Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

377 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      121
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      93
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      91
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      23
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      302
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      61
    • Beztrofejni debakl
      13
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      108
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      11
    • Neko ko nije naveden
      64
    • Niko!
      147


Recommended Posts

Oni godinama urušavaju klub, a Janis je dugo bio bez posla pa verovatno pristaje i na neke stvari na koje inače ne bi pristao. Treneri koji mogu da biraju klub ne zaobilaze nas u širokom luku bez razloga.

 

Svakako stojim iza toga da ovaj tim uprkos svemu ima kvalitete i može postići dobre rezultate ako se isti iskoriste na pravi način. 

 

  • Like 13
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MarioKempes said:

Dok god u92, mozzart, prline i slične podrepne mušice prizivaju teranje Sferopulosa (uvijeno u dobru nameru i iskrenu brigu za Zvezdu i navijače) - siguran sam da je jedino ispravno da Sfero ostane i nastavi dalje sa ovim timom.

 Apsolutno. Ne secam se tekstova  kad je 15 igraca bilo krivo a samo presveti dobar.

Jbt jel.moguce da nema ni jednog portala da je objektivan?!

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Borky said:

Jbt jel.moguce da nema ni jednog portala da je objektivan?!

Moguće je, u moru posrnulih ljudi i profesija - novinarska je jedna od onih koje su otišle najniže.

Da se razumemo, ima i Čović svoje medije, pa se do sada negde nivelisalo, videćemo kako će da bude ubuduće.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, aleksa7 said:

Кад се очекује да клуб објави понуду за одлазак на дупло коло у Француску? Колико би могао да кошта аранжман?

To obicno bude nekih 10ak dana pre gostovanja, ne verujem da ce pre. Ako i tada bude. 

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ste zadovoljni svi koji ste me prozivali i terali sa teme  a  i stavljali na ignore listu posle potpisa Dobrica. 

 

Krivi su Dusko, Janis, Vlada Jo, Radonja i ko zna kolika plejada igraca je bila kriva jer ne ubacuje svaki mec 20 poena uz 7 asistencija. 

 

NE MOZE da se pravi tim kad  imas jednog Dejana Davidovca, Luku Mitrovica i Ognjea Dobrica  u istom. Postoji razlog zasto su tu gde jesu toliko godina. 


NE MOZES nikog od njih zakucati za tribine jer u papreno placeni i jer ocekuju da igraju, narusice atmosferu slucajno ili namerno. 

To su svi ljudi, ziva bica, razliciti karakteri, razlicite emocije. Jedino ako svi odma krenu da jedu magine pecurke pa ostanu bez ega. 

 

NE MOZES da imas normalan tim sa 15 pribliznih igraca. 


NE MOZES da napravis sistem. 


NE MOZES da ne roitiras kao sumanut, sad ispada da su od Vlade Joa, preko Alimpija i Duska do Sfera svi neznalice jer rotiraju toliko, ne rotiraju jer vole nego jer nema drugog nacina da henldujes ovako sklepan tim. 

 

NE MOZES da imas dobar tim ako nemas 4 i ako dovodis jos jednu trojku a na trojci ti igraju Kalinic i Gidraitis. 

 

NE MOZES da Kalinom i Gidraitisom krpis 4 stalno. 

 

NE MOZES da imas Luku Mitrovica kao bilo kakvog centra u EL ekipi, mozda kao treceg a i za to je preskup. 

 

NE MOZES da imas Dejana Davidovca. 

 

NE MOZES da das suludo veliki novac Jagu jer je odigrao dobro protiv Partizana jer ima ocigledne i vidljive nedosatke na EL sceni. 

 

NE MOZES. 

 

 

  • Like 17
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stefi88 said:

A sta drugo da vazi?

Moja greska. Nasao sam saopstenje.

 

– Сезонске карте важиће за све утакмице лигашког дела Евролиге, АБА лиге и Суперлиге Србије, као и за потенцијалне утакмице доигравања Евролиге и све утакмице плеј оф-а АБА Лиге, уколико се буду играле у Београдској Арени, као и утакмице Суперлиге Србије;

 

Samo su plej of ABA lige iskljucili. Pomesao sam da se odnosi na sve

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, СтелаРоса said:

Nemamo mi 15 igraca podjednakog kvaliteta. Imamo 10ak EL igraca i 5 EC igraca. I umesto da nam se sve vrti oko tih EL igraca, uz minimalnu pomoc EC ekipice kada se neko povredi ili treba da odmori, mi pokusavamo da ravnomerno raspodelimo svima minute.

 

Kodi, Yago, Teo

Kenan, Nedovic

Kalinic, Rokas

Daum

Bolomboj

 

Evo devet igraca i plus Mitrovic/Plavsic ko je u boljoj formi ili je bolji izbor za narednog protivnika. Ukupno 10.

 

Dobric je dosao u momentu kada smo imali 15 igraca u rosteru i nema potrebe da sad na silu pokusavamo da mu napravimo mesta. Kada se neko ne daj Boze povredi, a bice toga sigurno, onda ce upasti na teren sa jacom ulogom. Davidovac nije zasluzio da igra EL, vrlo prosto. Neka igra Aba i ceka da se nesto desi. Lazic je mator i ispovredjivan, ne vidim razlog da ina ulogu vecu od toga da ga ubacimo za 2-3 odbrane. I na kraju, centar koji ne dobije prednost u odnosu na drugog ce igrati Aba ligu sa vecom minutazom i cekati svoju priliku u EL. 
 

Nije uopste tesko.

Od ovih 9 igraca 5-orica imaju vise od 32 godine,a jedan 38..nerealno je ocekivati da u kontinuitetu igraju 30 minuta po mecu,pa cak i da"odmaraju" u ABA..(a videli smo protiv Splita,kako to izgleda)..Rotacije su neminovne..kao i posledice rotacija...Tim je lose sklopljen,i to je to...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Dusko said:

Prosle godine sto je Dusko prihvatao kompromise.

Ove godine sto je Janis prihvatao kompromise.

 

A moze li bez tih kompromisa vec jednom i da se da selekcija struci pa makar to bila struka predvodjena Vladom Jo?

I Dusko i Janis su profesionalci kojima su najbitnije pare.Takvi treneri nikad sebi nece dozvoliti da se sukobe sa upravom,jer to najblaze receno,nije preporuka za neke kasnije poslove.Cak i kad je ta uprava Covic.Rade sa onim sto imaju,a kad im ovako ostave "kosku" otaljavaju posao,i nadaju se spasonosnom otkazu,koji ce im svakako obezbediti dogovoreni novac..Nije u njima problem..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikolaTest said:

Moja greska. Nasao sam saopstenje.

 

– Сезонске карте важиће за све утакмице лигашког дела Евролиге, АБА лиге и Суперлиге Србије, као и за потенцијалне утакмице доигравања Евролиге и све утакмице плеј оф-а АБА Лиге, уколико се буду играле у Београдској Арени, као и утакмице Суперлиге Србије;

 

Samo su plej of ABA lige iskljucili. Pomesao sam da se odnosi na sve

Svakako ce biti pakao u Pioniru, pogotovu protiv Panate.

Link to comment
Share on other sites

Nije lose sto se ovo pise

Problem bi bio da se svi prave da je sve u redu a debelo nije 

 

Cudi me da nema Plavsicevih tekstova ili mu ne odgovara sad koga treba prozvati.

 

Ako se Sfero ne sabere bas me nije briga sta mu se sprema. Od mucenog Lazica nisu vidjene onakve rotacije i pogubljenost.

 

Na sta su nam licile pripremne? Pola ekipe nije igralo gotovo nista od njih, sto slobodni dani ( kad pre odmor), sto biranje utakmica, sto nebulozni put u Rusiju.

 

Od pocetka priprema nista ne mirise na dobro, naprotiv.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, srlepajce said:

 

Cudi me da nema Plavsicevih tekstova ili mu ne odgovara sad koga treba prozvati.

 

 

 

Pre će biti da ne zna koga da kritikuje, odakle da počne, kad se sve raspada. U isto vreme čitav tim je za kritiku, a i stručni štab zajedno sa timom. Bukvalno smo u bezizlaznoj situaciji i nikakva kritika ne može popraviti situaciju. Curimo na sve strane kao dževdžir.

Edited by Sinnerman
Link to comment
Share on other sites

Nažalost pročitao sam ovaj tekst od 17 dinara na Mocartu i sad bih sebi iskopao oči zarđalom kašikom.


Sve, sve ali:

 

Quote

Bori se Sferopulos trenutno i sa svojom prošlošću. Pokazao je u dosadašnjoj karijeri da je elitni trener, ali isto tako i da je onaj sa rokom trajanja. Da nije poput Željka Obradovića, Pabla Lasa ili Etorea Mesina koji uživaju nepresušno poverenje gazdi.

 

Ako ovo nije Ćokijevo maslo (što nije isključeno) nadam se da teča ima ima materijala za jedan last dance da iskopa ovom novinaru neku fotku gde jebe jednoroga ili tako nesto

 

  • Like 6
  • Ha-ha 21
Link to comment
Share on other sites

Pa ne bi se reklo da Željko Obradović, Pablo Laso i Etore Mesina nisu sa rokom trajanja, ako se pogledaju rezultati u zadnjih nekoliko godina sve trojice nisu baš sjajni. Tu i tamo ali ne kao ranije. Svaki trener je sa rokom trajanja i svaki kad tad bude pročitan.

No dobro, što lepo napisa, 17 dinara tekst.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...