Jump to content

FORMULA 1 ROLEX BELGIAN GRAND PRIX 2024


Recommended Posts

S jedne strane, šteta za Luisa, borio se celu trku, obilazio i išao na brzinu. Ali skroz zasluženo od Đorđa, izdržati sa onim setom gumom je wow. Plus, Đorđe je sam tražio da ide na jedno zaustavljanje. Ovo mu je četvrta pobeda (čini mi se) ali svakako najbolja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Maharaja said:

S jedne strane, šteta za Luisa, borio se celu trku, obilazio i išao na brzinu. Ali skroz zasluženo od Đorđa, izdržati sa onim setom gumom je wow. Plus, Đorđe je sam tražio da ide na jedno zaustavljanje. Ovo mu je četvrta pobeda (čini mi se) ali svakako najbolja.

 

Rasel je danas polozio majstorski ispit.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Naravno da nista ne govori, ali ne moze da ne promakne faca Tota kad su prosli kroz cilj. 
 

Kao da mu je krivo sto je pobedio RUS, a ne HAM. 🤔

Link to comment
Share on other sites

Sramna odluka katarskog FIA.Isto tako,sramna odluka Tota Volfa da pristane an sarardu i da izda svog vozaca.

Hamilton je prosle godine to doziveo,sada je clan Ferarija.Nadam se da ce Rasel doneti slicnu odluku.Neka Kimi Antoneli vozi oba bolida sledece godine.Mlad je ,sta ce mu faliti.

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, badenac said:

Sramna odluka katarskog FIA.Isto tako,sramna odluka Tota Volfa da pristane an sarardu i da izda svog vozaca.

o cemu ti?

 

Inace faca Wolfa je zbog toga sto su odmah znali da je Rasel u problemu. 

Edited by Dzoni_m
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Odluka je po pravilima. Mozemo sad svi da iskazemo najiskrenije zaljenje jer je Russell vozio fantasticno i verovatno mu ovo uopste nije ni pomoglo da pobedi, ali pravila se moraju postovati dok su na snazi.

 

Uzasan heartbreak za Dzordza, bas saosecam sa njim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Dzoni_m said:

o cemu ti?

 

Inace faca Wolfa je zbog toga sto su odmah znali da je Rasel u problemu. 

O Flaviju Briotoreu,Rosu Bronu,sinu Osvalda Mozlija,Berniju Eklestonu ,Pikeu ocu i sinu,,o Ditrihu Matesicu ,Helmutu Marku ,Adijanu Njuiju i "pravilima koja se postuju".

Hajde,ovo nije forum koji posecuju deca u obdanistu vec ljudi u godinama.Da pricamo o merenju i ocitavanju merenja koje rade FIA i Dzek Bauer?Radije bih o ljudima - gusterima i ravnoj Zemlji.To su istinitije stvari...

Link to comment
Share on other sites

Pošto imaju problem sa premalom težinom neka ofarbaju bolide do kraja u srebrnu kako Bog zapoveda, a ne ovako do pola. 😁 Nema potrebe za onim površinama u prirodno karbonskoj boji.

 

Šalu na stranu žao mi Rasela. Dobro je i pametno odvezao.

 

Zanimljivo da neki timovi muku muče da smanje težinu i ne uspevaju već treću sezonu od novih pravila, a Merc može da vozi i lakši od limita. Bilo bi zanimljivo znati ko kako stoji sa težinama kada bi to bilo moguće...

Edited by Drago
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, badenac said:

O Flaviju Briotoreu,Rosu Bronu,sinu Osvalda Mozlija,Berniju Eklestonu ,Pikeu ocu i sinu,,o Ditrihu Matesicu ,Helmutu Marku ,Adijanu Njuiju i "pravilima koja se postuju".

Hajde,ovo nije forum koji posecuju deca u obdanistu vec ljudi u godinama.Da pricamo o merenju i ocitavanju merenja koje rade FIA i Dzek Bauer?Radije bih o ljudima - gusterima i ravnoj Zemlji.To su istinitije stvari...

 

Hajde uozbilji se.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...