Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

387 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      123
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      96
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      94
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      24
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      12
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      308
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      64
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      68
    • Niko!
      153


Recommended Posts

13 minutes ago, Borky said:

 

Kaznjeni al zalili se pa nam kaznu prebacili na utakmicu kad igramo u gostima, Itudis dogovorio za selektora, Sfero odvaljen jer je na 5:0 u EL.🤣🤣🤣

 

 

Igramo u Pioniru, jer je Prijovicka u Areni, a nama nedostaju Neda, Teo i Yago... ne znamo gde su.

  • Love 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Карта за Монако купљена, за Асвел резервисана. Да бијемо данас Фенербахче, па у Француској да нападамо 9-1 средином новембра. Да нисам скроман рекао бих 10-0.

  • Love 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Koliko je providno da se pravi fama oko nekog igraca na koga je jasno da nije tesko (dozvoljeno je) udariti 

 

Pitaju sad Bolomboja za Plavsica :lol_2:

 

Sta sa svim ovim promasajima godinama, niko ih nije pominjao, da  ne sede kraj Vesne i Covica ne bih ni znao da su bili tu

Jbt ne zna im se broj, niko nije kriv a parice lezu na racun

 

 

Ispade Plavsic najveci promasaj, mozda zato sto je Covic ostao kratkih rukava od Miska

 

 

Edited by srlepajce
Link to comment
Share on other sites

Moramo da se dogovorimo sami sa sobom:

1. Da li je Čović doveo Plavšića na svoju ruku, mimo volje trenera i struke, jer "kupujmo domaće"

2. Da li Čović tera Plavšića, zajedno sa svojom medijskom mašinerijom, jer... upisati razlog po slobodnom izboru.

Teško da može oboje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Fener je i dalje favorit, ali imamo bas dobre sanse da ih brejknemo i ne treba bezati od te cinjenice. Nadam se da cemo mudovito uci u utakmicu, svesni da mozemo da dobijemo. Treba nam opet dobra suterska partija, ali i Bolomboj na steroidima. Videcemo da li Kenan u kontinuitetu sa ovakvom slobodom moze da trpa po 15 poena svakom. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

Fener je i dalje favorit, ali imamo bas dobre sanse da ih brejknemo i ne treba bezati od te cinjenice. Nadam se da cemo mudovito uci u utakmicu, svesni da mozemo da dobijemo. Treba nam opet dobra suterska partija, ali i Bolomboj na steroidima. Videcemo da li Kenan u kontinuitetu sa ovakvom slobodom moze da trpa po 15 poena svakom. 

Za Kenana mislim da moze,ima vise vazduha kod nas nego u Olyju gde je isto trpao.Njihova odluka da nam ga prepuste a uzmu Vildozu mi nije jasna….

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Markoss said:

Fener je i dalje favorit, ali imamo bas dobre sanse da ih brejknemo i ne treba bezati od te cinjenice. Nadam se da cemo mudovito uci u utakmicu, svesni da mozemo da dobijemo. Treba nam opet dobra suterska partija, ali i Bolomboj na steroidima. Videcemo da li Kenan u kontinuitetu sa ovakvom slobodom moze da trpa po 15 poena svakom. 

Moze on bez problema da strpa 15 poena svakom, samo je pitanje procenta. 

 

Sto se tice sansi da ih dobijemo, sanse su mizerne.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, gucevo said:

Ne znm da li je neko upuceniji u tematiku, je li ove novinare SportKluba koji pisu o KK i FK Crvena zvezda neko terorisao i mucio kad su bili mali , pa da ovako pisu i omalovazavaju bilo sta vezano za CZ? 

Dabogda se ugasili, sve vam jbm.

Njima je FK zabranio akreditaciju protiv Intera u Milanu, pa sad laju, a i pre toga su lajali pa im je zabranjeno. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, No name said:

Njima je FK zabranio akreditaciju protiv Intera u Milanu, pa sad laju, a i pre toga su lajali pa im je zabranjeno. 

 

Laju oni već pola godine da li protiv FK da li KK bilo sa rezonom ili bez.... Ozbiljno su udarili 

 

Radi Miklja punom parom

Edited by pilif88
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pilif88 said:

Laju oni već pola godine da li protiv FK da li KK bilo sa rezonom ili bez.... Ozbiljno su udarili 

 

Radi Miklja punom parom

Laju zbog onoga ,ko ne sme da se pomene,pogotovo na FK,a kk im dodje usput verovatno zbog udela u kk,samo mi smešno sto ne udare zbog njegu i u partizan,verovatno tamo ne smeju jel verovatno misle da su opozicioni klub 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

https://kkcrvenazvezda.rs/2024/10/15/prodaja-karata-za-barselonu-od-srede-apel-zvezdasima/

 

Такође, током уласка на прву утакмицу примећено је да је одређени број гледалаца покушао да уђе у дворану са сликом карте која се налазила на мобилном телефону. Улазак на утакмицу са Барселоном на тај начин без карте или сезонске карте коју ће особа имати „физички“ у рукама – неће бити дозвољен, а свака злоупотреба санкционисана.

 

Kakvo kretensko saopštenje sa posebnim aspektom na citirani deo. Hajde da drndamo ljude da jure kopirnice oko Arene umesto da normalno uđu na bar kod karte bio on na telefonu ili papiru ili istetoviran na čelu. 

Kad se već kako rekoše trude da unaprede organizaciju mogli bi da protiv Barselone  na izlazu da otvore još neka vrata a ne da se prave čepovi i izlazi iz hale 10 minuta bez potrebe kao protiv Baskonije. 

O rastu cena karata od 30% neću ni da pišem, nije problem cena karata ali stavi je na početku kakva jeste a ne od kola do kola da je dižeš i spuštaš gore dole u zavisnosti od potražnje kao da smo tezga sa kupusom na Bajloni pijaci a ne ozbiljan  EL klub.

 

Znam da sam otišao malo u off ali uvek me je diletantizam nervirao a pogotovo me tišti kad dolazi od nekoga ili nečeg meni srcu bliskog.

 

Da se pobijemo sa Fenerom, Barselonu kući dobijamo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Smešno mi je kukanje na novinare. I Cigani i Grobari tvrde kako Sport Klub napada "samo nas". Te Miklja, te Rada. 

Sve bih ja to propustio kroz engleske medije, da pomeraju dupe i jednima i drugima, konstantno cele godine, decenijama. Istrpite. 

Ovde čim se napiše bilo šta sem hvalospeva, odmah se zna iz čije kuhinje to dolazi, destabilizacija u bitnom trenutku, hibridni rat, a što ćutite za ove druge... 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, lansky said:

https://kkcrvenazvezda.rs/2024/10/15/prodaja-karata-za-barselonu-od-srede-apel-zvezdasima/

 

Такође, током уласка на прву утакмицу примећено је да је одређени број гледалаца покушао да уђе у дворану са сликом карте која се налазила на мобилном телефону. Улазак на утакмицу са Барселоном на тај начин без карте или сезонске карте коју ће особа имати „физички“ у рукама – неће бити дозвољен, а свака злоупотреба санкционисана.

 

Kakvo kretensko saopštenje sa posebnim aspektom na citirani deo. Hajde da drndamo ljude da jure kopirnice oko Arene umesto da normalno uđu na bar kod karte bio on na telefonu ili papiru ili istetoviran na čelu. 

Kad se već kako rekoše trude da unaprede organizaciju mogli bi da protiv Barselone  na izlazu da otvore još neka vrata a ne da se prave čepovi i izlazi iz hale 10 minuta bez potrebe kao protiv Baskonije. 

O rastu cena karata od 30% neću ni da pišem, nije problem cena karata ali stavi je na početku kakva jeste a ne od kola do kola da je dižeš i spuštaš gore dole u zavisnosti od potražnje kao da smo tezga sa kupusom na Bajloni pijaci a ne ozbiljan  EL klub.

 

Znam da sam otišao malo u off ali uvek me je diletantizam nervirao a pogotovo me tišti kad dolazi od nekoga ili nečeg meni srcu bliskog.

 

Da se pobijemo sa Fenerom, Barselonu kući dobijamo.

Pa možeš ući sa kodom na telefonu ako kupiš kartu onlajn, ovde misle na ljude koji su slikali karte i tako probali da uđu. Po meni je ok ne dozvoliti takav način ulaska, otkud znaju oni možda su ti ljudi slikali nečiju kartu.

Edited by Урош19
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Smešno mi je kukanje na novinare. I Cigani i Grobari tvrde kako Sport Klub napada "samo nas". Te Miklja, te Rada. 

Sve bih ja to propustio kroz engleske medije, da pomeraju dupe i jednima i drugima, konstantno cele godine, decenijama. Istrpite. 

Ovde čim se napiše bilo šta sem hvalospeva, odmah se zna iz čije kuhinje to dolazi, destabilizacija u bitnom trenutku, hibridni rat, a što ćutite za ove druge... 

 

Pa i napadaju i Zvezdu i Partizan, jer su opozicioni medij. Imaju direktivu da rokaju jako, samo je FKP postedjen za sad, jasno je zasto. Ali slazem se da smara to kukanje generalno.

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Placebo Lone star said:

Imam neki dobar osecaj u vezi vecerasnje utakmice,ali sam imao dobar osecaj i kad sam se zenio.Inace mi klinac igra protiv Partizana u nedelju.Podebljabavam bromice sa 3 na 6 mg.

Prejak post.

Srecno klincu, kao i nama veceras, a ti nemoj da podebljavas dozu nego ubaci vinjak u pricu i gledaj kako se utorak pretvara u subotu.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...