Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

316 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      6
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      99
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      82
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      85
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      20
    • F4 baby!
      12
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      0
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      274
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      38
    • Beztrofejni debakl
      3
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      4
    • Kenan
      21
    • CMM
      5
    • Daum
      87
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      47
    • Niko!
      136


Recommended Posts

Za mene glavni utisak poslije ove tri utakmice je da ćemo biti baš dosadna ekipa za gledati i da nam definitivno treba igrač na 4,nadam se neki mladji željan dokazivanja.

Jedino pozitivno mi je onaj pik sa Kalinićem iz kog imamo dosta rješenja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NikadProtivKaline said:

 

Mekintajer-bice vodja na terenu, odavno nismo imali takvog pleja, igra i odbranu i napad, bice mu lakse kada ne bude morao da vrti pik sa Daliborom

Kenan-bice on standardan plus i u napadu i u odbrani, ocekujem mnogo bolja suterska izdanja

Plavsic-nadam se da ce nastaviti ovako i u sezoni i da ce biti pravi back up centar.ima potencijal

Kalina-ovo njega ocigledno nije zanimalo, ceka pocetak sezone.ocekujem ga puno na cetvorci, jer Daum i Davidovac u EL ne bi trebalo da dobiju vise od 10 minuta

Daum-10 minutes per game in EL

To je to sto se tice pojacanja.starosedeoci bas onakvi kakvi su uvek bili, neki inteligentni bez atletike, drugi atleticni bez ikakve inteligencije.

Ocekujem dugu i mucnu sezonu i tesku borbu za top 10.nadam se da ce se iskristalisati 8 igraca i da nece biti previse eksperimentisanja.Bolomboj, Kenan, Kodi, Kalina, Rokas, Nedovic, Plavsic, Jago i Teo da pripomogne kada mora.Jago nije taj kvalitet i ako Teo ne bude imao veliku minutazu, on ce morati da nosi breme drugog pleja.za Plavsica cemo videti.ostali, ne vise od 10 minuta po utakmici.Dalibora ne bih zeleo da gledam ni minut.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Taki said:

Za mene glavni utisak poslije ove tri utakmice je da ćemo biti baš dosadna ekipa za gledati i da nam definitivno treba igrač na 4,nadam se neki mladji željan dokazivanja.

Jedino pozitivno mi je onaj pik sa Kalinićem iz kog imamo dosta rješenja.

A kako cemo to tacno biti dosadna ekipa kada nemamo Tea, Nedu, Rokasa i Bolomboya?

4 od 7-8 najbitnijih igraca.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Čvarkov said:

Ilić evo već 3. sezona i nije mrvicu napredovao štaviše čini se gori nego kad je došao. Ne znam kakve su mu radne navike, ali zbog stava na terenu (kakav mlaki ulaz sunce ti) ni kod jednog trenera neće imati minute. Mlad si, možeš konju rep da isčupaš, pa bori se jbt.

Ocito njemu nije stalo do minuta jer po informacijama koje imam (jednostavno njemu bliska osoba) je da odbija pozajmicu vec trecu godinu zaredom

 

Glupo poredjenje sa Simonovicem jer mu je menadzer Misko a i pismeniji je igrac od Ilica ali decko je odmah trazio da mu se nadje klub jer je video da nije za ovaj nivo kosarke a nece da "propada" i tu mu skidam kapu

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Horor od turnira. Užasna košarka, nemogućnost nastupa naših igrača zbog politike i još smo u par navrata bili na ivici povreda.

 

Što se tiče rostera, puno je tu loših stvari u najavi. Yaga bih volio da gledam iza CMMa i Tea u rotaciji iako ima 850 000. Pozicija 4 standardno jad i bijeda. Ilić će ni kriv ni dužan odraditi sve 3 godine u KKCZ. Pozicija 5 će zavisiti isključivo od Joela a rekao bih i kompletan reket jer maltene niko drugi ne skače niti štiti reket. Plavšić obećava ali je puno rada pred njim. Svakako mi je draže gledati njega na parketu nego Mitrovića i Pradedu, dosade dosadne.

O Kaliniću stvarno ne treba suditi na osnovu priprema, iako je ovo bio penzionerski nastup za njega. 

 

Čović vjerujem da je zadovoljan jer sve pršti od domaćih igrača, njemu kompetentnost kluba svakako nije prioritet. Sve u svemu krećemo ubrzo pa ćemo vidjeti.

  • Like 22
Link to comment
Share on other sites

A sto vam toliko znaci da budemo sampioni pripremnog perioda?

 

Opustite se ljudi, pripreme su, pa pogledajte sta je Zoc pricao onaj dan na tu temu, uspeh je kad ti se igraci ne sudaraju po terenu.

 

Dosli smo bez tate Tea i mame Bolomboja, kao i omiljenih sinova Gidre i Nedovica.

Bice to sve okej, dva najveca strana pojacanja su se uklopila i govor tela im je dobar, Daum se trazi ali i njegovo ponasanje je daleko bolje od Tobijevog, sa kim se poredi.

U Kalinu valjda ne treba sumnjati posle 3 prijateljske utakmice jebemu misa, covek je krvario u dva navrata za taj dres.

 

Odigrali smo turnir za pare ili po direktivi, kretenska odluka koju smo vec prokomentarisali.

Sad je na redu jos malo treniranja i onda generalna protiv Dubaija, koji je daleko manje uigran i kvalitetan od ovog Zenita, a koji je pak danas izasao da odigra takmicarsku utakmicu.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kosjan Willavić said:

Meni se svidja sto su nase zvezdice dobile preko usiju posle onog Lazicevog intervjua o mogucnostima ovog tima. Malo skromnosti nije na odmet, narocito ako se setimo kako se zavrsila EL prosle sezone, a bas sumnjam da su Teca i ekipa izvukli pouke

Kad god se našao neki pametnjaković pre sezone da iznosi takve prognoze, znamo kako smo prošli. Prošle Nedović, sad Lazić. 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam finansijski aspekt turnira, ali 3 utakime u 3 dana i to bez 4 igraca je bas nepotrebno. Ovo danas je bilo tesko za gledanje, verovatno mucno i za igranje.

 

Ako smo nesto dobili od turnira to je potvrda da je krater na 4, i da ce podela uloga spolja biti kljucna.

 

Kalina je danas bio pod ozbiljnom rucnom. Nije juce poceo da igra kosarku pa da vuce na max 3 dana za redom.

Edited by Admiral
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...