Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

387 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      123
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      96
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      94
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      24
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      12
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      308
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      64
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      68
    • Niko!
      153


Recommended Posts

51 minutes ago, BojanaCZV said:

 

Mozda je mislila kada gostujemo 😌

Da bre,nisam je razumeo 😀 Mi iz unatrosnjosti sa nasim platama najbolje sto moze da dobije je eventualno Cacak 🤣

  • Love 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Čvarkov said:

Inače baš je bilo tužno gledati Bobija u onakvom izdanju. Jedan od omiljenih igrača iz te generacije koja je vratila trofeje u naše vitrine.

Bobi je i dalje koretno napadacko oruzje, ali, kao i sa vecinom epizodista u ligi, stvar je u doziranju.

Takodje, postoje utakmice i protivnici u kojima Bobi moze da se iskoristi, a dosta je i onih u kojima nema sta da trazi.

Ista je situacija kao i kod naseg Jaga ili recimo Mitra, postoje utakmice koje su tvrde i u kojima oni nemaju nikakave mecapove koji nam idu na ruku.

Jedna od njih je bila i ona sinoc, pa su se i oni snasli polovicno, nesto bolje Mitar.

Razlika je samo u tome sto mi nekad nemamo izbora i prinudjeni smo da tim igracima u tim prilikama damo 5-10 minuta, dok Saras sa rotacijom Birc, Sanli, Meli to nije morao.

 

Verovatno se vodio onom trenerskom, igrao je tamo, imace motiv i napravice neku stetu.

Skroz nedovoljan argument da potisne cinjenicu da smo mi pnr ekipa u kojoj je prvi centar verovatno najbolji ili bar najkonstantniji igrac tima.

Na to se nadovezalo i dobro otvaranje Bokiboja, tolerisanje ociglednih koraka nakon kojih je zakucao i konacno otvorio mec na pravi nacin itd.

Slag na torti i ono sto niko nije ocekivao od ekipe koja nema sut za 3 sa pozicije centra su Bokijeve 2 trojke, to ih je totalno urnisalo na startu meca.

 

Sve u svemu, malo se i poklopilo ali uspeli smo da iznenadimo Fener.

Janis se dobro pripremio i znao je kako da napadne ove, Saras se nije snasao i mogao je samo da juri sudije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, BojanaCZV said:

Dala sam im neke sljokice da crtaju i tempere, sta ti ja znam, nisam ni otisla da pogledam kakav su kaos ostavile, sutra cu da cistim.

 

Na poluvremenu pokusavam da ih uspavam, da bar drugo pogledam "na miru", naravno ne ide ni njima ni meni.

 

Onako iznervirano, izlazim iz sobe i moje najmladje i najludje dete ulazi u dnevnu sobu i pocinje da skace i navija: "plavi, plavi".

 

Oci moje ne veruju 😍

 

 

Meni je Nettv i funkcija premotavanja tojest stopiranja sacuvala zdravlje, zivce i verovatno i brak 🙂

 

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Meni žena rekla da će me ostaviti ako i sledeće godine kupim sezonsku a da ona košta preko 40 000(Tribina A). Izgleda da ću morati drugu ženu da tražim. 😅

Edited by Čočo
  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Čočo said:

Meni žena rekla da će me ostaviti ako i sledeće godine kupim sezonsku a da ona košta preko 40 000(Tribina A). Izgleda da ću morati drugu ženu da tražim. 😅

Tek kad joj budes rekao za F4

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Čočo said:

Meni žena rekla da će me ostaviti ako i sledeće godine kupim sezonsku a da ona košta preko 40 000(Tribina A). Izgleda da ću morati drugu ženu da tražim. 😅

To se ne pita pamet nego srce.

Znaci zeno ubaci kljuc u postansko sanduce kad budes isla.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Neda za 3 poena u prve 3 utakmice prethodne 3 sezone EL:

 

22/23

4/16 25%

 

23/24

3/9 33%

 

24/25

10/17 59%

Drugi smo iza Bajerna po broju postignutih trojki po tekmi ( 10 komada ) i četvrti po asistima, iza komšija.

Sinoć u Stambolu PIR 46 - 93...uz primljena 57 poena.

 

Not sou bed.

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uh kakva pobeda, rekao bih u top 3 ikada u evroligi uzimajuci u obzir sve okolnosti. Janis maestralno vodio mec i raspodelio minute tacno onako kako smo mi ovde zamisljali. 

 

Prvo utisak meca pored nestvarnog Bolomboja mi je Daum. Odigrao je vrhunsku utakmicu a da je uz to lose sutirao za 3 sto mu je glavno oruzje. Ako uspe da konstantno ima ovoliki doprinos u odbrani nama cetvorka uopste ne treba. 

 

Bolomboj u odbrani perfektan. Kakav tajming ima bukvalno sve stize, jos kad na to odigra ovako u napadu moze se svrstati u sam krem evroligaskih igraca. 

 

Iskustvo Kaline i Tea vredi vise od bilo kakve statistike. Treneri vole kad imaju nekog iskusnog igraca u ekipi koji im je produzena ruka na terenu, mi imamo dva.

 

Gidra se totalno podredio ekipi, ima minimalnu ulogu u napadu ali svaki put kad udje grize u odbrani. Dobice on svoje suteve sigurno i verujem da ce imati odlicne procente jer je i sa njega skinut ogroman pritisak.

 

U petak mora da se oseti pozitivna energija od otvaranja kapija i da se prenese na igrace. Bez nervoze na tribinama i da ostavimo svi glas u areni.

 

Za slavu nase Crvene zvezde... ❤️

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, suptil said:

Dajte u ove naredne u 4 el utakmice dve pobede pa da ciklus zavrsimo povratkom Petruseva. Sledio bi delirijum, pa kud puklo da puklo 😄

Kako to mislis samo dve pobede od cetiri? Jesi li ti procitao poslednjih  15-20 stranica foruma? 😀

Mislim stvarno, sa takvim predznanjem se ne pisu postovi 😀

 

P.S. Naravno da se salim, ali je cinjenica da nas je sve malo udario Fener u glavu 😀

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nikom nista said:

Kako to mislis samo dve pobede od cetiri? Jesi li ti procitao poslednjih  15-20 stranica foruma? 😀

Mislim stvarno, sa takvim predznanjem se ne pisu postovi 😀

 

P.S. Naravno da se salim, ali je cinjenica da nas je sve malo udario Fener u glavu 😀

A gledaoce zone press i po novcaniku 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ovakvo rutiniranje u gostima u skorije vreme pamtim samo protiv Baskonije  kada smo imali i skoro 30tak razlike u jednom trenutku da bi završilo oko 20tak i protiv Lietvos Ritasa kad ih je Aco trica vodio. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bodo said:

ovakvo rutiniranje u gostima u skorije vreme pamtim samo protiv Baskonije  kada smo imali i skoro 30tak razlike u jednom trenutku da bi završilo oko 20tak i protiv Lietvos Ritasa kad ih je Aco trica vodio. 

Zalgiris u gostima takodje, nekad u januaru 2017 mislim da je u jednom trenutku bilo 19:41, cuvena Radonjina zima.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Meni žena rekla da će me ostaviti ako i sledeće godine kupim sezonsku a da ona košta preko 40 000(Tribina A). Izgleda da ću morati drugu ženu da tražim. 😅


Jedino da se posavetuješ sa Terzom, da ti da savet kako da objasniš ženi da je realna cena sezonske jedno, a knjigovodstvena drugo…

 

Sta znaš možda upali 🤷‍♂️

Link to comment
Share on other sites

Најбоље гостовање по мени је до сада било против Макабија у сезони 21/22 повратак Калине и Радоње.

 

Ово јуче је најмањи примљен број поена до сада у гостима од кад играмо ову Евролигу од 2013/14. На 60 или мање поена смо спуштали противнике у гостима до сада:

Зенит 2019/20 - 58 примљених поена

Жалгирис 2019/20 - 59 примљених поена

Зенит 2021/22 - 58 примљених поена

Асвел 2022/23 - 60 примљених поена

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...