Jump to content

Recommended Posts

3 hours ago, Stiletto87 said:

Nisam primetio da si Jokiću zamerio potpisivanje podrške SNS-u.

Jel to zato što ima “vojvođansko državljanstvo”, ili iz nekog drugog razloga?

Sine moj,niko više od mene mu ne zamera neke stvari koje porodica radi po Somboru.
Međutim,nije vreme za tu čupri..posebno što nas je kao najbolji igrač i lider na terenu doveo do medalje.

Uživajmo dok traje..jer uskoro idu kod Psiha na slikanje :smiley5:

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

 

Lebron kad se nakon dodele ne bude pričalo o njegovom last dance-u nego o Jokiću koji se pijan od sreće (i piva) ljulja na pobedničkom postolju:

 

spacer.png

 

3 minutes ago, srlepajce said:

Jokic dolazi na konju 😂

 

Trenutak dodele MVP priznanja, nebrojane ekipe kamermana snimaju trenutak istorije, posebna ekipa snima za budući blokbaster o Kralju, čuje se LeBron sa razglasa, ovaj prilazi sa suzama u očima da uzme to poslednje priznanje za odlazak u košarkašku večnost ...

U tom trenutku u kadru se pomalja mrtav pijan Jokić na konju,zaplićući jezikom pokušava da peva "Četr konja debela", Aleksa i Dobrić ga pridržavaju sa strane da ne padne iz sedla ...

U Parizu muk ...

  • Love 2
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drug Crni said:

Sine moj,niko više od mene mu ne zamera neke stvari koje porodica radi po Somboru.
Međutim,nije vreme za tu čupri..posebno što nas je kao najbolji igrač i lider na terenu doveo do medalje.

Uživajmo dok traje..jer uskoro idu kod Psiha na slikanje :smiley5:

Sine moj ja te pitam za njega, a ne za njegovu porodicu.

Nešto mi ne deluje da mu išta zameraš, ali ‘ajde da ti verujem na reč😉

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Урош19 said:

 

 

DAJ MI JAVU JA ĆU TEBI SAN

 

  Reveal hidden contents

Nikad nećete pogoditi ko se pojavi na 00:53

 

Sada ce da se naliva do pocetka NBA sezone😀

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, neko me sabotira said:

Bravo komšije! Jedina ste repka sa dvije medalje u zadnja 2 velika natjecanja.

 

Jedno hipotetsko pitanje; jel vam draža ova(kva) bronca ili biste ju mijenjali za srebro ovdje (znači da nakon pobjede nad Amerima izgubite od Francuza)? Pustite sad što bi ih vjerojatno dobili, kažem ovo je ŠBBKBB.

 

Uvek i zauvek ovakva bronza. Ali mislim da je svima najdraža igra koju smo prikazali - to je ono što ti u 99 posto slučajeva garantuje uspeh, lopta kruži, svi grizu u odbrani, milina.

 

Inače, bilo je uživanje gledati, kakvu smo mašinu stvorili... Debelog ubediti da može još u naredne 4 godine da se pojavi na makar 2 takmičenja i to je to. Idu neki dobri mladi klinci (najviše očekujem od Đuričića), biće to sve ok

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...