Jump to content

Recommended Posts

Tako se poklopilo da sam propustio samo 3/4, stoga mi je i utisak poprilično drugačiji od većine topinga.

 

Balša u 2/4 je pravo osveženje, 4/4 dramica & standardna ABA krasotica ali ovaj tim mi uliva već sada više poverenja od prošlogodišnjeg da će ispravno pokušati da reši utakmicu. Bo(g)ngin polu flouter i Nilikinina trica nisu prošli dobro ali ovaj drugi je valjda uzet nakon ideje stručnog štaba i sa time mogu da živim.

 

Neka pregurasmo ovo, domaćinska atmosfera i požrtvovani domaćini, a vala mi se smuči kad god vidim prezime Mihailović protiv nas.

 

Malo se pribojavam srede, gost sa 0:4, must win utakmica, ali verujem da nastavljamo pobednički niz.

Link to comment
Share on other sites

Previše dramite. Bonga igrao 29 minuta, a on mi deluje kao da može i 40 minuta da igra bez problema tri dana zaredom. Karlik 27 min - njemu je svakako potrebno da se malo više uvede u tim i restartuje nakon OI. Vanja 23, Sterling 21, Nilikina 15, Tajrik 17, Koprivica 23, Nakić 20...pomračenje u trećoj je prouzrokovalo manju minutažu Ajzee, a i moraju da budu oprezni sa njim da opet ne obnovi povredu u ovako fizikalnoj utakmici. Da smo ih rutinirali, kao što je trebalo, verovatno bi i DV ušao. Slažem se da mora da ima koji minut ali verovatno je tu uključeno i neko Željkovo disciplinovanje i stavljanje do znanja gde je kome mesto. On radi sa njima na treninzima svaki dan tako da kapiram da ništa nije bez razloga. Spoljna linija nam ne pati mnogo zasad. Štaviše odlična je. DV je tu samo naš Džejsi Kerol dodatak. Po mom mišljenju višak na ovaj i ovakav tim ali šta je tu je. Treba ga iskoristiti kad smo već uspeli da napravimo takvu kombinaciju da nam igra za dž.

 

Što se tiče Lakićeve minutaže ne mislim da je bila samo poklon njemu već je dodatni razlog i to što bi čovek trebalo da poznaje dobro Zadrov tim i način igre i da ima motiva da se dokaže. On je protv nas prošle godine pokazao da može sasvim dobro da odigra ove ABA duele i odgovori na jak intezitet.

 

Uglavnom, piše se pobeda, teraj dalje.

 

 

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ScepanScekicSto said:

Za obozavaoce lika i dela

 


koliko boli kad se ovako prikaze

 

 

To je nama zamenik kapitena.. primer svima, ocigledno kako ne treba.

 

Samo neka mu pokazu ovo sve na timskoj video analizi, pa ako ga nije sramota onda neka nastaviti isto ovako. 

 

Kaminski je u napadu bio 3 klase iznad ove kante od igraca.

 

Ali verujem opet da ce podici formu, i doprineti na obe strane terena, u suprotnom njegove minute u El treba da pokupi Balsa, a on nogu u dupe.

 

Ali lik za sebe kaze da je Rambo karakter 😂

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Barkley#34 said:

Misliš, da ga upute kakav problem da izazove, koga da dira a koga da izbegava i tome slično, pošto je nemoguće sprečiti ga. :classic_biggrin:

 

To je izi, Bolomboja, pa kad ga isključe, bar da i njega povuče sa sobom da ostvarimo neki plus tu sa Balšom i Dejvisom na Plavšiću i Mitroviću 😁

Ili bar egal 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Balsa ponovo odlican u abi, u ovih 5 meceva 3 smo igrali ili bez Dejvisa ili bez Tajrika, bez ovakvog Balse barem jedan bi poraz bio, takodje nije mi jasno ko vodi statistiku i kako je moguće da mu je samo 1 blokada upisana, decko je barem 4 5 imao( 3 u prvom pol).

 

Dejvis ce retko kad igrati posle duplog kola, a i mora se vide dovesti u red, stvarno ovo tanko defanzivno izgleda, a tolike godine je bio u cistim defanzivnim sistemima...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tex_Willer said:

Balsa ponovo odlican u abi, u ovih 5 meceva 3 smo igrali ili bez Dejvisa ili bez Tajrika, bez ovakvog Balse barem jedan bi poraz bio, takodje nije mi jasno ko vodi statistiku i kako je moguće da mu je samo 1 blokada upisana, decko je barem 4 5 imao( 3 u prvom pol).

 

Dejvis ce retko kad igrati posle duplog kola, a i mora se vide dovesti u red, stvarno ovo tanko defanzivno izgleda, a tolike godine je bio u cistim defanzivnim sistemima...

Ma ovo je cisto stvar volje i nista vise

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, ScepanScekicSto said:

Za obozavaoce lika i dela

 


koliko boli kad se ovako prikaze

 

 

prvo dame a onda i ti, hvala svakako za share drugari ❤️ 

 

8 hours ago, Beonegro said:

Šta ovaj gospodin koristi za podočnjake? :cigar:

brate, to ti je kad gledas NBA od kad znas za sebe i ides da spavas u 6 ujutru, pakao ali jbg hahaha

 

PS: Nisu nikakve supstance u pitanju, jednostavno sam bled, beo bukvalno i onda se bas primeti ali sta da se radi

Edited by Stex
  • Like 20
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...