Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

387 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      123
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      96
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      94
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      24
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      12
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      308
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      64
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      68
    • Niko!
      153


Recommended Posts

Čudi ovo o Plavšićevom ponašanju.

Ni Mega ni koledž košarka nisu sredine gdje to prolazi, a i ništa se ranije nije čulo o tome. Sad stigao kod nas, pa podivljao...

S druge strane, na terenu djeluje svojeglavo, prgavo, buni se kod sudija, prigovara...

Volio bih da ostane ako mogu da se riješe problemi. Ako ne može, plašim se naših sposobnosti za doselekciju. Nismo se proslavili u tome u posljednje vrijeme.

A tako sam se radovao da smo dobili centra koji će da izgura Mitra iz rotacije.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, quentin said:

Čudi ovo o Plavšićevom ponašanju.

Ni Mega ni koledž košarka nisu sredine gdje to prolazi, a i ništa se ranije nije čulo o tome. Sad stigao kod nas, pa podivljao...

S druge strane, na terenu djeluje svojeglavo, prgavo, buni se kod sudija, prigovara...

Volio bih da ostane ako mogu da se riješe problemi. Ako ne može, plašim se naših sposobnosti za doselekciju. Nismo se proslavili u tome u posljednje vrijeme.

A tako sam se radovao da smo dobili centra koji će da izgura Mitra iz rotacije.

A je l neko zna o kakvom se to problematicnom "ponsanju" radi.

 

Evo smo vec opalili 10ak postova, u kom se istice njegovo ponasanje pa bi bilo lepo i da cujemo problem

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni Plavsic deluje kao prilicno skroman, normalan i inteligentan momak, cisto sumnjam da postoji problem sa njegovim ponasanjem.

 

Gori od zelje da se dokaze i nametne, pa srlja iz greske u gresku. Niti je ovo protiv Igokee realna slika, niti ono protiv CSKA. Malo je turnir u Rusiji zavarao i nas i njega, pomislio je da moze da preskace stepenike, cak i startovao protiv Dubaija, a onda udario u zid... Pozajmica nekom evrokup timu bi bila po meri, da stekne rutinu i defanzivne fundamente, pa da nam se vrati.

 

Btw, citam da je Bentil verovatno napusta Hapoel. Khm, khm... :default_coffee:

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, quentin said:

Čudi ovo o Plavšićevom ponašanju.

Ni Mega ni koledž košarka nisu sredine gdje to prolazi, a i ništa se ranije nije čulo o tome. Sad stigao kod nas, pa podivljao...

S druge strane, na terenu djeluje svojeglavo, prgavo, buni se kod sudija, prigovara...

Volio bih da ostane ako mogu da se riješe problemi. Ako ne može, plašim se naših sposobnosti za doselekciju. Nismo se proslavili u tome u posljednje vrijeme.

A tako sam se radovao da smo dobili centra koji će da izgura Mitra iz rotacije.

Pa valjda smo naucili sve ove godine da se niko nece dovoditi ko bi izgurao Dedu, Mitra iz rotacije

 

Mozda samo neko ko je gori od njih ili isti pa da dele minute

Edited by srlepajce
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, fradler said:

Meni Plavsic deluje kao prilicno skroman, normalan i inteligentan momak, cisto sumnjam da postoji problem sa njegovim ponasanjem.

 

 

Btw, citam da je Bentil verovatno napusta Hapoel. Khm, khm... :default_coffee:

 

Ljudi se menjaju kad uđu u kintu. Kako može da ti deluje inteligentno neko ko se zatetrebi u neku šatro influenserku kojoj iskešira džipa, a još nije ni krenuo da dobija platu?

 

Btw, Bentil je jedan od najneinteligentnijih likova koji su prošli kroz klub.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Потписао је трогодишњи уговор, излаз из њега после 3 аба утакмице и 29 минута укупно би био врхунац наших будалаштина.

Дај прво нек се поради на самопоуздању са њим, онда да му се да 20+ минута на аба утакмици и то раздвојено од Јага.

Он је прошле сезоне био најбољи центар аба лиге, не мислим по квалитету наравно, дакле сигурно није заборавио да издоминира ликове из Сплита или Морнара.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Sinnerman said:

 

Ljudi se menjaju kad uđu u kintu. Kako može da ti deluje inteligentno neko ko se zatetrebi u neku šatro influenserku kojoj iskešira džipa, a još nije ni krenuo da dobija platu?

 

To ova o kojoj pricate?

Mogu da razumem i njegov ugao gledanja.

 

Screenshot-2024-10-13-19-27-53-612-com-i

  • Like 1
  • Love 2
  • Ha-ha 22
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Потписао је трогодишњи уговор, излаз из њега после 3 аба утакмице и 29 минута укупно би био врхунац наших будалаштина.

Дај прво нек се поради на самопоуздању са њим, онда да му се да 20+ минута на аба утакмици и то раздвојено од Јага.

Он је прошле сезоне био најбољи центар аба лиге, не мислим по квалитету наравно, дакле сигурно није заборавио да издоминира ликове из Сплита или Морнара.

Slažem se potpuno. Mada mislim da je veći problem ovo sto kolege pričaju o Plavšićevom ponašanju.

A sa kim da igra naš nesrećni Yago, kad razdvojismo sve igrače od njega🤣

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Потписао је трогодишњи уговор, излаз из њега после 3 аба утакмице и 29 минута укупно би био врхунац наших будалаштина.

Дај прво нек се поради на самопоуздању са њим, онда да му се да 20+ минута на аба утакмици и то раздвојено од Јага.

Он је прошле сезоне био најбољи центар аба лиге, не мислим по квалитету наравно, дакле сигурно није заборавио да издоминира ликове из Сплита или Морнара.

Ako mi treba da dovodimo igrače koji mogu da izdominiraju protiv Splita i Mornara, onda može i Zoki Nikolić ili Gagić Djordje.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Karakondzula! said:

Ako mi treba da dovodimo igrače koji mogu da izdominiraju protiv Splita i Mornara, onda može i Zoki Nikolić ili Gagić Djordje.

У праву си, трећи центар треба бити способан да издоминира против најмање половине евролигашких клубова.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ono juce od Plavsica je u top 5 najsramnijih utakmica neoog igraca Zvezde u zadnjih 10 godina.

 

Nadam se da ce Sfero da ga zakuca na tribine neko vrijeme, da lik malo porazmisli sta i kako

Jbt Lazic koji je kapiten, legenda kluba, osvojio koliko vec trofeja se baca po terenu na +30, poentira a ovaj lelemud mod. Jbs ti to.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Predlazem sa ga nabijemo na kolac-neomascen!

Ili svilen gajtan, pa zadavit.

Posle probiti glogovim kocem, takozvanim glogovcem, da nam ne bi otimao zene po selu, u slucaju da se povampiri.

 

Elem, ono sto hocu da kazem je to, da vampiri ne postoje, odnosno da sjasete coveku malo sa kicme.

Edited by Crni
  • Like 4
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ono juce od Plavsica je u top 5 najsramnijih utakmica neoog igraca Zvezde u zadnjih 10 godina.

 

Nadam se da ce Sfero da ga zakuca na tribine neko vrijeme, da lik malo porazmisli sta i kako

Jbt Lazic koji je kapiten, legenda kluba, osvojio koliko vec trofeja se baca po terenu na +30, poentira a ovaj lelemud mod. Jbs ti to.

 Meni je svaka Napierova ladim jaja i ne vracam se u odbranu tekma od prosle sezone bila gora i skandaloznija.

Ne mogu da zamerim igracu koji se cima, pa makar i izgresi ako je iz prevelike zelje.

Dovoljna mu je kazna bila sto ga je Janis zakucao za klupu na +25 i par minuta do kraja, dao mu je do znanja da je to preslabo i za garbidz tajm.

Od problematicnog ponasanja sto se pise primetio sam jedino onaj prst na usta koje mu je Janis pokazao u Parizu kada se bracakao na sudije, ali to i Mitar radi manje vise redovno.

Ja ga ne bih nesto dodatno kaznjavao, od toga nemamo nista. Na protiv, dao bih mu sansu da se sto pre pokaze jel moze ili ne moze. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cavani said:

 Meni je svaka Napierova ladim jaja i ne vracam se u odbranu tekma od prosle sezone bila gora i skandaloznija.

Ne mogu da zamerim igracu koji se cima, pa makar i izgresi ako je iz prevelike zelje.

Dovoljna mu je kazna bila sto ga je Janis zakucao za klupu na +25 i par minuta do kraja, dao mu je do znanja da je to preslabo i za garbidz tajm.

Od problematicnog ponasanja sto se pise primetio sam jedino onaj prst na usta koje mu je Janis pokazao u Parizu kada se bracakao na sudije, ali to i Mitar radi manje vise redovno.

Ja ga ne bih nesto dodatno kaznjavao, od toga nemamo nista. Na protiv, dao bih mu sansu da se sto pre pokaze jel moze ili ne moze. 

Napier je no1, sarlatan, cirkuzant. 

 

Koje bre cimanje juce, ono je bezobrazluk. Lik na niskom postu nize od sebe nece da postuje ( ok, igra na postu mu je losa ali opet ).

Glumi Jokica sa dodavanjima. 5 izgubljenih lopti za centra za 11 je skandal. 

 

Bas uzasan pristup utakmici u takmicenju gdje on treba da se dokazuje i bori za minute. 

3 minutes ago, Čočo said:

Vratio se Fall. Petrušev 0 minuta i jedini nije ušao u igru a dobili AEK 30 razlike. Da se ne lažemo znamo ko je taj 4/5 i zašto smo sad opet na tržištu. Mislim da se sitno odbrojava. 

To je jasno i iz onog njegovog intervjua. Nevjerovatno pojacanje bi bio. Ja sam ubijedjen da bi sa Canaanom bio nas najbolji igrac

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Čočo said:

Vratio se Fall. Petrušev 0 minuta i jedini nije ušao u igru a dobili AEK 30 razlike. Da se ne lažemo znamo ko je taj 4/5 i zašto smo sad opet na tržištu. Mislim da se sitno odbrojava. 

Igrao je Rovit protiv Bajerna, mozda je sada bio na postedi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...