Jump to content

Ceremonije svečanog otvaranja i zatvaranja


Recommended Posts

Uključio sam se na pola defilea i taj deo mi se sviđa. Uopšte ne moram da zagledam svakog u koloni, lepa mi je ta kolektivna slika timova. Ukomponovano sa kadrovima Sene, mostova, grada, Ajfelove kule... baš ostavlja utisak.

 

1 hour ago, Stiletto said:

pored Asteriksa, Tintina,

Tintin je belgijski. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Clash said:

Defile je uvek najdosadniji deo za gledanje na tv

 

Tačno tako. To ne može da se upakuje da bude zanimljivo nikako. Možda jedino da idu goli 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da vidim da ima jos ljubitelja Gojire na topicu. Najbolji deo otvaranja. 
Generalno - Francuska pokazala svoj raznoliki identitet, pogodak u centar. Drago mi je sto nisu poklekli da naprave neki glupavi slet kineskog formata. Tako nesto bi se samo nasem predsedniku i slicnim glavama dopalo 😄

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Otvaranje je bilo u svakom smislu drugacije i na toj hrabrosti, da nesto drugacije naprave, zaista treba cestitati domacinu.

 

Malo su preterali sa evrovizijacijom ceremonije, no dobro, za svaciji ukus valjda. Po mom misljenju, akcenat je trebao biti vise na sportu i takvim nastupima, jer to je glavna poenta igara, te smo mogli videti malo vise nastupa koje simbolizuju sport a ne toliko one tzv. modne revije. Ne samo modne revije nego mi deluje da je bilo i podosta muzickih nastupa koji nisu mnogo ispraceni nekim scenskim nastupom sa akcentom na sportu... 

 

Ili barem da je bilo vise onih scena kao sa konjanikom na reci. 

 

Defile - tja - inace bude dosadan, a ovako su ga ucinili manje dosadnim, da se vidi ko ce kakvim brodicem proci i da li ce zajedno sa nekim drugim drzavama. 🙂 

 

Jos da vidimo taj plamen nakon ovih govorancija... 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Maharaja said:

 

Ako ikada budete pisali govor nekom političaru ili sličnom glavešini, uvek mu dajte pola onoga što on hoće, jer je uvek predugačko

Najmudriji rečenica na topiku-šta god da napraviš, političari će pucati u to.

No, Makron nije, svaka čast.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...