Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

398 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      98
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      98
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      13
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      316
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      161


Recommended Posts

Just now, Kooineeperk said:

Povreda nije posledica minutaze vec sticaj nesretne okolnosti uz to da imamo jebene hale bez dobre ventilacije (cekajte samo da vidite Pionir u EL kad dodje). 

Pa Bokiboj nije ni morao da igra ovo.Ako cemo pravo.

Ali mi nemamo zamenu za njega.

Uvek smo pisali ovde kako samo fali da nam se povredi..I nazalost jeste.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prema vidjenom, kao I potvrdi onih koji su licno doziveli ACL povredu, nema razloga za optimizam. Opet, nije svako telo isto.

 

Ako nekako zanemarimo prvi stav ovog posta: Svaka cast Nedi na prangiji I mudima vcras, krvava i teska pobeda kakvu smo prizeljkivali protiv Barse. Brdo otvorenih trojki omasili, Kodi usao u dobar Rejon mod, pa onda onaj Rondov mod ...ma Ben Simons mod u 4/4.

 

P.S. Kalina ce izgine...a Plavsic bio bolji od Luke, sto nije pohvala za Plavsica.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nedović redemtion record holder.

Večeras je bio nezaustavljiv kao i mnogo puta prethodne sezone ali uglavnom na nižem nivou.

Računati mu ovu partiju kao monetu za otkupljenje totalnog bagovanja protiv Barse...?

Ne isplati nam se takva naplata...ič.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sinnerman said:

 

Evo uspešno si ga izmalerisao, svaka čast. A povreda nema nikakve veze sa minutima na terenu, već uslovima u Morači.

 

Mene bi bilo sramota da se ovde pojavim pojavim godinu dana posle onoga što si napisao a kamoli da drugog optužujem za ovo što se dogodilo. Krajnje si nekorektan i bezobrazan pa mi se ubuduće ne obraćaj. Ni indirektno ni direkttno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bejn said:

 

Mene bi bilo sramota da se ovde pojavim pojavim godinu dana posle onoga što si napisao a kamoli da drugog optužujem za ovo što se dogodilo. Krajnje si nekorektan i bezobrazan pa mi se ubuduće ne obraćaj. Ni indirektno ni direkttno.

 

Ti pamtiš šta je neko pisao pre godinu dana?

Link to comment
Share on other sites

Nije ovo nikakav baksuz vec upravo ono sto sam pisao danas, da ce skrsiti Bolomboja i Kalinica ako ih ne odmori.

Potpuno ludilo, da ti ides na all in u 5. kolu u potpuno nebitnoj utakmici, da ti igra 35 minuta Kalinic, CMM 35, i Bolomboj da se nije povredio igrao bi isto toliko.

Nedopustivo i samoizazvano samounistenje, izasravanje po sopstvenom timu.

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Još jedna propala sezona u EL. 

 

Za abu i ovu pobjedu večeras mi generalno puca q. Trener nažalost nije imao muda da večeras odmori nosioce i desilo se to što se desilo. 

 

Zamjene za Bolomboya ne rastu na drvetu a ti igrači sa kata su sve mečke u dzaku. Na kraju i da se nekim čudom obode igrač, ostaju ti Muka i Muka 2 na centru, jer nam sad zapravo trebaju dva igrača.

 

Biće bolje sledeće sezone.

 

 

  • Like 25
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

A opet nije morao biti na terenu da imamo kompetetnu zamenu?

 

Tačno, ali nemamo. Probao je sa Lukom, video si kako su mu skakali na glavu osrednji centri Budućnosti.

Probao sa Plavšom, taj je lik gluplji od Jestratijevića. I još se buni, a pravi bukvalno svaki drugi nesportski faul. I ono kako je zamahnuo u Omića ja bih uvek svirao faul, čak i da nema kontakta a bilo je.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Igor_ said:

Jebem ti klub. Pa sta su ih dovodili. 

 

Teča ih je dovea a ne struka.

1 minute ago, JPM said:

 

Ti pamtiš šta je neko pisao pre godinu dana?

 

Pisao je danas, pre nekoliko sati, a ne pre godinu dana.

Link to comment
Share on other sites

Nije ovo nikakav zamor kod Bolomboja bio, napad pre njegove povrede je Kalina imao ona bacanja i bukvalno se videlo kolika je zagusljivost u hali. Kada se Bolomboj povredio, bukvalno je igrac Buducnosti pokazivao koliko je sklizav parket. Videlo se koliko se igraca jos posle sklizalo na tom parketu, na srecu svi bez povrede. Ako je Bolomboj out za sezonu, sada nam fale dva visoka. Cista petica i 5/4 jedna.

 

Link to comment
Share on other sites

Dao bih samo par crtica od malopre, jer ovom govnetu od utakmice ne vredi pridavati previse paznje:

 

Prvo i najvaznije, umalo izginuse igraci u utakmici od 2 i po sata, gde se usled jebene pirotehnike (koja je izasla iz mode pre 20 i kusur godina) klizaju ko bambi na ledu.

 

Drugo, zbog ovakvih gostovanja sam izmedju ostalog za KLS ligu, niko nakon ove utakmice veceras nije postao bolji igrac, niko nije uzivao u igri, a desavala su se raznorazna sranja kojih je sasvim dovoljno na gradskom derbiju.

 

Trece, Nedovic nikad nije bio jaci u glavi, fino se nastelovao, igra ko mator, odlicno bira resenja i uspeva da ostane miran.

Iako ono sa Omicem nije bilo potrebno, niti je tajming bio dobar (ako vec mora takav faul, to se radi u trenucima kada nam ide kao protiv Splita), uspeo je da ostane miran i svojerucno nam donese pobedu.

 

Cetvrto i poslednje, mi bez naseg tihog heroja Bocka jedva da mozemo da dobijemo abaligasa.

Trk u Tursku ligu i preko bare, Makabi i Fener su reagovali u roku od par dana, videcemo koliko ce nama vremena biti potrebno.

  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Nije ovo nikakav baksuz vec upravo ono sto sam pisao danas, da ce skrsiti Bolomboja i Kalinica ako ih ne odmori.

Potpuno ludilo, da ti ides na all in u 5. kolu u potpuno nebitnoj utakmici, da ti igra 35 minuta Kalinic, CMM 35, i Bolomboj da se nije povredio igrao bi isto toliko.

Nedopustivo i samoizazvano samounistenje, izasravanje po sopstvenom timu.

 

Dok je delilo minutažu nije valjalo i direktno je okrivljen za dva poraza zbog toga... Kad je prestao da deli minutažu opet ne valja... Kako okrene ne radi ispravno 🤷. Imam utisak da bi se digla kuka i motika da je ostavio Bolomboja van 12, a da smo izgubili... Uostalom, prozivke su bile i nakon ostavljanja Giedraitisa van 12 i poraza...

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Pa Bokiboj nije ni morao da igra ovo.Ako cemo pravo.

Ali mi nemamo zamenu za njega.

Uvek smo pisali ovde kako samo fali da nam se povredi..I nazalost jeste.

 

Pa dobro ne mozemo sada da imamo 2 tima, jedan samo za ABA jedan samo za EL. Mora da igra i ABA, pogotovo derbije, kako mislis "nije morao da igra ovo"? Protiv koga ce u ABA da igra ako ne protiv top4 timova pa jos u gostima? 

 

Dakle morao je da igra, naravno. 

I da, naravno da bi bila verovatnoca manja da ce se nesrecni slucaj desiti bas njemu da je manje bio na terenu (da je imao zamenu), ali poenta je da se ovo moglo desiti i za 5min igre i za 35min igre. 

 

Jbg, kurate smo srece... 

 

Na trzistu moramo biti bez obzira na Bolomboja a ovo je valjda "wake up call" ljudima iz uprave. 

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, JPM said:

 

Ti pamtiš šta je neko pisao pre godinu dana?

Dečko je napisao za njegov današnji komentar gde se podsmevao drugima po principu "kakve crne povrede, uozbiljite se" 

Inače je dotični forumaš vrlo neprijatan za čitanje 

 

 

Što se tiče povrede Džoela, evo vam info iz prve ruke, od Sferovog pomoćnika. Prve prognoze - stradali ligamenti. Jebi ga. Sutra će se znati stepen. 

Brz oporavak gospodinu Bolomboju. 

 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Pa Bokiboj nije ni morao da igra ovo.Ako cemo pravo.

Ali mi nemamo zamenu za njega.

Uvek smo pisali ovde kako samo fali da nam se povredi..I nazalost jeste.

Budućnost je poslije Partizana najjača ABA ekipa. Ako smo uopšte mislili tamo da dobijemo, najbolji igrači su morali da iznesu.

Nije Bolomboj previše korišten večeras, ali jbg, desilo se...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...