Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

398 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      98
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      98
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      13
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      316
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      161


Recommended Posts

6 minutes ago, Brajan Danston said:

Ono što je jedino sigurno je da mi u goste Realu idemo sa centarskom linijom Mitrović - Plavšić, gde već vidim scenario da Mitrović ne može da uhvati ništa, a ni odbrani, vadi ga Janis, uleće Plavša i pravi tri lične greške za dva minuta.

 

Jedino neka improvizacija sa Daumom mi pada na pamet, ali generalno, ne da ne valja, nego je baš loše.

Mitrovic se plasi Tavaresa kao djavola,kad igramo protiv njih bezi od njega sto dalje moguce

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Sa kim sve igramo u EL u narednih 6 nedelja? Toliko ocekujem da Boki bude out

Gostujemo Realu, Zalgirisu, kuci Pao i Alba, gostujemo Monacu i Asvelu, kuci Partizan i Bajern...gostujemo Armaniju i Virtusu, kuci Oly

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Čočo said:

Pošto nećemo imati skok jedino da se molimo da ih tog dana ne ide šut. Onda ćemo i imati neke šanse. Mada ja ne bih nas tek tako otpisivao u Madridu. Bez obzira što idemo bez Bolomboja mislim da je ova ekipa spremna i ima kapaciteta da se mobiliše i stisne zube. Kombinovaće tu Janis i očekujem tu dosta izenanđenja. Niska petorka, Daum na centru itd. 

 

Ako ih ide šut, neće imati ofanzivne skokove.

 

tkt-smart.gif

 

  • Like 2
  • Ha-ha 35
Link to comment
Share on other sites

I da, neka ostane ovaj upis ovde, pa će vreme pokazati da li sam u pravu.

 

Zbog svega onog misterioznog kada su povrede naših igrača u pitanju, mišljenja sam da ćemo Bolomboja na terenu ponovo videti tek nakon Kupa, a to je ako se ne varam tamo negde kraj februara, početak marta.

 

Ne pamtim kada se kod nas neki igrač vratio brže nego što je najavljeno.

Edited by Brajan Danston
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Dusko said:

Znaci da ne igramo odbranu a da razbijamo u napadu? 😄

Vala je i red da naučimo više.

I ako može u nastavku oktobra, novembra da se ne gavraniše u vezi Bokijevog povratka na parket.

Sretne ti rane junače...

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, pavlaka said:

Gostujemo Realu, Zalgirisu, kuci Pao i Alba, gostujemo Monacu i Asvelu, kuci Partizan i Bajern...gostujemo Armaniju i Virtusu, kuci Oly

 

Do Monaka moramo da imamo vec uhodano pojacanje inace nema nista od plej ina ni ove godine.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Čočo said:

A sad malo o Drčeliću. Jeste sirovina ali je juče reagovao junački i sa srcem. U prepunoj hali onakvih sirovina nije dao na klub i nije dao na igrače. I to bez pisanja saopštenja. Čovek dela a ne reči. Kako ga onaj iz obezbeđenja uhvatio za ruku a Drčela ga saseko pogledom,, miči tu ruku od mene ako želiš još da je koristiš". Malo me je kupio sinoć stavom i željom kakvu ima da brani i bude tu za naš klub. 

 

Ne znam da li me više zabrinjava tvoj upis ili količina pozitivnih reakcija na njega...

  • Like 6
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Brajan Danston said:

I da, neka ostane ovaj upis ovde, pa će vreme pokazati da li sam u pravu.

 

Zbog svega onog misterioznog kada su povrede naših igrača u pitanju, mišljenja sam da ćemo Bolomboja na terenu ponovo videti tek nakon Kupa, a to je ako se ne varam tamo negde kraj februara, početak marta.

 

Ne pamtim kada se kod nas neki igrač vratio brže nego što je najavljeno.

Ma ja mislim tek za jedno 2 godine 😀

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, pavlaka said:

Gostujemo Realu, Zalgirisu, kuci Pao i Alba, gostujemo Monacu i Asvelu, kuci Partizan i Bajern...gostujemo Armaniju i Virtusu, kuci Oly

Koje smo kurate sreće...ovo je raspored koji se sa Bolombojem mogao odraditi brutalno...i Žalgiris i pao kući i Alba i aavel i Armani i Virtus i partizan. 

 

Jaoo jebem te sreco. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Za put u Madrid i pored svega (ne)prikazanog na terenu do sada više nade polažem u Plavšića nego u Mitrovića. I sve se nadam da će kao i kad je Bolomboj propustio prethodne utakmice u Rusiji, Plavšić da se otčepi i iskoristi slobodu i minute koju će imati na terenu i to će iskoristiti na najbolji način. I da će nam on biti x faktor i iznenađenje za Real. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nama je juce u napadu lopta sasvim lepo kruzila uprkos sto je Kodi tretiran kao Ben Simons (to ne sme da bude praksa, jer ce nase dvojke biti u strasnim problemima). Pomaze se bezobzirno s njega, udvajaju suteri, Penjarola njegov bivsi trener je zapoceo, a juce se samo nastavilo. Jednostavno, osim Nedovica, sut spolja nije isao. 11/31 nije uzasan %, ali je ogroooomna vecina od tih 20 bila skroz otvorena I to dobri suteri...nije ulazilo.

 

Odbrana je bila na vrlo solidnom nivou osim sa Lukom ba parketu. Pa i tada je cak vise skripelo u skoku nego odbrani. Opet, ne bismo dobili da nije bilo Nemanjinog ludila.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja prosto moram da napisem da je Drcela sirovina i da nista simpaticno nema u sebi.

Ne mogu da ne odg na velicanje sns kadra, prosto tako je.

Najlepsa vest je da Bokiju noga nije ostecena i da ce ozdraviti brzo.

Najmiliji igrac poslednjih godina.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Мотли, Кабенгеле, Александер, као и Џекири, Појтрес, Рејнолдс - сви су бољи играчи од Митровића и сви имају профиле какви се лакше уклапају у Сферопулосов систем од Плавшићевог. Постоје људи који боље знају и неке друге опције од мене, али ниједан од ових шест кошаркаша не би био грешка да дође сутра.

 

Оно што је проблем у мојим очима је то да су они били доступни и на лето и пре месец дана и пре пет дана и да их упркос томе нисмо довели, него чекамо митски last cut од којег како се чини неће моћи ништа да се пробере или ће фигурирати једно до два имена. Били смо у ситуацији да смо могли, и требали, већ довести центра из Еврокупа или Русије, а сада смо дошли у ситуацију да то МОРАМО да урадимо јер нам је озбиљна фрка.

 

О скаутингу Меркезефендија и Улма у нашем клубу сам већ престао да маштам, али ми изгледа и готове производе коректних цена ретко умемо да доведемо на време.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, aleksa7 said:

Мотли, Кабенгеле, Александер, као и Џекири, Појтрес, Рејнолдс - сви су бољи играчи од Митровића и сви имају профиле какви се лакше уклапају у Сферопулосов систем од Плавшићевог. Постоје људи који боље знају и неке друге опције од мене, али ниједан од ових шест кошаркаша не би био грешка да дође сутра.

 

Оно што је проблем у мојим очима је то да су они били доступни и на лето и пре месец дана и пре пет дана и да их упркос томе нисмо довели, него чекамо митски last cut од којег како се чини неће моћи ништа да се пробере или ће фигурирати једно до два имена. Били смо у ситуацији да смо могли, и требали, већ довести центра из Еврокупа или Русије, а сада смо дошли у ситуацију да то МОРАМО да урадимо јер нам је озбиљна фрка.

 

О скаутингу Меркезефендија и Улма у нашем клубу сам већ престао да маштам, али ми изгледа и готове производе коректних цена ретко умемо да доведемо на време.

Ja samo ne znam odakle tebi da su Dzekiri, Rejnolds ili Pojtres nama dostupni?

Oni svi igraju u top ruskim timovima, za ozbiljne pare i niko od njih nije na otvorenom ugovoru.

Pa sto Fener ili Virtus nisu doveli nekog od njih kad smo mi vec toliko nesposobni?

To sto se ima para da se dovede igrac ne znaci da mozemo da ulecemo arapski u igrace koji su pod ugovorima, da placamo obestecenja klubovima usred sezone i dovodimo Motlija, Rejnoldsa ili nekog treceg. 
Oni igraju za debelo vise od miliona po sezoni, nisu se slucajno odrekli evrolige.

Pitanje je da li bi nam neki Galatasaraj prodao nekog od centara usred sezone, a ne Rusi koji ne menjaju trenere i najbolje igrace otkako su izbaceni iz El.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Rejnolds ima 1,2m u Uniksu i finu slobodu koju mu Peras daje, ostali iz Rusije ili Hapoela su realni kao Panter ili Ledej iz kkp za vreme Ek.

 

 

Kamagate bi vama bio vrlo zanimljiv, njega je Mesina opasno ugusio, a decko je pravi two way centar, maks 600k bi bio (plata+obestecenje)...

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Chaos Is Me said:

Povreda Bolomboya je katastrofa ali ovde se baš preteruje. Povrede su nažalost sastavni deo sporta, povređuju se igrači svima, ne samo nama. Ne slažem se ni sa tim da Joel nije trebalo da igra sinoć. U situaciji kad već imamo 2 poraza u ABA ligi i kad za rivala imaš jednu od 2, 3 ekipe koje mogu da te dobiju bez da to bude čudo naravno da je startni centar morao da igra. Videćemo kako će klub reagovati, ni sam ne znam da li da se traži neko od preko bare kao prekobrojan u NBA ili da idemo na neku Petrušev + Kuzmić varijantu, što možda i ne bi bilo baš toliko loše u ovakvoj situaciji. Jasno je i Sferopulosu koliko je sati kad je sinoć morao da posegne za Plavšićem i uprkos brljanjima držao ga je do kraja u igri jer su Omić i Kamenjaš bacali Luku kao krpu po terenu. 

Mozda nece bas Kuzmic, ali mi nesto mirise na Dubljevica.

 

Nisam insajder, samo naglas razmisljam.

Link to comment
Share on other sites

Previse se lozite na ova jaka imena iz Rusije, nema tu nista za nas, niti ce neko u sred sezone da se odrekne dobrog igraca...

Ocekujem manje poznato ime, tako da nemoj da se razocarate posle.

A i ne znam od kada su pouzdani ti snslips, koji su pre neki dan isjavili da gledamo preko bare, a jos raniie da Plavsic ide iz Zvezde.

Ne bih ih uzimao za ozbiljno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...