Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

316 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      6
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      99
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      82
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      85
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      20
    • F4 baby!
      12
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      0
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      274
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      38
    • Beztrofejni debakl
      3
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      4
    • Kenan
      21
    • CMM
      5
    • Daum
      87
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      47
    • Niko!
      136


Recommended Posts

18 minutes ago, hakeem said:

ja iskreno jedva cekam da krenu ozbiljne utakmice pa da vidimo kako ce izgledati rotacija kod nas...

 

Izgledace slicno, svi ce se uredno rotirati vec u prvoj cetvrtini, bez jasno definisanih uloga i niko preko 25 minuta. Samo ubaci odsutnu cetvoricu u racunicu. Dakle, manje minuta za Yaga, Dobrica i Plavsica, a Kostic, Ilic, Lazic i Davidovac verovatno ispadaju iz 12.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Guru said:

Pošto smo koncipirali tim sa težištem na domaćim igračima, jasno je da eventualno pojačanje na poziciji 4 mora biti Srbin, u suprotnom će se poremetiti težište i narušiti koncepcija, a to nikako ne želimo. 

 

Dok sam trazio kandidata da postavim njegovu slicicu kao salu (Subotic, Lesic...), pade mi na pamet Borisa... 😞 

 

Da da znam, ne mozemo biti ustanova za oporavke, nisam ni mislio da on bude kandidat, nego sam se smorio sto je nekako zaboravljen, bez angazmana i treninga, pa mi onda nije vise bilo do bacanja fora... 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Već imamo jednu reprezentativnu četvorku, a prati se i status druge dve, ne znam šta se više može očekivati od uprave sa ovakvom situacijom na tržištu, ovo je realno maksimum. 

  • Like 1
  • Love 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Guru said:

Već imamo jednu reprezentativnu četvorku, a prati se i status druge dve, ne znam šta se više može očekivati od uprave sa ovakvom situacijom na tržištu, ovo je realno maksimum. 

Da li može neki prijedlog,neki igrač što bi nam legao a da je realan?

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, fradler said:

 

Izgledace slicno, svi ce se uredno rotirati vec u prvoj cetvrtini, bez jasno definisanih uloga i niko preko 25 minuta. Samo ubaci odsutnu cetvoricu u racunicu. Dakle, manje minuta za Yaga, Dobrica i Plavsica, a Kostic, Ilic, Lazic i Davidovac verovatno ispadaju iz 12.

 

Ćelavi amater da ispadne iz 12? Ma daj brate, budimo ozbiljni.

 

Lik se ozbiljno slizao sa gazdom a vjerovatno je i članska karta adekvatne partije tu. Inače bi jahao neđe po Karpoš Sokolima, ovako je u 12 EL tima. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Šta znam za sada nit smrdi nit miriše. Znacemo na čemu smo kad počne Evroliga. Najveći plus Plavšić, dosta se oslobodio ali defanzivu mora popraviti. Na centru i nismo toliko loši, on i Bolomboj biće dobar tandem. Što se tiče četvorke mislim da ćemo se tu krpiti. Malo Gidra malo Kalina plus Daum i Deda. Za sada mi deluje da ćemo se najviše razočarati u Kenana, zbog konstantnosti. Takav je bio i u Olimpijakosu, bilo utakmica gde je išao preko 20p a bilo je i slabih partija 

Link to comment
Share on other sites

Sarkazam je jedna vrsta odbrambenog mehanizma. Guru, pretpostavljam posto i ja to cesto radi, u ovom trenutku ne ume da objasni debilitet naseg kluba, posto smo jedinstveni u nasoj gluposti, pa se hvata za sarkazam.

 

Nece biti dobro ako se poduze budemo hvatali sarkazma.

 

Inace, Davidovac je zasluzio da bude starter, i Mitrovic i Lazic i Dobric. Ne vidim sta je tu neki problem. Cetvorki na trzistu, posebno sa srpskim krvnim zrncima, nema, pa je potpuno u redu da ovako pocnemo sezonu.

Edited by Juan Pablo Montoya
Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe za sarkazmom. Za one koji nisu dugo u košarci: mi smo ipak kadrovski vrlo dobro pokriveni na poziciji 4.

Daum je po CV-u, frejmu i minulom radu četvorka u najboljim godinama sa nešto EL iskustva, željan dokazivanja.

Plus je, kako smo ovde apsolvirali, veoma pozitivan lik, fine energije, uvek nasmejan što će nam značiti kada naletimo na hasl Šengelije, precenjene Vezenkove i robusne Hezonje, pa ako ovi baš budu bezobrazni Sfero uvek može da posegne za Swiss Knife Dekijem koji "dirty dancing" ne prima mnogo ksrcu, ima malu potrošnju i mož dugo da tera u sporohodnu stresa bez. 

Ako i Dedi nije dan, imamo i Dalibora koji je takodje genuine power forward kao i Daum. Nakon provedene dve godine u EL timu ova sezona mu se crta kao presudna jer ima četvorogodišnji ugovor pa ako porobi mož da tražimo neku preteranu odštetu od Peristerija. Ide mu sve bolje...prve sezone je za 7 EL tekmi imao zbirni index 34 a već prošle za 15 tekmi 36.

Malo brinu jedna blokada i tri trojke u EL za dve godine al ne mož baš sve...a upućeniji bi rekli da ga i uprava i trener i pomoćni treneri ne gotive iz nekog razloga...vrag će ga znati.

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim već u nekoliko postova da se očekuje mnogo bolja odbrana kad olakšaju noge i ruke i kako sezona bude odmicala. Ne sumnjam da će Sfero podići timsku odbranu na viši nivo kao i prošle godine, ali ovaj tim nije kadar da zaključa protivničku ekipu zbog same koncepcije tima što su i objašnjavali mnogo košarkaški pismeniji ljudi od mene. Niti smo atletična ekipa niti imamo puno dobrih defanzivaca. Možemo ukupno jednu defanzivnu petorku da izvedemo na parket (CMM, Kenan, Rokas, Kalina i Boki) i tu se sva priča završava. Ako ekipa spolja ima Nedu, Tea i Jaga, a unutra Dedu, Uroša, Dauma i Mitra, ne može se očekivati da će ova petorica pokriti sve rupe. Jedna atletski i defanzivno moćna četvorka bi rešila dosta problema, svakako ni to ne bi pokrilo sve defanzivne mane koji ovaj tim ima i kako je sastavljen.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, elmulinho said:

Pazi, opet, sve sam to samo cuo kroz neki grapevine, ali ako mene pitas, jebiga, njihove pare, mozda zele konkretno nekoga da vide u ekipi, a za ostale Brissette i Stevense ih boli uvo

opet pitam, koji bi motivacija bila za to?

sta taj krimos wannabe politicar wannabe sportski radnik ima od toga sto je petrusev u ekipi a ne neki lamar stivens?

ako mu jedan od motiva jeste i da kkcz bude konkurentnija onda to nema logike

jedino sto mi pada na pamet jeste lakse pranje para sa domacim igracima, tj. pola sarcu pola filipu 

Edited by NikadProtivKaline
Link to comment
Share on other sites

Just now, NikadProtivKaline said:

opet pitam, koji bi motivacija bila za to?

sta taj krimos wannabe politicar ima od toga sto je petrusev u ekipi a ne neki lamar stivens?

ako mu jedan od motiva jeste i da kkcz bude konkurentnija onda to nema logike

jedino sto mi pada na pamet jeste lakse pranje para sa domacim igracima, tj. pola sarcu pola filipu 

Veruj mi da ne zelim ni da znam kako taj mozak funkcionise 🙂 ali samo mislim da je to razlog zasto se uvek mora imati para za doselekciju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...