Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

401 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      99
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      99
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      14
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      319
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      26
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      162


Recommended Posts

Rivero je eksplodirao(za sada) kao i Bolomboj u istom životnom periodu. Od početka ove sezone Rivero igra najbolju sezonu u karijeri. Možda uhvati kontinuitet ovakvih igara i bude takav do kraja sezone a možda neće uspeti u tome. To niko ne zna. Ali ono šta se zna i šta može da se vidi i proveri jeste trenutna,, statistika" koja može da se postavi kad se već ovde maše statistikama. Rivero nije sjajan niti najbolji ali kao zamena Bolomboju i te kako jeste. A ako nastavi sa igrama kao u ovim prvim utakmicama biće top. Upoređivati ga sa Mitrovićem je, pa mogu reći bezobrazno. 

48 minutes ago, СтелаРоса said:

Petrusev je stavio na profilnu sliku instagram naloga sliku u Zvezdinom dresu

Nikad je nije ni skidao sa profila od kada je postavio u prošlom mandatu. 

Edited by Čočo
P. S. I ja bih kao zamenu za Bolomboja Sakoa ili Oturua ali trebamo biti realni.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da je imao nasu sliku sve vreme.

 

Elem, dok ne bude zvanicno, ne verujem za Filipa nista.

 

Glede Rivera, manje minuta za Luku, moze.

 

A i navijaci se malo ponasaju kao da smo pijani milioneri, pa sad mozemo da biramo igrace koji su pod ugovorom.

 

 

Edited by BojanaCZV
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Zašto smo se mi uhvatili tog Riveira uopšte? Je li to završeno? Potpisuje?

 

Ako je istina što su nam iz kluba zvaničnim saopštenjem rekli o stanju Bolombojeve povrede ( ja lično mislim da nije) pored Filipa nećemo sigurno dovoditi još jednom centra jer se, jelte, Bolomboj "vraća za mesec dana" .

 

Ukoliko dovedemo i Filipa i još jednog centra, znači samo da nažalost od Bolomboja bar 3-4 meseca nema ništa i da je povreda ipak ozbiljne prirode

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, NMX said:

 

Da, ni bezmalo 10 godina nije prošlo ni bezmalo 1000 igrača nije katovano ali uvek možemo da se vraćamo na taj epski ubod i vrtimo during the war priču. 


Druga bi priča bila da imamo skauting službu koja prati neke igrače mesecima (ili čak godinama) pa da uleti kod Čove/Drčele i Sfera i tresne scoting report na sto i kaže pakuj ovog katovanog zbog toga, toga, toga i toga.

 

Ovako, samo pusti snovi i večito sećanje na 2015. godinu

Slazem se,samo sto mislim da nas klub ne funkcionise tako.Nismo videli Nikolu Topica koji nam je bio ispred nosa a da vidimo tamo nekog na koledzu ili klupi Detroita odakle je doveden Miler.Sto ti kazes proslo je 1000 igraca pa morali smo da ubodemo jednog.Mislim da bi i za Dauma npr.bilo bolje da smo ga mi doveli iz Italije prosle godine i da nije izgubio godinu u Efesu.Isto tako Petrusev je mogao kod nas posle USA a ne u Megu pa u Efes.Seci dupe krpi lice politika.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, fradler said:

 

Ne, to znaci da je Sfero digao ruke od Mitrovica i Plavsica i hvala nebesima ako je tako.

 

Сферо је дигао руке у старту од оних које није хтео летос, и веома јасно се види ко су ти играчи, махом (читај: сви) домаћи.
 

Илић који није ни лиценциран, Давидовац, Добрић, Плавшић и Митровић. Тих 5 играча нас коштају... не смем ни да саберем, чак и да спустим навијачки плате за 20%, па је много. А тих 5 играча... Да их гурну у Цибону да играју на 3-4-5 и помогну, питање је да ли би били у 5 екипа у АБА. Звучи незахвално, безобразно и пљувачки према момцима који су нешто дали Црвеној звезди, али је то њихова тренутна играчка реалност. Десиће се можда неки бљесак тренутни играчки, али на 3 утакмице у 2 месеца, али неке ствари у контуинитету... тешка је то прича. Не примају они мале паре, да би одиграли 3 утакмице добре у 2 месеца, а ми се хвалили вештачко напумпаним бројем домаћих играча у ростеру.

Него је Сферопулос господин, па стално говори ”имамо добру домаћу основу и то је политика клуба.” Јер човек неће да пљује из извора који пије. Хоће да ради у Евролиги, и пристао је на компромис. Можемо да дискутујемо сада овако или онако... Он сигурно неће изаћи јавно и рећи Лука Митровић не може да игра кошарку на овом нивоу, дефанзивно, атлетски итд... То може да каже за неког Плавшића, и можда тако пошаље поруку и тим другима, али то је све и максимум који може да се добије у неком јавном наступу.

Edited by BB7
  • Like 11
  • Thanks 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Zato  na istoj toj utakmici protiv Barselone, istog tog Mitrovića , Laprovitola obilazi i gradi i uzima mu skok a ovaj ko da je kapaciteta jaga. Tako se ponaša. Bio sam bukvalno na nekoliko metara od situacije. Prošle sezone. Januar 24' , meč protiv Baskonije , jako bitan. Howard , znači lik koji je ubedljivo najniži na parketu , uzima mu jedan a čini mi se i dva ofanzivna skoka. Baš pored Luke Mitrovića. Previše sam toga odgledao od njega, pregršt materijala ima. Dosta smo veličali njegov lik i delo. Jako dobar lik. Previše limitiran igrač. Veliki problem ispod koša. Iskreno , ne verujem da će Rivero kod nas. Baš mi to ono... Ali bi baš voleo da dovedemo centra koja će bar 30 % bolje da odradi tu ulogu druge petice od Mitrovića.

Edited by StiviKivi
  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, The_Big_S said:

Ja Rivera nisam spomenuop nigde. Čak nisam ni računao na njega. Napisao sam da bez Bolomboja, centarska linija Petrušev-Luka-Plavšić nam neće doneti ništa. 

Centarska linija Petrušev-Luka i nešto malo Kuzmića nam je donela dobre rezultate i odličnu igru one sezone kad se Hasan povredio. 

Igrali su čak i zajedno na parketu, nekad obojica po 25+ minuta, pa se pobeđivalo. 

Filip može da igra 30 minuta bez problema, sigurno se uželeo igre i redovnih minuta i da, to ne bi bilo održivo na duže staze i bilo bi rupa, ali bih probao tako bar u narednim utakmicama, gde smo možda i otpisani. Ne bih dovodio 2 igrača odmah. 

 

Da, ne izgleda to bajno, ali povratkom Bolomboja, ako imamo i Petruševa i eventualno Rivera, može se desiti da dobijemo tada više problema nego što bismo sada imali u vidu nedostatka jednog igrača. 

 

Koliko god da nam se žuri, treba odigrati pametno. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...