Jump to content

US Open 2024


Milutinov Tata

Recommended Posts

1 hour ago, Helena said:

Potpisao je ugovor za neki AMAN, ne znam da li sme da psuje, viče i slično, pa možda to fali :lol_2:

Vidim potpisao pre dva dana ugovor da u tim posebnim hotelskim centrima AMAN propagira zdrav zivot otprilike ne znam tacno sta radi a vidim tj citam da je prosle godine prvi ambasador(ka) za isti posao postala Maria Sharapova koja je tom prilikom dobila 360 miliona dolara; Nisam videla koliko je Novak dobio ali znaci eto mu nova zabava da zajedno sa Mashom objasnjava gostima hotelskog centra AMAN zdrav zivot i sl :87:

 

Edit : sad primetih da bi ovo trebalo da ode na temu o Novaku a ne ovde ali prebacice mozda neki moderator 

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Barker said:

Bexveze, sad cu da gledam i drugi set, a planirah da odem na spavanje 😕

Zato sam ja makar odspavala :classic_biggrin:

8 hours ago, diego said:

a mogao bi Zverev da osvoji da se upise i on u GS.

Ovo će meni biti najzanimljivije u ostatku turnira, može li Zverev do finala i ako nekako stigne tamo ima li šanse da uradi nešto.

1 hour ago, Juan Pablo Montoya said:

Možda on ima motiva, ali za svakog racionalnog poštovaoca tenisa, osvajanjem Olimpijskih igara, Novak je zacementirao zvanje Najboljeg svih vremena, jer bukvalno ne postoji ni jedan relevantan faktor koji bi stao na stranu Nadala ili Federera, ne više. Te Olimpijske igre koje ima Nadal su bila sadnja stepenica.

Nema Nole više šta da dokazuje, jer onima kojima trebaju još dokaza, nikad ga neće ni smatrati najvećim, šta god uradio.

Moram reći da mi baš ide na živce sva ova priča koja se ponavlja da ga je medalja u nečemu zacementirala. Super je što je sve kompletirao i ne fali mu više ni ta medalja, ali majku mu koliko puta treba da se cementira, betonira i šta još, hoće li neko da traži i čeličnu armaturu? Najviše slemova, najviše mastersa pa sve puta 2, najviše završnih turnira, najviše vremena na broju 1 i najviše godina tako završenih, najbolji skor s najvećim protivnicima, i sve to još mora dalje da se cementira u kategoriji koju pola teniskog sveta ionako ne priznaje. Samo fali da neko izvadi kako nema dobru statistiku na Lejver kupu. Ja sam mu želela ovo zlato više nego 5 slemova, ali ovo je već smešno.

 

41 minutes ago, ciao said:

Nisam videla koliko je Novak dobio ali znaci eto mu nova zabava da zajedno sa Mashom objasnjava gostima hotelskog centra AMAN zdrav zivot i sl :87:

Moraće Jeca da gardira, nema druge :classic_biggrin:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Don Dusko said:

Ma jasno mi je sve.Tesko ce Novak imati vise motivaciju jer je osvojio sve. Po meni je njega jos vuklo to OI zlato i sad je i to osvojio.. Tesko ce biti vise da se motivise dobro. A godine idu jbg.

 

Koliko puta se ovo piše... Novak je sam rekao da se oseća nikad motivisanijim da nastavi dalje.

 

Nije on ispao u 3. kolu jer nije motivisan, već je tačno ovo iz tvita na narednoj strani - i on i Karlitos su u Parizu dali sve što su imali. A logično da Noletu treba više vremena za rekuperaciju što je stariji; to nikako ne znači manjak motivacije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ima delimično bar i do motivacije, ne znači da je neće povratiti ali on je još u oblacima od Pariza i nije imao praktično nikakve normalne pripreme. Meni ovo od početka liči na onaj Vimbldon 2016. kad je došao posle prvog osvojenog RG i nije znao gde se nalazi. Čak je i rekao da se u to vreme pitao ima li više razloga da igra, pogotovo što je već imao problema s laktom. Sad je to još razumljivije, u međuvremenu nema šta nije osvojio.

A razume se i ne može više da digne nivo kad god je potrebno kao nekad pa je ovakvim protivnicima kao što je Popirin lakše da ga pobede, što je i logično.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ga nisam pominjala kao pobednika, samo da će biti zanimljivo ako stigne do finala. Treba još da dokaže da je u stanju da osvoji slem, onu predstavu protiv Tima nije lako zaboraviti.

Volela bih da Danil stigne do finala s druge strane, ali slažem se da je Siner verovatniji.

 

Pih, sad vidim da je Cicidosa dubl ispao u prvom kolu :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

Svako samo ne Siner. 

Juce sam prvi put pogledao neku konferenciju gde odgovara na temu dopinga i gledajuci kako se ponasa dok prica o tome ja sam misljenja da se decko pucao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj poraz Djokovica ovako rano jeste neocekivan ali nije sokantan. Njegova igra izuzetno zavisi od servisa poslednjih godina, a sa onakvim servisom kao sinoc tesko da bi ikoga iz top 30 dobio. On moze da se vrati sledece godine i osvoji 1-2 slema uz load management ali je jasno da je na jednu povredu od kraja karijere i mislim da je i sam svestan toga. Tako da verovatno necemo gledati nadalovsko forsiranje od njega. Manje bi me iznenadilo da objavi kraj karijere za mesec dana nego da igra jos 3 godine. Ako sledece sezone ne osvoji slem mislim da ce se povuci.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, wrach said:

Svako samo ne Siner. 

Juce sam prvi put pogledao neku konferenciju gde odgovara na temu dopinga i gledajuci kako se ponasa dok prica o tome ja sam misljenja da se decko pucao.

Bez obzira da li jeste ili nije, ponaša se prilično komotno s tim u vezi, da ne kažem bezobrazno, umesto da se pokrije ušima i makar kaže žao mi je, kriv sam što nisam više pazio na svoj tim ili tako nešto. Nije više ni u pitanju toliko da li jeste ili nije bilo namerno koliko kakav tretman dobija od ATP-a i medija u odnosu na sve ostale, pa neka je broj jedan sto puta. A iz tih njegovih odgovora očigledno jeste svestan kakvu zaleđinu ima, i žao mi je što je ispalo ovako jer sam navijala za njega i izgledao mi je skroz korektan i skroman momak do ovoga, mnogo mi se sviđa kako igra inače. Šteta.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Igra Sinner kao da je na dop...oh wait...

4 hours ago, alcesta said:

Bez obzira da li jeste ili nije, ponaša se prilično komotno s tim u vezi, da ne kažem bezobrazno, umesto da se pokrije ušima i makar kaže žao mi je, kriv sam što nisam više pazio na svoj tim ili tako nešto.

 

Misljenja sam da suspenzija mora da postoji, bio on svestan da se dopingovao ili ne. Ovako, bukvalno se svodi na to da li mu neko veruje ili ne. Ako ti veruju, super, ako ne, caoooo.

Link to comment
Share on other sites

Pa ne znači ako nema postova da niko ne gleda :classic_smile: meni je doduše grom spržio risiver u dnevnoj sobi pa mi je gledanje ograničeno na spavaću narednih dana, a treba nešto i po kući uraditi, tako da ovih dana neću gledati većinu popodnevnih termina.

Baš sam razmišljala kako bi najgenijalnije nešto bilo da Dimitrov niotkuda osvoji USO, šteta što je totalno nemoguće :classic_sad:

 

Ode i braniteljka titule. 60 UE i 19 duplih :classic_wacko:

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Isto sam pomislila povodom Grigora - kako bi me vrlo prijatno iznenadio, drugi na listi pobednickih zelja za ovaj uso mi je  Zveki, posle njih dvojice bilo ko sem Sinera. Neverovatno koliko je iritantan sa svojim izjavama

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, alcesta said:

Baš sam razmišljala kako bi najgenijalnije nešto bilo da Dimitrov niotkuda osvoji USO, šteta što je totalno nemoguće :classic_sad:

 

Isto, Zverev ili Dimitrov bi spasili ovaj turnir, kad bi neko od njih dvojice osvojio. US Open je i poznat kroz istoriju kao slem gde su mnogi dosli do prvog (i jedinog) slema - Del Potro, Cilic, Tim, Medvedev... pa bi moglo slicno i sada. Izgleda da ima nesto u vazduhu tamo sto prija iznenadjenjima 😄 i konstantno se menjaju osvajaci iz godine u godinu, jos od dominacije Federera.

 

Za Popirina sam napisao da ce odmah da ispadne - Djokovic nije igrao dobar mec, ali da izbacis i loseg Djokovica treba ti veliki fizicki ulog i iscrpljenost koja te ceka posle toga. A Tiafoe je bio najgori koji je mogao da ga ceka nakon toga, kome se igra oslanja na suve fizikalije.

Edited by diego
Link to comment
Share on other sites

Da ne preterujemo, koliko sam ja iscitala nije Zverev tuzen da je tukao nego je valjda pretio nesto u tom smislu a i to je upitno - silne pare se na tome zaradjuju ...

 

Ali ajde, slazem se za Medu, ali i Grigor sto da ne

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...