Jump to content

Borilački sportovi (Boks, Tekvondo, Džudo, Rvanje)


Recommended Posts

2 minutes ago, McLeod said:

Dzudo sam relativno naucio, ovo gledam trecu olimpijadu i nista mi nije jasno osim toga da treba da puknes protivnika nogom u glavu 😄

Iz okreta nosi više

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

Dzudo sam relativno naucio, ovo gledam trecu olimpijadu i nista mi nije jasno osim toga da treba da puknes protivnika nogom u glavu 😄

Pa bodovanje je tri poena glava, jedan poen torzo, pet poena udarac u glavu iz okreta.

Svaka opomena nosi poen prorivniku (recimo neaktivnost, ili ako izađeš iz ringa).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema popodnevne dremke, sad jedna borba muškaraca u 1/4 pa odma polufinala. Naša verovatno za pola sata ili 45 minuta. Piše u programu 16:37 ali i prošli put su malo promašili.

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Juan said:

Pa bodovanje je tri poena glava, jedan poen torzo, pet poena udarac u glavu iz okreta.

Svaka opomena nosi poen prorivniku (recimo neaktivnost, ili ako izađeš iz ringa).

 

To znam, ali ne znam sta je poen za torzo onda, jer ovo je zavrseno tipa koliko 9-4, a meni je bilo 18-12 ili tako nesto 😄

Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

 

To znam, ali ne znam sta je poen za torzo onda, jer ovo je zavrseno tipa koliko 9-4, a meni je bilo 18-12 ili tako nesto 😄

Pa mora udarac da bude kompetan da bi se računao, ne da ga zakačiš nego da bude pun kontakt. Oni imaju senzore u opremi, ali i to po nekada zakaže pa treneri imaju pravo da traže proveru.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Мџе said:

Madjarica dala poslednji atom snage da prodje. Ako Aleksandra prodje dalje, imaće solidne šanse u finalu.

 

Finale je u 21:20, ima vremena za oporavak.

3 minutes ago, Klotzen said:

Čini mi se da rekoše da je trener bivša Hrvatska tekvondoistkinja. Ne upamtih ime. Ali ne zatvara usta, teško njenom mužu 🙂

 

 

Petra Butala Kovačić.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...