Jump to content

Košarka - Pariz 2024


Recommended Posts

Sto se tice (mojeprojektovanih) prvoplasiranih ekipa, njihova trenutna kos razlika:

 

Amerika trenutno na +43

Nemacka +33

Kanada +17

 

Ako dobiju Nemci, najverovatnije oni idu u 1. sesir A zajedno sa Amerikom a Kanada (i nadam se mi) u 2. sesir

 

Sto se tice (opet mojeprojektovanih) drugoplasiranih ekipa:

Srbija +15

Francuska +16

Australija +2

 

Dakle Australija tesko moze da odere Grcku velikom razlikom, oni sigurno idu u 3. sesir. Vece su sanse da mi dobijemo SSD velikom razlikom, znaci verovatno smo najbolji drugi i idemo u 2. sesir zajedno sa Kanadom.

Sto bi onda znacilo da Kanada iz drugog ne moze da igra protiv Australije iz treceg nego protiv Francuza, sto opet dalje znaci da u toj varijanti mi igramo protiv Australije.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beonegro said:

 

Ti baš ne odustaješ, ubijedićeš me na kraju da sam i ja mogao da igram bar prvu ligu, samo da sam mogao da zadržim konstantnost na svom najboljem mogućem nivou 😉

Ako si imao barem jednu ovakvu utakmicu kao on sada, igrao bi ti pa bi pevao🤣

Link to comment
Share on other sites

Druze ako uzmes i cherrypick-ujes utakmice recimo Djordja Gagica, pomislio bi da takav igrac samo kad bi bio konstantan moze da igra u EL. ALI NIJE KOSTANTAN, jer nema taj kvalitet

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Thor said:

Ako si imao barem jednu ovakvu utakmicu kao on sada, igrao bi ti pa bi pevao🤣

Da sam imao, napisao bih da sam bio za NBA, nisam ja opterećen skromnošću 😄

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Marvin said:

Druze ako uzmes i cherrypick-ujes utakmice recimo Djordja Gagica, pomislio bi da takav igrac samo kad bi bio konstantan moze da igra u EL. ALI NIJE KOSTANTAN, jer nema taj kvalitet

 

NE BOGORADI, naravno da je Gagula EL kalibar, samo je ostao nes'vaćen u životu i priključenijima.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Marvin said:

Druze ako uzmes i cherrypick-ujes utakmice recimo Djordja Gagica, pomislio bi da takav igrac samo kad bi bio konstantan moze da igra u EL. ALI NIJE KOSTANTAN, jer nema taj kvalitet

Pa nisam baš siguran da je kod Bruna problem nedostatak košarkaskih kvaliteta, biće da je kod njega u pitanju neki drugi problem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bruno je fizicki specimen koji ima kakav takav domet za 3 ali problem je glava i tu tesko sta moze da se promeni.

I otuda ovakve partije kada izdominira ali pre ce se raspasti kao protiv Nemaca...

Tj on ovakve partije uglavnom pruza protiv fizicki slabijih i losijih centara(odbradbeno).

Problem je sto jbg na EL nivou se svaka mana kaznjava pa tako ga lagano love na to sto je glup i lako pravi faulove.

Znaci debeli zivci. I jos ako ne krene dobro ...

Link to comment
Share on other sites

Bruno je bolji igrač nego što je forumsko mišljenje o njemu. Ja bih ga uvijek želio u svom timu. Japanci su opet primili stotku, ako misle da napreduju u košarci morali bi malo više pažnje pokloniti defanzivi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kaboklo je top igrac u vakuumu, cak jedan od boljih u EL na cetvorci teoretski, ali prakticno je glup kao spolovilo, ima mnogo visoko misljenje o sebi i ne postuje autoritet, tako da sve to u kombinaciji daje tempiranu bombu koju treba izbeci.

 

Meni se on svideo kad sam ga gledao prvi put mislim da ima tipa 5-6 godina vec i uvek sam se pitao sto ga ne dovede neki top klub, videli smo ove sezone zasto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ječmendo said:

Calathes ubija Grke, kamo sreće po njih da nije igrao danas. :ajme:

 

Kalates je ubio Grke kad je odlucio da mu je Grcka domovina vise od Amerike, ne danas.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...