Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

331 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      11
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      106
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      83
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      86
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      20
    • F4 baby!
      13
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      0
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      280
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      43
    • Beztrofejni debakl
      7
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      4
    • Kenan
      22
    • CMM
      7
    • Daum
      96
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      48
    • Niko!
      138


Recommended Posts

On 9/20/2024 at 10:43 AM, Čočo said:

Bliži se meč sa BC Dubai. Ni malo lak meč nas ne očekuje. Na kraju su formirali tim za prva 4 mesta u ABA ligi. Imaju okosnicu od 7,8 iskusnih igrača koji imaju i EL i NBA iskustvo, gde nisu bili puki statisti. Koliko sam video na Prepeliča, Bertansa, Andjušića (koji ako se zapale znamo kako može da izgleda a naša odbrana od šuta za 3 nije uopšte dobra) na njih imaju Abasa, Leona Radoševića, Dangubića, Uskokovića, Jekori Viliamsa i doveli su pre neki dan Ajzeu Tejlora(bivšeg igrača Efesa). Iskreno, sad u ovom trenutku nam je najmanje trebalo da putujemo u Dubai na utakmicu sa njima. Početak sezone, mi neuigrani(mada su i oni), dug put. A oni zajebani kao kratko ćebe i niko ne može ni da pretpostavi šta protivnike može da očekuje tamo.

Naravno da se očekuje pobeda ali u slučaju poraza i to pred odlazak u Pariz, biće nezgodna situacija. 

Zato nam je bila potrebna bilo kakva pobeda. Bez megalomanije i ne znam sa kakvim pokrićem očekivanja da će biti rutiniranja. I zato sam rekao da nam ovakva utakmica protiv ovakvog protivnika nije trebala u 1 kolu na gostima. Upozorio sam na ovo. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Sto je najgore ovo nije pitanje cetvorke. 

 

Problem je kompletan pristup apolutno svakoj utakmici do sada (pripreme + ovo veceras), neuigranost, ne vidim naznake ko ce nam biti prva petorka, ko su nam nosioci i sta koji k pokusavamo da igramo.

 

Pripreme su skandalozno odradjene, da mi ovako izgledamo na terenu protiv tima koji igra prvi put zajedno, prvu urakmicu u istoriji kluba.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Podseca ovo na Duskov ulazak u proslu sezonu. Imas 14 igraca od kojih svako mora da ti igra, i onda automatski moras da rotiras i onda se dodje do ovakve pogubljenosti. Kao da ni Sfero sam ne zna koja nam je prva petorka, koja druga, i sta je cija uloga, sto i ne cudi kad se uzme u obzir da nam je pola igraca blejalo na pripremama i nije ni igralo utakmice.

 

I onda dodje prva utakmica, i tebi je ponovo sve i svja Teodosic koji nije odradio pet treninga za celo leto. A u drugom te drzi Kalinin clutch, dakle nikakva uigranost i smislenost vec nesto na sta moze da se osloni svaki trener ikad.

 

Sfero svakako mora da presece, da ne robuje imenima i da ga zabole uvo sto mu je Teca doveo par igraca. Dakle jasna prva petorka, jasna druga petorka i jasno ko ide u civil. Jasne uloge i da se stane iza toga i preuzme odgovornost, inace ce da zavrsi isto kao Dusko.

 

Meni je ovo u sustini glavni utisak, cak ne ni poraz, ni rezultat, ni to da nam fali PF, vec bukvalno da nekako delujemo kao i pocetkom prosle sezone da se ne zna ko pije, ko placa. 

  • Like 32
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

dobra tekma, skoro pa evroligaska

mi smo naravno platili ceh sprdnji od pripremnog perioda

od drugih vesti:

- nema brige za kalinu

- luka prvi centar(nadam se da je bolomboj samo rovit)

- daum krava muzara

- deda prva cetvorka

- CMM prilicno bezopasan na postavljenu odbranu(sto smo i znali)

- plavsic se vraca u svoje okvire. neprijatno sam iznenadjen koliko je drven oko obruca. ocekivao sam malo sofisticiraniji napadacki repertoar

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

Sfero svakako mora da presece, da ne robuje imenima i da ga zabole uvo sto mu je Teca doveo par igraca. Dakle jasna prva petorka, jasna druga petorka i jasno ko ide u civil. Jasne uloge i da se stane iza toga i preuzme odgovornost, inace ce da zavrsi isto kao Dusko.

 

Pa treba se izboriti sa strujama u klubu.Ako krene da klupira recimo Dobrica i Davidovca.Desice se pobuna domace osnove pa ce ga smeniti.I onda u krug.

Dok ne stanemo na zdrave noge.I roster se ne skrati na normalnih 12 igraca ovako ce biti jbg.

1 minute ago, fradler said:

Pojeo bih sezonsku, proklet bio momenat kad me je doktor robotike po ko zna koji put preveslao.

Nije kriv Covic, ako te 100x prevario znaci do tebe je.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zaslužen poraz. Nismo ni zaslužili da se zadnji napad drugačije završi. 

Imamo ekipu u kojoj sem na poziciji 4 imamo po tri igrača koja moraju dobiti minute, pa se dešava da igrači koji su imali dobru seriju po desetak minuta ne vide teren, dok se ne izređaju svi ostali. Ovde je očigledan višak Dobrić (ne zbog kvaliteta), očigledna rupa Davidovac. 

Sferopulos očigledno ne zna šta da radi, posebno što je imao pripreme gde nije uspostavio bilo kakvu hijerarhiju u timu.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Ovakav start i pokazna vezba da dosta toga ne stima naravno da nam nije trebao.

Rezultat je u 2.planu, mnogo je losije to sto na startu sezone ne valjaju nit napad, nit odbrana.

I puno je faktora koji treba da nam spuste ona previsoka ocekivanja, uz to da ne vredi kukati zbog Kodija i Kenana, zaista je bilo puno hvalospeva na njihov racun i tek ce igrati za Zvezdu ove sezone meceva i meceva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po meni nema potrebe pljuvati ni CMM, ni Kenana, iako jesu bili losi. Al bio je los i Nedovic pa je igrao vise od Kenana koji nominalno dolazi da bude prvi bek. Bio je los i Jago pa je igrao 17 minuta umesto da je CMM izgulio 30 jer je smislenije delovao od njega. Katastrofa je bio i Gidra pa igrao 20 minuta. Bolomboju je ovo vrv najgora partija kod nas, eno 15 minuta na terenu, a Plavsic samo 8.

 

A CMM i Kenan i jesu dosli da preuzimaju odgovornost i sutiraju, i pokusavaju da rese. Koliko ce to biti uspesno, videcemo, ali je moja poenta da se Sfero zestoko pogubio u ovim rotacijama. 

 

Eno kup u Rusiji najbolji igrac Dobric i Plavsic, danas 6 i 8 minuta, zasto? Bar da kaze covek da su Nedovic i Bolomboj nesto odigrali, ali su bili mozda i najgori kod nas (prvi se malo izvadio pred kraj). 

 

Bas podseca na Duskove rotacije s pocetka prosle godine kad je maltene izvlacio iz sesira to kad ce ko i koliko da igra, valjda da bi ispostovao sve. To ne sme da se desi i Sferu inace ce da prodje identicno kao ovaj. 

Edited by Markoss
  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Just now, Урош19 said:

Počelo je. Ulazim na temu posle utakmice sa Parizom i to ako pobedimo, inače neće biti čitljivo.

Verovatno si očekivao hvalospeve nakon ovakvog izdanja pa te ovo sas preseklo. Suviše je grubo za tvoje oči. 
Elem, Kalina me demantovao, ipak se pali na dugme. 
Da je Daum imao pasoš mi bismo ovo dobili. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...