teo je debelo ex. Ta bekovska linija u koju smo se kleli se očas posla raspadne.

Dobijacemo mi utakmice, muvacemo se tu negde  ali, izgleda da smo opet omašili sa pojacanjima

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ali Yago kao onaj šibicar ispred pijace koji žicka dinar-dva , ako pogodiš u kojoj mu je ruci kliker..

 

E takav je odradio papane iz uprave zvezde da mu povećaju ugovor jer to bože ima ponudu iz Rusije

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, bodo said:

A to ne znam ali puno je pričao kad je dolazio ali ničim ne podkrepljuje to. 

Не зна где бије. Све чекам као да проради али мислим да од тога нема ништа...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Issey said:

Nije problem da nas razvale, bolji su, domaći teren, mi bez dva najbolja igrača... Ali čemu ovakvo suđenje jbt? Dva faula i 4 bacanja na poklon im daju, na 18 razlike... 

vidjeli smo kako su im komsije skupo prodali kozu a ne kao ovi nasi jazavci.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...