Jump to content

Recommended Posts

4 minutes ago, ScepanScekicSto said:

I Lesor je cesto imao ispade… to su takve glave

 

Lesor je daleko normalniji od Tajrika. Ovaj uopšte ne razmišlja da li će nekog povrediti. Sećam se kad je bez ikakve potrebe odvalio onome šamarčinu, još tad sam video da nije u vinklu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, ScepanScekicSto said:

Sto se tice Denzela, poslusajte Bogdana Karajicica kad prica o njemu i Majku… bice vam jasno sve

 

Evo prepričaj mi, ili pusti link?

 

Iskreno, mislim da su male šanse da čujem nešto što će mi pomoći da shvatim klupiranje Dvejna, a forsiranje Lakića, a da pri tome nije u pitanju meč protiv Krke recimo.

Danas smo sa Lakićem na terenu imali -11. 

 

Isto kao što ne mogu da razumem odmranje Ifea i Dejvisa, ako nisu neke sitne povrede u pitanju. Ajde jedan, ali dvojica, puno je. Da su Dvejn i Majk u punom ritmu, pa da ih odmoriš naravno, bez problema. A ovako, ozbiljna kocka.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ScepanScekicSto said:

Sto se tice Denzela, poslusajte Bogdana Karajicica kad prica o njemu i Majku… bice vam jasno sve

Nema to veze. U pripremnim utakmicama i na početku ABA lige je kretao utakmice u prvih pet i bio među boljima. 

 

Više je da je tu nešto zapelo nakon povratka jer su naši shvatili da nam više treba visok igrač nego bek. Ne bi me čudilo da su hteli da ga otkače na kraju i dovedu četvorku..

Edited by Patriota iz kauca
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, realno *w said:

 

Evo prepričaj mi, ili pusti link?

 

Iskreno, mislim da su male šanse da čujem nešto što će mi pomoći da shvatim klupiranje Dvejna, a forsiranje Lakića, a da pri tome nije u pitanju meč protiv Krke recimo.

Danas smo sa Lakićem na terenu imali -11. 

 

Isto kao što ne mogu da razumem odmranje Ifea i Dejvisa, ako nisu neke sitne povrede u pitanju. Ajde jedan, ali dvojica, puno je. Da su Dvejn i Majk u punom ritmu, pa da ih odmoriš naravno, bez problema. A ovako, ozbiljna kocka.

 


https://www.instagram.com/reel/DBTwQBzIjkw/?igsh=MTRsbmFqeTBraGx4bA==

 

iseceno… 

 

zeljko je hteo da ispostuje Lakica za ovu utakmicu i da njje 3/4 odigrana kako je odigrana Duejn bi sigurno dobio minute

 

ja sam licno bas zeleo da ga vidim..


a lakic je poceo sad i imao ove minute i tesko ce dobiti ponovo

 

Edited by ScepanScekicSto
Link to comment
Share on other sites

Da, malo su cudne bile kadrovske odluke, sto se tice vecerasnje utakmice. Odmaramo Ifea i Brandona, kako bi igrali Mike i Wash? Izgleda da ipak ne.

 

Sta smo dobili time? Samo to da su nam nosioci igrali skoro 30 minuta i rotacija je bila sa 8-9 igraca, nakon duplog kola EL, a svi igraci su zdravi i sposobni da igraju.

 

Moglo je ovo bolje da se odradi. Al pobedili smo, pa je lakse podneti.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, ScepanScekicSto said:


https://www.instagram.com/reel/DBTwQBzIjkw/?igsh=MTRsbmFqeTBraGx4bA==

 

iseceno… 

 

zeljko je hteo da ispostuje Lakica za ovu utakmicu i da njje 3/4 odigrana kako je odigrana Duejn bi sigurno dobio minute

 

ja sam licno bas zeleo da ga vidim..


a lakic je poceo sad i imao ove minute i tesko ce dobiti ponovo

 

 

Ok, poštujem to i hvala za link, nisam to video ranije. Mada nisam u toj meri primetio taj problem na pripremnim mečevima.

 

Ali ako je tako, ako ne planira da ga pusti, čemu odna odmaranje Ifea koji je do sada igra ni blizu preteranih 18-20 minuta po meču recimo.

Ok, može biti neka sitnija povreda, ali eto, nismo to videli protiv Makabija. Više mi miriše na blago potcenjivanje Zadra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nakić i Balša, koliko toliko pristojno, pogotovo prvo poluvreme. Lakić nebitan lik totalno. Želimir ima neke svoje fiks ideje, što kaže Xpert, odmara Davis a i Ifea, da bi neki minut uzeli Wash i Mike, ili ipak ne. Niti je odmorio nosioce, izuzev te dvojice, niti je dvojac dobio neku priliku. Al ajde, biće vremena i za njih, samo je već vreme da bar malo osete parket i ekipu. Zgaziti Bolonju i top smo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Nema to veze. U pripremnim utakmicama i na početku ABA lige je kretao utakmice u prvih pet i bio među boljima. 

 

Više je da je tu nešto zapelo nakon povratka jer su naši shvatili da nam više treba visok igrač nego bek. Ne bi me čudilo da su hteli da ga otkače na kraju i dovedu četvorku..

 

Nije merilo. To su bile prve tekme i uglavnom se igrao pnr ili 1 na 1. Ova je jako brzo uspostavila dobar protok lopte i moguće da se on nije uklopio još u to.

Link to comment
Share on other sites

Pa ljudi mi ovde pricamo kao da nas je Zadar gazio 39 minuta..

 

ne, lagan ritam na poluvremenu, gde je uspostavljena kontrola meca bez preterane potrosnje nosioca…

 

mislim da niko zivi posle takvog poluvremena nije mogao da ocekuje onako pomracenje u 3/4 gde nista ne mozemo da pogodimo, a oni pogadjali sve zivo.

 

start Majka u 3/4 pokazuje nameru da je trebao da igra.

 

mislim mi sad pricmao, kad znamo sve, valjda nije planirao ji ocekivao ovakvu utakmicu (a ponavljam posle 20 min je to i bila) i dao bi im sansu. Sigurno Washington nije mogao da igra kad se utakmica lomila…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, tako je u jednom trenutku delovalo da ćemo imati problem da rasporedimo minutažu, a onda dodjemo da težak meč sa puno minuta igraju Balša, Lakić...

 

Tajrik je još jednom pokazao koliko je teško osloniti se na njega, jer sam sebe izbaci iz ritma i utakmice zbog brzih ličnih.

Poku posebna priča, ono što smo znali da će se dešavati. U četvrtak je faktor X protiv Makabija, gde pravi +14 za 13 minuta, a onda 3 dana kasnije izgleda kao zalutali junior, koji nema predstavu kako bi uopšte došao u sitaciju da nekako postigne koš, protiv Zadra...

Link to comment
Share on other sites

Da ne bude da samo kritikujem, 3 najpozitivnije stvari večeras:

 

1. Balša, situacija kada je baš morao da odigra dobro i to je i uradio. Na 0 sa njime na terenu, ali dosta dobrih poteza, skokova, blokada. Samo da smanje paničenje kada primi loptu unutar trojke i ne uspe da doda u prve 2 sekunde.

 

2. Bongda, apsolutni car, neće uvek biti takav taj šut za tri, ali on čovek igra svoju igru, max broj obrtaja i tu nema razlike između EL i ABA.

 

3. Karlik. Dok smo imali igrali i vodili 10ak, nije se isticao, ali kad smo otišli na -4, uzeo stvar i izmislio bar 10-15 poena nakon toga. Baš iskusno, kako se od njega i očekivalo.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ako se sumnja u Dwizovu sposobnost da igra miningful kosarku i plasimo se da ga ukljucimo, cak i na mecevima protiv donjeg doma ABA, zasto smo ga, jelte, onda i dovodili? Sta zelimo sa njim? Necemo valjda opet pricu kao sa Tankom, gde smo se cudili sto ne moze da igra korektora, preuzme, sto je mlitav, pokusavali mesecima da ga pretvorimo u nesto sto nikad nece biti u stanju da igra... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...