Jump to content

Recommended Posts

3 minutes ago, Beonegro said:

Blago tebi, ja imam bar tri kandidata iz prošle sezone 😁


Frenk je bio mekan, spor i neatletican, ali je bio lozana, trudi se koliko je mogao. 
Bruno je bio ogranicen kao terasa i nezainteresovan, ali sa fenomenalnom atletikom i kretnjama. 
Smajli nista nije mogao da pogodi i nije znao gde, ali je bio nas, bio je zeljan da nesto pokaze, davao je svoj maksimum koji nazalost nije veliki, 

Sa druge strane Dejvis je spor, mekan i neatletican, ogranicen kao terasa i nezainteresovan, ne moze nista da pogodi i ne zna gde je... Bar za sada...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, MarioKempes said:

Po mojoj teoriji BG klubovi, da bi prošli, treba da dobiju po 2 puta Albu, Asvel i Makabi, po jednom Bajern, Baskoniju, Žalgiris, Pariz, Virtus, a onda da u preostalih 23 kola traže još (bar) 7 pobeda što je prilično realno.

 

Ispravio sam ti ovo :classic_smile:

 

Mora Makabi (ovaj i ovakav) dvaput da se dobije, to je ubedljivo najlakse evroligasko "gostovanje" za beogradske klubove, lakse i od Berlina. S druge strane, odlazak na noge Parizu ce se po svemu sudeci ispostaviti kao vrlo neprijatna utakmica...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nini3112 said:

Bas se vidi da se Dejvis ne uklapa u vasu ratnicku ekipu,koja promena kad izadje Tajrik i udje Dejvis...

 

Ne uklapa se, ali cenim da je Zoc i hteo dva centra suprotnih karakteristika.

Dejvis ne isporucuje ocekivano ali dobar je to igrac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, fedor said:

Sa druge strane Dejvis je spor, mekan i neatletican, ogranicen kao terasa i nezainteresovan, ne moze nista da pogodi i ne zna gde je... Bar za sada...

Šta znam, meni Dejvis nije ni spor (pogotovo za peticu) niti neatletičan. 

Mekan svakako jeste, i to šokantno mekan. A pored toga je nekako i izgubljen, kao da ne kapira svoju ulogu, što mi nikako nije jasno imajući u vidu da je dosta iskusan a nije baš Bruno po bbiq.

 

Što se tiče Kaminskog, verujem da bi u nekoj Albi, Parizu ili možda čak Žalgirisu bio krucijalan deo napada. Ali Žots nije taj tip trenera koji taktiku kroji po igračima koje ima nego obrnuto.

edit: ulete Steva sa istom poentom

Edited by Marvin
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, SamoFlacko said:

Ona iskakanja Dejvisa kao ja na Exitu prije 20 godina na drum and bass-u.

Samo što ja nisam bio normalan.

 

Pa funkcioniše li bolje sa pjanim Engleskinjama ili je efekat isti kao sa Klajburgom?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fradler said:

 

Ispravio sam ti ovo :classic_smile:

 

Mora Makabi (ovaj i ovakav) dvaput da se dobije, to je ubedljivo najlakse evroligasko "gostovanje" za beogradske klubove, lakse i od Berlina. S druge strane, odlazak na noge Parizu ce se po svemu sudeci ispostaviti kao vrlo neprijatna utakmica...

Sad tako deluje, ali na početku sezone je meni Pariz bio veći zicer nego Makabi, a projekciju sam pravio tada😀

Link to comment
Share on other sites

Kad me nije dotakao poraz ni malo. Gledam utakmicu i celo vreme mislim, sta da je preko puta bio Olimpijakos ili Barsa, Real....Bez drugog centra, bez prve cetvorke, ovo je jako tanak roster na papiru. Bez Karlika, niko nije sposoban da izmisli poene, kad je gusto. Fali ovde puno napadackog potencijala. 

Sad mogu samo prijatno da me iznenade,ako budu pobedjivali u evroligi. U aba vec ocekujem da igraju maksimalno, jer za toliko ce biti kvaliteta.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fedor said:

Samo jos jednom da napomenem, a pisao sam to kada je poceo prelazni rok. Zeljko Obradovic ima jedan jedini glavni cilj za ovu sezonu, a to je osvajanje Aba lige. Ekipa je napravljena da to uradi, sklopljena da rilja, da se kolje. To smo i dobili, mada je na pocetku malo krenulo napadacki jace nego sto se ocekivalo pa smo i mi poleteli, ali nije ovo "ona" ekipa sa poenima i elegancijom u rukama. 

Ovo mi je baš interesantno, zašto je ove sezone Partizanu ABA važnija od EL? Iz nekog strateškog razloga, želja za trofejom ili računa da full nov tim nema velike šanse u EL? A možda i nešto četvrto.

Prethodnih sezona je izrazito potencirano da je EL najvažnije takmičenje, čak i po završetku prošle. Šta se promenilo u međuvremenu?

Link to comment
Share on other sites

Ove sezone ce da nas trpa svako na koga smo vecinski bili gadljivi u "prelaznim rokovima".

 

Ibaka - checked

Klajburn - heavy checked

 

A mislim da svi znamo sta nam sleduje naredne sedmice i ko ce da se otkaci. I prosle sezone nam je pravio pakao, a videcemo sada 🥲

Link to comment
Share on other sites

Kakav prioritet ABA liga sa 20 miliona budžeta? Ja sam mislio da tu priču još samo teča može da prodaje glupljim navijačima Zvezde. To što je Željko rešio da zameni celu ekipu osim sebe nije olakšavajući faktor ali 20 milki je 20 milki. Novoj ekipi def treba uigravanja i vremena ali nemojmo praviti od toga rocket science. Valjda su i igrači birani na taj način i po tim profilima da mogu u toku sezone da se adaptiraju i isporuče na kraju iste ono što je zacrtano kao rezultatski cilj. Evo Tyrique Jones se odmah adaptirao npr. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...