Jump to content

Košarka - Pariz 2024


Recommended Posts

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

 

Kakvo razocarenje od lika. Bas blamantan nastup

Neki odlični igrači su jednostavno samo odlični klupski igrači i to je to. Nije reprezentacija i turnir za svakoga. Marej je jedan od njih. Čini mi se da mu je ovo debi u 27-oj godini. Ne kapira on ovo niti je navikao da gura na 100% u avgustu. Šajo je već skroz druga priča, što je već na prošlom SP brzo pokazao. 

Edited by Molina23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, PorodicneVrijednosti said:

Za ove koji su gledali Francuska-Kanada, jesu li ih Francuzi cisto dobili il je bilo nekog guranja domacina? Ozbiljno sam se sjebo kad sam vidio rezultat i da 

 

Nisam gledao, zajbo sam termin, ali ne verujem da su sudije trebali da guraju. Nismo mi neki jaki, uigrani tim, mada imamo jako dobre igrace. 

Edited by nonick
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, PorodicneVrijednosti said:

Za ove koji su gledali Francuska-Kanada, jesu li ih Francuzi cisto dobili il je bilo nekog guranja domacina? Ozbiljno sam se sjebo kad sam vidio rezultat i da 

 

Bilo je guranja, ali su ih i razbili odbranom.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, PorodicneVrijednosti said:

Za ove koji su gledali Francuska-Kanada, jesu li ih Francuzi cisto dobili il je bilo nekog guranja domacina? Ozbiljno sam se sjebo kad sam vidio rezultat i da 

 

Blago rečeno je bilo guranja: Francuzi 42:25 u slobodnim, plus neke očigledne faule nisu svirali za Ca

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Spusten gard. Sto bi se reklo.

 

Caboclo ima fizikalije i visinu (podsjećam 230 cm raspon ruku) na elitnom nivou i on može da igra protiv ovih zvijeri u USA timu, za razliku od većine drugih igrača izvan NBA. 

Link to comment
Share on other sites

Diriguje King kao tokom cele karijere, opasno je olaksao Amerima napad kada tako pametno cita igru i spaja igrace sa kosem. Za sada prvi kandidat za MVP-a turnira. 

Dejvis takodje jako, jako dobar. Ono prikucavanje mu je bilo brutalno, i veoma je jak na skoku i gladan igre i koseva. Tejtum jedini deluje kao da je potpuno zalutao, sto nije neocekivano. Buker i Edvards isporucili svoje, suterski su raspolozeni kroz turnir. 

 

Kaboklu svaka cast, zelim mu da zabode neki dobar klub i da bude malo ozbiljniji.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Za sad mi je najveće zadovoljstvo da gledam kako su Tejtuma zakucali na dno klupe. Tejtum ako je uspeo da prevari NBA svojim kvalitetom tako što Boston svake godine pljačka timove u trejdovima i pravi lepe timove, a Tejtum kupi sav kajmak od pohvala, ne znači da su Ker, Lu i Spolstra glupi, već najbolji treneri lige.

 

Takođe, ne nalaze se bez razloga Džru i Vajt pre Brauna na spisku reprezentacije!

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, PorodicneVrijednosti said:

Za ove koji su gledali Francuska-Kanada, jesu li ih Francuzi cisto dobili il je bilo nekog guranja domacina? Ozbiljno sam se sjebo kad sam vidio rezultat i da 

 

21 hours ago, Marko said:

 

Blago rečeno je bilo guranja: Francuzi 42:25 u slobodnim, plus neke očigledne faule nisu svirali za Ca

Nije bilo ni najmanje guranja. Usrao ih je Lesor blago rečeno, bukvalno klasična Lesor tekma u kojoj on izdominira na oba kraja terena. Jabusele isto. 

Kole je našao nekog od kog je bolji trener jer ovaj Kanađanin niti je izveo neku višu postavu niti je imao neka spremna udvajanja, a znao je ili trebao znati koliko su Francuzi moćni pod košem.

Kole takođe zakucao Gobera na klupu , a dobrim delom i vembija.

Suma sumarum zatvorili reket u defanzivi , a u napadu sve gurali dole pod koš, isprebijali ih , nadskakali, nadtrčali i usrali u svakom smislu 

Link to comment
Share on other sites

Није закуцао Гобера за клупу јер је хтео већ јер Гобер није могао да игра, имао је неки проблем са прстом причао је о томе Коле после утакмице

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam primetio samo nesviran faul nad Džamalom.

 

Inače, normalno je da će svirati milion faulova Kanađanima kad su pošli na OI bez skakača.

 

Znači, sve igrače koje imaju Kanađani koji se vode kao visoki, nijedan nije dobar skakač. Moraju nekog da naturalizuju ako misle da naprave neki uspeh.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Није закуцао Гобера за клупу јер је хтео већ јер Гобер није могао да игра, имао је неки проблем са прстом причао је о томе Коле после утакмице

A taman sam pomislio da se posle godina selektorovanja dozvao pameti 

36 minutes ago, Dracarys said:

Ja sam primetio samo nesviran faul nad Džamalom.

 

Inače, normalno je da će svirati milion faulova Kanađanima kad su pošli na OI bez skakača.

 

Znači, sve igrače koje imaju Kanađani koji se vode kao visoki, nijedan nije dobar skakač. Moraju nekog da naturalizuju ako misle da naprave neki uspeh.

Ma da , ali da su izašli sa nekom višom postavom tipa Olinik , Pauel, Beret , Bruks, SGA uništili bi ih, a oni su igrali sa Beretom i Bruksom na 4 dok su  Francuzi npr bili sa sa Lesorom , Jabuseleom , Batumom, Kordinijerom i logično je da su ih bukvalno pojeli

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milos 3.14 said:

 

Nije bilo ni najmanje guranja. Usrao ih je Lesor blago rečeno, bukvalno klasična Lesor tekma u kojoj on izdominira na oba kraja terena. Jabusele isto. 

Kole je našao nekog od kog je bolji trener jer ovaj Kanađanin niti je izveo neku višu postavu niti je imao neka spremna udvajanja, a znao je ili trebao znati koliko su Francuzi moćni pod košem.

Kole takođe zakucao Gobera na klupu , a dobrim delom i vembija.

Suma sumarum zatvorili reket u defanzivi , a u napadu sve gurali dole pod koš, isprebijali ih , nadskakali, nadtrčali i usrali u svakom smislu 

Pored Lesora i Jabuselea je Kordinije odigrao utakmicu karijere. Ja ga nikad nisam video onako da odigra..

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mister-no said:

Pored Lesora i Jabuselea je Kordinije odigrao utakmicu karijere. Ja ga nikad nisam video onako da odigra..

Meni lično nije neočekivano, čak sam ga pre par meseci prizivao u CZ, čovek je atletska i energetska zver i odličan igrač problem je šut koji nije konstantan, ali je on tip igrača koji ubacuje kad treba, u šuterskom smislu je poput Dobrića. Oduševio me u finalu italijanske lige.

Protiv Kanade je procenat za tri bio nerealan i van šablona u smislu da te procente nema svako veče, ali i to nije iznenađenje kao što recimo ne bi bilo za Dobrića, a sve drugo je njegova igra.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...