Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

401 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      99
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      99
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      14
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      319
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      26
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      162


Recommended Posts

2 minutes ago, JPM said:

 

Jedno je poraz. Drugo je ovakvo poniženje i to sa 50% snage Reala. Baš mučno.

Bez Bolomboja i Nedovica,ovo je vise-manje realnost.Bez odmah,ali odmah dolaska igraca koji ce menjati Bolomboja,ponizenja ce tek slediti.

Link to comment
Share on other sites

Па мало се претерује прошле године смо гинули у Мадриду и болно изгубили у завршници, сада без Недовића и Боломбоја нисмо могли више, јесте на крају било баш тешко за гледање али боље и овако него да запнемо да изгубимо 10 разлике и шта смо добили? Па ништа. 

 

Против Жалгириса мора у месо да се кида за сваку лопту јер нам та утакмица много може донети оред две утакмице кући. Терај даље, уз Недовића Петрушева и надам се новог центра биће ово много много озбиљније и боље. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Šta se dešava sa Dobrićem,potpuno van forme..Ako ništa ovi domaći su vidjeli da ne mogu pa se nemaju šta zaliti kada budu na tribinama.Da iskopamo tu peticu da se Bolomboj vrati bar za dva mjeseca i ličiće to na nešto.Jedino ostaje problem na pleju,Kodi ne može,nadati se da će Jago i Teo podići formu.

Link to comment
Share on other sites

Očekivan poraz.

 

Treba naći klubove za Dobrića, Plavšića, Mitrovića i Dedu da skinu malo zarade. Prvi nema nikakvu ulogu, ostali su debelo ispod proseka za ovo takmičenje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ako sam išta mrzeo to su pičkaste ekipe,  koje idu spuštenih gaća, koje se unapred predaju bez borbe. 

Ovako turistički otići, a bavite se profesionalno sportom, I još te neko plaća za ovo , to je ispod svakog nivoa.

 

Ne igra Bolomboj nja nja, ne igra nedovic nja nja, pa hajde i mi da ne igramo , mislim na ostatak tima.

 

Sram da ih bude sve do jednog. Ljudi odvajaju od usta, kupuju karte, nerviraju se, da bi se pare spucale na razne plavšice, davidovce, dobrice, mitrovice, laziće. 

Koji poraz celog društva kad ovaj lelemud davidovac koji je operisan od života a ne od košarke sa sve onom zvakom koju žvaće ceo meč , koji pri tom igra svaki meč kao preko one stvari prima 700.000 evra ...gasi mešalicu , motaj kablove, zatvaraj radnju. 

 

A kad im bude najviše trebala pobeda, e tada će i karma malo da se poigra. Pa ce da te udari po ušima neki asvel, alba, virtus. 

 

 

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Razlika u timskom indeksu 137-53 i to Real u trećoj brzini sa po 19 minuta Facua i Tavaresa. Bukvalno bi bilo 50+ razlike da im je trebalo i to ova verzija Reala nije ni blizu moćna kao prošlogodišnja.

 

CMM baš brine, trenutno izgleda potpuno neupotrebljivo. Jeste on kamenjar ali sad deluje kao da može da pogodi spolja samo slučajno. Nije ni Canaan u nekoj formi, trenutno izgleda kao omaleni g league volume strelac koji ne može ništa protiv ozbiljnih ekipa. Od domaće boranije ništa ni ne očekujem nego da u svojoj minutaži bar ne ističu svoje najveće mane a večeras smo ih videli sve u punom sjaju - Luku kao usranog goluba, Plavšića kao neartikulisanog kadeta, Dobrića kao tehnički izrazito nepismenog igrača, Dedu kao izrazitog antiatletu. 

 

Ja ipak verujem da će se ova utakmica brzo staviti ad akta i da je ovako bedno izdanje posledica previše turbulencija prethodnih dana. Žalgiris uprkos svim vrlinama nije Real i treba ih fokusirano i sa smislenom rotacijom napasti. Uz Nedu i Filipa.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mile1 said:

Takodje red fleg za ubuduce ne treba razmstrati igrace iz mege koji dolaze iz kluba gde nabijaju svoju licnu statistiku. Prvo Simon a sada Plavsic

Petrusev je bio dobar, mozda bi se i Djurisic pokazao, ne treba tek tako zatvarati vrata....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ova ekipa je pokazala stav,onaj poraz protiv Barse je bio lakmus za buduce utakmice .Da li ce se ekipa raspasti posle onakvog poraza ili nastaviti jako . Videli smo kakva je naša ekipa . Lagano vezujemo još par poraza . Zalgiris u gostima i Pao kući sigurni porazi ,mmw.

Najvise sam mrzeo ovakve ekipe ,uvek nam nesto fali ,uvek imamo opravdanja .Sta ako nisu igrala dva igrača ,to ne znaci da treba da se naguzis u prva 3 minuta utakmice ,sramota .

Edited by Khal Drogo
  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ali koja mrtva puvala, pogotovo davidovac...igraš druže protiv Reala u Madridu, gleda te ogroman broj ljudi. Umesto da zapneš , da se  boriš, pokažeš želju bar, on batica lagano, penzionerski, klaj- klaj, sa sve zvakom u ustima...

Covek "profesionalac" 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  bas ruzna utakmica za gledanje ako si navijac Zvezde...pisao sam vec, Real moze da se dobije na napad na odbranu ne...sut nas je od pocetka prodao, blizu kosa nije bilo sanse da se nesto uradi i to je to...

   prica utakmice Kampaco na terenu 19:19 min +23, bez njega egal...onako iz glave mi deluje da nije doneo pogresnu odluku za celu utakmicu...

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mile1 said:

Takodje red fleg za ubuduce ne treba razmstrati igrace iz mege koji dolaze iz kluba gde nabijaju svoju licnu statistiku. Prvo Simon a sada Plavsic

 

Naravno da treba razmatrati i igrače iz Mege ako imaju talenat, fizikalije i karakter i ako se uklapaju u trenerovu viziju. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Mile1 said:

Mi bez Bolomboja ne mozemo vise od dve nedelje, a kamoli 2 meseca. Koliko su bedni igraci takozvana domaca osnova koja nas kosta 3,6miliona evra. Bukvalno bi rizikovao ban da ih socno izvredjam posto vise ne mogu da izdrzim. Koliko igraca koji jos igraju i isisaju na Covicevoj sisi

Igrace kao mitrovic, plavsic, Davidovac, dobric ne bi pozeleo ni najgorem neprijatelju

Svaka čast tebi i veliko hvala za insajderske informacije,  ali mislim da malo preteruješ po tom pitanju domaće osnove.

 

Ajde sve za Davidovica, Plavšića i Mitrovića i da razumem, ali da Dobrića ne bi poželeo najgorem neprijatelju, nakon onakvih partija na OI gde je čovek pokazao da može da igra na iole ozbiljnom nivou, malo je previše. Pa čovek je prva trojka u reprezentaciji koja je svetski vicešampion i trećeplasirana ekipa na OI.

 

Slažem se da pomenuti košarkaši nisu dali skoro pa nikakav doprinos, ali ne možemo stalno ni na to da kukamo kad Kenan jedno pet utakmica nije na nivou? CMM isto.

 

Danas su svi podbacili, ali po ovom izostanku Nedovića mišljenja sam čak da nije ni bio plan da se previše zapinje u Madridu, pogotovu sa ovakvim centrima koje imamo trenutno na raspolaganju, a oni su nažalost beskorisni.

 

Da ne misliš da ti pametujem, ali daj mi da vidimo nešto pozitivno od naših nosioca, koji igraju za lepe novce, pa da nam ova domaća osnova bude jedini problem.

 

Da se vratim na utakmicu, Sfero je Kenanu dao previše slobode, a ovaj mu za sada nimalo ne vraća. CMM igra u nekom strahu da ne pogreši, sine pa i pogreši na minus 20, samo uradi nešto.

 

Daum se trudi, svaka čast za partiju u Istanbulu, ali sam ja prvi mislio da je malo bolji šuter. Nemam njemu šta previše da zamerim jer nisam ni imao prevelika očekivanja.

 

Bolomboj je prosto nezamenljiv igrač u ovom našem sistemu, ali nadam se da ćemo makar malo pristojnije izgledati dolaskom Petruševa.

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Mile1 said:

Takodje red fleg za ubuduce ne treba razmstrati igrace iz mege koji dolaze iz kluba gde nabijaju svoju licnu statistiku. Prvo Simon a sada Plavsic

Ček a Petrušev?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Knipex said:

Ček a Petrušev?

Nije dosao iz Mege..prvi put iz Efesa a sad iz Olimpijakosa...ako bi smo se odricali sanse da dovedemo nekog ko je nekad igrao u Megi,onda nam ni Jokic ne bi valjao😇

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...