Jump to content

Recommended Posts

11 hours ago, Coz29 said:

Kad ih stisnemo veceras onako domacinski u bivsoj nam kuci, jedva ce Makabi dobaciti do 70 poena. 
 

Nisu oni naisli na tvdo u prethodna 3 kola. Ekipa koja zavisi od 2 igraca od kojih je jedan tek pridosli Saben Lee, je limitirana protiv ekipa koje imaju vrhusnke trenere.


Rutiniracemo ih veceras.

 

Omasio sam za 9 poena, ali sustina je ista.

 

Uzasno prvo poluvreme, i musko drugo poluvreme.  

Pohvale za Brauna ( hejtovao sam ga mnogo kad pravi gluposti), Nilikina, Lundberg, Karlik, Bonga odlicni.

 

 

Tajrik precenjuje sebe, treba malo se spusti na zemlju, nije on sam krem el centara, ali je doktor za Dejvisa.

 

Pokusevski X faktor.

 

Link to comment
Share on other sites

Odlična odbrana Partizana u drugom poluvremenu. Makabi nije imao ni otvoren šut za 3 poena, mnogo su silili, a onda briljantan finiš utakmice Partizana gde su zdrobili Makabi. Nije Makabi za potcenjivanje. Važna pobeda, čestitam!

  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Pre pocetka sezone sam znao da cu najvise gotiviti Iffe-a i Bongu, ali Nateklina se polako tu shunja. Kako je lagano ubacio onu najbitniju trojku.

Ono sto me brine najvise je reket, treba nam meso, ovaj Mike kad se vrati on to ne donosi, donosi jos suta za tri (sto nam za sada ne fali) i igru u tranziciji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bravo bre!

 

Nije ovaj Makabi kvalitetan kao proslosezonski, jasno je. Ali svaka pobeda u EL je vazna, narocito na gostovanju. Imamo mi nasih gluposti, ali mnoge stvari su vec sada fantasticne u odnosu na proslogodisnju ekipu. I napred i nazad.

 

Kolik prija srcu kada imas igrace koji i mogu i hoce na ulaz kad god je prilika, da rese jednsotavno. Panter sav talenat na svetu, ulaz sjajan, a mrzelo ga bilo sta sto nije trojka ili onaj njegov tm gde ceka najmanje 5 ruku da bi sutnuo bacajuci se unazad...

 

Karlik se adaptira na EL prilicno dobrim tempom.

2 minutes ago, Papanikolesku said:

Pobeda se jedino pamti

 

Ne mogu ni poceti da opisujem koliko ovo nije tacno veceras.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ne postoji bolji tim od Partizana koji ovako koristi otvorene pozicije. Imam utisak da Partizan nije promašio otvorenu trojku. Pas, pas, pas, strpljenje i uvek se nađe najbolje rešenje. :23:

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Čestitke komšije.

 

Rutinska pobeda uz par zapažanja sa moje strane. Partizan deluje, po meni neočekivano, mnogo bolje ofanzivno nego defanzivno. Kada se i tu uklopite biće to baš dobro.

 

Makabi donji dom, izgubili su sav košarkaški talenat koji su imali. Lorenco, Bonzi, Boldvin...sad nije kliknulo ni sa Lojdom... teško je to nadoknaditi. Ostali su im vodonoše. Ali muški su se borili, koliko su mogli. Podsećaju me malo na Radonjinu Zvezdu sa krvavo kolenašima, ali bez ozbiljnog talenta da prelome kad treba.

 

2-2, na dobrom ste putu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...