Jump to content

Košarka - Pariz 2024


Recommended Posts

11 minutes ago, Chaos Is Me said:

Grci su sigurno prošli. Pogodi Walkup 4 trojke danas, to je presudilo.

 

Nisu jos, od trecih na tabeli Brazil ima -7 kos razliku, a Grcka -8, ceka se rasplet ko ce biti 3-ci u nasoj grupi gde je Juzni Sudan na -6 kos razlici trenutno, a mi na +15.

Ako nasi pobede Juzni Sudan sa 3 ili vise razlike Grci su prosli, ili da Juzni Sudan dobije nas sa 24 ili vise razlike ako sam dobro izracunao.

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

Ako uzmemo kao aksiom da ce Kanadjani da dobiju spanske smecare, u slucaju pobede Nemaca, mi sigurno idemo na Australiju. U slucaju pobede Francuza, idemo na Nemacku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Magia said:

Ako uzmemo kao aksiom da ce Kanadjani da dobiju spanske smecare, u slucaju pobede Nemaca, mi sigurno idemo na Australiju. U slucaju pobede Francuza, idemo na Nemacku.

 

To ako Nemci budu u prvom sesiru, a Kanada u drugom sa nama.

1. USA, Nem

2. Can, Srb

3. Aus, Fra

 

Moze da se desi i da npr Nemacka dobije Francusku "sitno" npr 1-3 razlike i bude na 3-0 i +34-37 kos razlici, a npr Kanada pobedi Spaniju preko 20 razilke i da ima jos bolju kos razliku od Nemacke, u tom scenariju Kanada ide u prvi sesir sa Amerikancima

1. USA, Can

2. Nem, Srb

3. Aus, Fra

 

Onda bi bilo 1\4 finale Nem-Aus i Srb-Fra.

Naravno nasi moraju da pobede Juzni Sudan.

Edited by Borca
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Inace ako bi Spanija pobedila Kanadu bila bi prva u grupi, Kanada druga, Spanija zbog 2-1 skora ide u drugi sesir (ne moze u prvi) i Kanada ide u treci sesir.

Kako su sada u istoj grupi onda Spanija-Kanada ne bi mogli u 1\4 finalu pa bi Kanada isla u 1\4 finalu na najbolju drugoplasiranu (koja bi bila u drugom sesiru sa Spanijom).

Edited by Borca
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Borca said:

Inace ako bi Spanija pobedila Kanadu bila bi prva u grupi, Kanada druga, Spanija zbog 2-1 skora ide u drugi sesir (ne moze u prvi) i Kanada ide u treci sesir.

Kako su sada u istoj grupi onda Spanija-Kanada ne bi mogli u 1\4 finalu pa bi Kanada isla u 1\4 finalu na najbolju drugoplasiranu (koja bi bila u drugom sesiru sa Spanijom).

 

U tom slučaju verovatno na nas 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobra fora je sto Spancima pobeda donosi prvo mesto, a poraz cetvrto. Isto tako je zanimljivo da im je ovo drugi turnir zaredom na kom im je mec u grupnoj fazi protiv Kanade do or die, samo sto Kanadi sad nije. Prosle godine je bilo gusto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Del Piero said:

Dobra fora je sto Spancima pobeda donosi prvo mesto, a poraz cetvrto. Isto tako je zanimljivo da im je ovo drugi turnir zaredom na kom im je mec u grupnoj fazi protiv Kanade do or die, samo sto Kanadi sad nije. Prosle godine je bilo gusto.

 

Taman da ne mogu da kalkulisu... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Australija bi bila super kao eventualni protivnik u četvrtfinalu, tanki su oni dosta. Dovoljno govori činjenica da im je najbolji, tj. najkonstantniji igrač Landale. Nasuprot tome, Nijemci su vrlo opasni. Španci su na svjetskom pomalo nesrećno izgubili od Kanade, iako su imali kontrolu u većem dijelu meča (ušli su u zadnju četvrtinu sa +12). Ne bih se iznenadio njihovoj pobjedi danas, pogotovo što imaju ogroman motiv - pobjeda ih vodi na prvo mjesto, s porazom ispadaju. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MrTripleDouble said:

Ima li kalkulacija da igramo sa Spancima u QF? :default_coffee:

 

Ako sam dobro iskombinovao moze.

 

Spanija pobedjuje Kanadu, Francuska pobedjuje Nemacku ali ne prevelikom razlikom, nasi pobedjuju Juzni Sudan ali da nemamo bolju kos razliku od Nemacke.

 

Amerikanci i Francuzi kao prvi u grupama i sa 3-0 skorom u prvom sesiru, Spanija prva u grupi sa 2-1 u drugom sesiru, Nemacka najbolja druga u drugom sesiru, Kanada i Srbija drugi u grupi idu u treci sesir.

 

Posto su u drugom i trecem sesiru, a bili su u istoj grupi Spanija i Kanada ne mogu da igraju u 1/4 finalu tako da su onda parovi 1/4 finala iz drugog i treceg sesira Spanija-Srbija i Nemacka-Kanada.

Edited by Borca
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Borca said:

 

Ako sam dobro iskombinovao moze.

 

Spanija pobedjuje Kanadu, Francuska pobedjuje Nemacku ali ne prevelikom razlikom, nasi pobedjuju Juzni Sudan ali da nemamo bolju kos razliku od Nemacke.

 

Amerikanci i Francuzi kao prvi u grupama i sa 3-0 skorom u prvom sesiru, Spanija prva u grupi sa 2-1 u drugom sesiru, Nemacka najbolja druga u drugom sesiru, Kanada i Srbija drugi u grupi idu u treci sesir.

 

Posto su u drugom i trecem sesiru, abili su u istoj grupi Spanija i Kanada ne mogu da igraju u 1/4 finalu tako da su onda parovi 1/4 finala iz drugog i treceg sesira Spanija-Srbija i Nemacka-Kanada.

Pakuj!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ječmendo said:

Lorenzo nastavlja s kriminalnim igrama, nejasno je zašto mu Scariolo daje toliku minutažu.

Pa ko drugi da igra? Drugi plej mu Ljulj od 37 godina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...