Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

380 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      121
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      94
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      92
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      23
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      12
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      304
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      62
    • Beztrofejni debakl
      13
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      11
    • Neko ko nije naveden
      64
    • Niko!
      149


Recommended Posts

7 minutes ago, Урош19 said:

Meni je još veći utisak bio kako se šibao sa Monekeom. Prvih par minuta sam u odbrani pratio samo njih dvojicu i imam utisak da Čima nije mogao do lopte

 

Iz vip lože se sve bolje vidi.

  • Like 1
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, No name said:

Na kom tačno uzorku...U Euroligi je Plavsic igrao čitava dva minuta u Parizu, dok sinoc nije bio u protokolu. Za to vreme Mitrovic je posebno u Parizu pravio dzumbus  sa sve svojih 20 + minuta,  da smo izgubili bio bi jedan od vecih krivaca...U aba ligi Plavsic nije igrao protiv Mornara, dok je u prvom kolu igrao duplo manje od Mitrovica. 

Hoću da kažem mali je uzorak da bi se dovodili zaključci.  Plafon Mitrovica se zna, dok je plafon kod Plavsica još nepoznat . 

Imam osećaj da dovedemo Hardena da bi Mitrovic našao svojih 20 min I da bude medju dve opcije. Kad se pobeđuje sad su svi dobri. Zvezda ima problem pod kosem kad ne igra Bolomboj, I to nikakve pobede ne mogu da zamaskiraju. 

Mora se pružiti šansa Plavsicu, da ima kontinuitet. 

Mitrović nije dobar, to svi znamo. Ali, nije ni baš toliko loš koliko se ljudima čini.

Evo, ti pišeš da je u Parizu pravio džumbus, a s njim na terenu smo imali +1 za 21min igre, nije da nas je ukanalio, pa smo se raspali i izgubili. Još igrao mnogo više nego što treba, jer je Bolomboj ušao u problem sa faulovima.

Sinoć isto solidan, izvukao neke poene u napadu, u odbrani vrlo dobar, imao baš značajnu ulogu u odbrani na Hauardu.

Plavšić je igrao 2.5min jer je za to vreme pokazao da je trenutno vrlo kritičan, a ne zato što ga mrzi trener.

Slažem se za šansu i kontinuitet Plavšiću, ali u ABA ligi. Pa kad tu bude dobar - onda i EL.

Luka se pljuje po navici, i kad treba i kad ne treba. I to tako da se zapitaš da li su ljudi uopste gledali utakmicu. Biće trenutaka za to, sada nije.

Da dodam, Luka mi je najmanje drag član rostera i odavno priželjkujem drugačijeg rezervnog centra.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, pavlaka said:

Kad se setim da smo mi mogli dovesti Rejtona Mejsa prosle zime, a uprava nasa dovela Smarta 😡 

 

Ovde je bio harikiri kad se on spominjao kao potencijalno pojačanje. Tako da nećemo o tome. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Fener počeo sa petorkom Boldwin, Gudura, Kolson, Hejs-Dejvis, Sanli.

Nadam se de ce na ovu petorku Sfero da odgovori sa Kalinom na Dejvisu, a Gidrom ili Kobrom na Kolsonu. Bojim se da se prebrzi za Dauma...Daum bi mogao sa klupe kad uđe Meli, njega Šaras koristi kao 4. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Čočo said:

Ovde je bio harikiri kad se on spominjao kao potencijalno pojačanje. Tako da nećemo o tome. 

Sjećam se,divljak i slična priča a čovjek završi u Realu,tako da..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...