Jump to content

FK Partizan 2024/2025


Recommended Posts

38 minutes ago, Small Owl said:

@Charles De KetelaereJebi ga, napišeš da je laž da je prozivao igrače a u sledećoj rečenici napišeš da je  u nekoliko navrata spominjao da neki igrači nisu dobri, da ne ispunjavaju zahtjeve trenera. Koliko shvatam, to je rekao u kontekstu loših rezultata, ne zato što igrate do jaja. Meni je to prozivanje igrača. To što je rekao da neki hoće da idu i da imaju jake ugovore pa je teško naći izlaz iz istih je isto pričao iz konteksta loših rezultata kojem doprinose ti prethodno pominjani igrači kojih on želi da se riješi ali ne može iz navedenih razloga..Vjerujem da ti isti igrači znaju da je mislio na njih i vjerujem da je i to prozivanje..

 

To nije prozivanje igrača već realan osvrt na upite javnosti i navijača koji su razočarani (najblaže rečeno) zbog rezultata. Lepo sam razložio šta je još govorio (a nešto sam propustio) - opet, to nije prozivanje igrača. Recimo, Medina je hvaljen, kao i dosta njih nakon nekih utakmica gde možda i nisu zaslužili. Stanojević je komentarisao da neki igrači ne ispunjavaju njegove zahteve, da ne igramo kako želi i da zbog toga klub traži rešenja na tržištu. To nije prozivanje igrača. Upitan je npr. za Kalulua (više mu je rečeno kako on ne može da igra špica) i ovaj mu je "stao u odbranu" i rekao šta je ideja sa njim bila protiv Genta i da je u Sošou igrao najisturenijeg.

Dakle, Stanojević ne proziva igrače po konferencijama (kako je glasila kritika) već je u svojim izlaganjima između ostalog rekao da želi drugačije profile igrača jer ne igramo kako želi, da neki igrači nisu u planu ali da mora da bude pragmatičan i ne seče dok se ne vidi kako i šta. To je inače nešto što svaki trener radi & mora da radi kada preuzme ekipu.

 

46 minutes ago, Small Owl said:

 

Na kraju krajeva, suština mog komentara i najveći razlog zbog kojeg ovo uopšte pišem jeste da je generalno potrebno malo više tolerancije pa to što neko napiše nešto što se kosi sa tvojim razmišljanjima, nije razlog da se tom istom kaže da laže. Nekako je to previše gruba riječ, implicira svjesno pričanje neistina a ne mislim da je lik uopšte to radio. Ovo je ipak obični forum, pogledaš ima li šta pametno i pičiš dalje, nekako nema potrebe za tako teškim riječima. Hvala.

 

Kolega Stela verujem zna da je potpuna laž usmereno ka priči koja je poprimila maha kako Stanoje proziva igrače na konferenciji, a ne lično njemu. 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

Sad gledam, lik je u kalendarskoj 2024. sakupio jedva 400 minuta prvoligaškog fudbala, bez pobede osim u partiji gde je ušao na 20 minuta. 😄 

 

Šta reći, pritom nije ni bonus. Stanojević priča o glomaznosti igračkog kadra, i onda dođe ovakav igrač.

Previše stranaca pa onda daj domaća drva.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Barkley#34 said:

Previše stranaca pa onda daj domaća drva.

"Kupili" bi oni još stranaca, ali ne mogu da im obećaju, zbog ograničenja, da će svi igrati. Pisah, ne znam da li beše protiv Lugana, u startnoj postavi ste imali 9 (8) stranaca...gde je čuvena Partizanova škola ? Sredila je bratija, kao Tončev školu Radničkog...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Charles De Ketelaere said:

Doveli smo izveznog Pape Furera iz Liona. 
 

Sad i mi imamo svog fuhrera... 🥳

Prvo sam pomislio novi Mesi-a, dok ne udjoh na mozzart, kad tamo pise... rezervista rezervnog tima. Pa sunce ti jebem ovi vasi se bas sprdaju. 

Edited by Abizolirni
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Constantin said:

"Kupili" bi oni još stranaca, ali ne mogu da im obećaju, zbog ograničenja, da će svi igrati. Pisah, ne znam da li beše protiv Lugana, u startnoj postavi ste imali 9 (8) stranaca...gde je čuvena Partizanova škola ? Sredila je bratija, kao Tončev školu Radničkog...

Od stranaca su tu Zahid, Mujakic, Ariagga, Owusu, Kanoute, Grimaldo i Goh. Verujem da se za Mujakica moze lako dobiti srpski pasos, a na Kanoute se ne racuna. To mu dodje taman 5 stranca, a dozvoljeno 4 u protokolu. Ako se uzme u obzir da ce Owusu i Arriaga retko igrati zajedno onda je to prihvatljivo. Mada bi se ja resio Goha i Owusa.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, СтелаРоса said:

Ja sam mislio da dolazi Kerkez, ali Dejan, kapiten Spartaka. Tako sam juce procitao negde, a onda se odjednom pojavljuje ovaj neki drugi Kerkez.

 

Ovo je brat Miloša, igrača Bormuta. Dobio od braca G klasu i juri ribe, možeš misliti koliko mu je fudbal u glavi. Ali jbt, to smo mi u ovom trenutku. Baš tužno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...