Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

331 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      11
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      106
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      83
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      86
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      20
    • F4 baby!
      13
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      0
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      280
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      43
    • Beztrofejni debakl
      7
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      4
    • Kenan
      22
    • CMM
      7
    • Daum
      96
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      48
    • Niko!
      138


Recommended Posts

Uželeo sam se košarke, egzotičan protivnik za početak nove sezone. Verujem u Sfera i ovaj tim i imam neki dobar osećaj za ovu sezonu, možemo do TOP 10.

 

Prva utakmica, Dubai ima intresantnih igrača, pitanje kako su se kockice posložile u njihovoj ekipi, verovatno su još uvek neuigrani, a opet sa druge strane i nama je prva utakmica, sigurno da će biti nezgodno mada smo zadržali jezgro ekipe i sigurno da se bolje poznajemo kao tim. 

Danas otvaramo sezonu sa pobedom u pustinji! 

Idemo! ❤️

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Webad said:

Mozda je sfero video da sa daumom nece ici... Da li se to nazire razlaz?? Videcemo

Možda je zaboravio da u soški ima pečat Izraela. Da ne vadi novi, lakše je da propusti prvo kolo. Bar PF ima ko da nam pokriva dok je Sfero tu...

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Ako ništa drugo večeras mora da izađemo u sastavu:

Kodi, Jago, Teo

Kenan, Nedović

Rokas, Dobrić

Kalinić, Davidovac

Bolomboj, Plavšić, Mitrović

S tim što može da se desi da umesto Nedovića(ako je bio povređen) upadne Lazić i da Teodosić izostane jer... jbg. Teodosić. 😄

Uz sve to baš me interesuje da vidim kako će izgledati raspodela minuta na centru kad je tu i Bolomboj. S tim što me takođe ne bi začudilo da i Mitrović igra na PF s obzirom da ga je Sferopulos koristio na toj poziciji. 

Link to comment
Share on other sites

Radujem se pocetku sezone i jedva cekam da vidim kako cemo danas da izgledamo. Mislim da ne preterujem ako kazem da je ovo jedna od pet najtezih mogucih utakmica u Aba ligi, ali nasa sreca je sto ovakvu utakmicu igramo na samom startu sezone gde smo odmorni i gde je protivnik sigurno neuigran i daleko od nekog vrhunca koji bi trebao da dostigne tokom sezone. 
 

Ocekujem od Kodija i Kenana da odmah postave stvari na svoje mesto i pokazu Aba ligi ko ce biti glavni. Navijam za Plavsica da nastavi gde je stao na pripremnim utakmicama.
 

Bice zanimljivo videti ko ce ostati van 12, ako se ne varam trenutno nemamo povredjenih igraca, jedino taj problem sa pasosem Dauma (ako je uopste istina). 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bogoljub Gagic said:

У ЕК има 5-6 квалитетнијих екипа од њих и још 5-6 екипа тог ранга, све испод 10 разлике за нас је за мене изненађење.

Pa meni ne bi bilo iznenađenje s obzirom da se mi još ,, pronalazimo" a da oni baš nisu nekvalitetni da ih mi ovako neuigrani gde se još kockice slažu, možemo tek tako rutinirati. Biću zadovoljan sa bilo kakvom pobedom ali da vidim neku promenu u odnosu na turnir u Rusiji. Nadam se da ćemo biti malo brži i da će kao posledica svežine koju nadam se da sad imamo i šut biti na zadovoljavajućem nivou. Što se tiče odbrane, biću zadovoljan da vidim ideju, želju i borbu. Za svaki skok, da nas ne probijaju kako stignu i pune šutem za 3.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Čočo said:

Pa meni ne bi bilo iznenađenje s obzirom da se mi još ,, pronalazimo" a da oni baš nisu nekvalitetni da ih mi ovako neuigrani gde se još kockice slažu, možemo tek tako rutinirati. Biću zadovoljan sa bilo kakvom pobedom ali da vidim neku promenu u odnosu na turnir u Rusiji. Nadam se da ćemo biti malo brži i da će kao posledica svežine koju nadam se da sad imamo i šut biti na zadovoljavajućem nivou. Što se tiče odbrane, biću zadovoljan da vidim ideju, želju i borbu. Za svaki skok, da nas ne probijaju kako stignu i pune šutem za 3.

Ако смо ми неуиграни са задржавањем свих битних играча и тренера из претходне сезоне не знам шта онда да очекујем од екипе која игра прву утакмицу у историји свог клуба.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Čočo said:

Pa meni ne bi bilo iznenađenje s obzirom da se mi još ,, pronalazimo" a da oni baš nisu nekvalitetni da ih mi ovako neuigrani gde se još kockice slažu, možemo tek tako rutinirati. Biću zadovoljan sa bilo kakvom pobedom ali da vidim neku promenu u odnosu na turnir u Rusiji. Nadam se da ćemo biti malo brži i da će kao posledica svežine koju nadam se da sad imamo i šut biti na zadovoljavajućem nivou. Što se tiče odbrane, biću zadovoljan da vidim ideju, želju i borbu. Za svaki skok, da nas ne probijaju kako stignu i pune šutem za 3.

Ma daj, pa mi smo kostur tima sačuvali, a oni su nov tim, tek su sklopljeni.

Ne očekujem da odigramo ne znam kako, ali sve osim sigurne pobjede je za brigu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Ако смо ми неуиграни са задржавањем свих битних играча и тренера из претходне сезоне не знам шта онда да очекујем од екипе која игра прву утакмицу у историји свог клуба.

U tome i jeste problem. Ne zna niko šta može da se očekuje od njih. Zato bih bio obazriv u predviđanju konačnog rezultata. Biću zadovoljan, kao što rekoh sa bilo kakvom pobedom, što i očekujem naravno. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...