Jump to content

FK Partizan 2024/2025


Recommended Posts

17 hours ago, Charles De Ketelaere said:

Ma šta ume Bandido, slušao sam ga kako priča kako je "našao" Leonarda. Agent mu poslao snimke a on rekao nakon jednog poteza - to je taj.

 

Običan šarlatan, taj posao u Partizanu može da obavlja bukvalno bilo ko. Malo ga uputiš u neka načela i daš pristup mailboxu gde se komunicira sa agentarijom i to je to.

Jedan čovek nama ni na jednoj poziciji (na terenu ili van terena) ili funkciji baš ništa ne menja. 

Nemoj tako. Svakog spica kojeg je on doveo kod vas je pokazao nesto.

 

Rikardo, Sadik, Asano…

 

pa uporedi 

 

Tomane, Dioni, Falko…

Link to comment
Share on other sites

Ima Iliev kontakte, ima njuh za igrace + je lud kao konj i svaki performans u javnosti mu je legendaran. Drugim recima, SD iz snova, kad se setim Mrkele sa harizmom mrtve zabe place mi se sto Ivica nije nas covek :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

On 9/16/2024 at 10:04 AM, Charles De Ketelaere said:

Mujakić i Arijaga su njegove želje čim je došao, Jovanović je potpisao pre toga ali pretpostavljam da je bio upućen.

 

Mujakić nije brutalan igrač, ali ono što je sinoć Partizao pokazao u drugih 45. minuta je isključiva krivica trenera. Prepustio je 62% lopte OFK-i i pokušavao u tranziciji da reši meč. Zamalo da se to i dogodi iz dve izgledne šanse Jovanovića, ali desilo se sasvim suprotno. Paradoksalno, ovakav Partizan nije dobar niti je koncipiran kao ekipa koja će pritisnuti, držati loptu, reciklirati posed. Tako da sinoćno samoubojstvo je ipak dublje od brainfarta trenera. Možda nije došao svaki igrač kojeg je hteo, ali ih je došlo dovoljno, i očigledno je da pokušava nešto fizikalno, u tranziciji, direktno. Biće još prosutih bodova, golova, preokreta...

 

Bio je jedan genijalan momenat, gde je dobri Šćeko pokušao da iskontroliše loptu, ali se zbunio u prostoru i OFK-a uzela usamljenu loptu i krenula u opasnu kontru.

 

 


Znači za Stanoja ništa od neke Bandido uloge u nastavku karijere. Mislim da smo mi sa foruma random naboli po jednog štopera i veznog na free transfer da bi bolje ispalo.

Ne mislim da je Mujakić toliko loš koliko deluje, očigledno mu je samopouzdanje na nuli. Video sam highlights, OFK je bio u kontri i spetljali se, lopta dolazi do Mujakića koji na prvu odigrava i verovatno stavlja OFK u bolju poziciju nego u kojoj bi bili da nisu izgubili loptu. Ne verujem da čovek može da igra prvu ligu Turske i da baš ništa ne zna, ali ovo do sad je neki Omega Roberts nivo.

 

Takođe, Antić je prosečan SL bek, ali kakav da je ne vidim šta zna ovaj Jurčević da igra pre njega. Reakcija kod prvog gola je još gora nego penal.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

Ima Iliev kontakte, ima njuh za igrace + je lud kao konj i svaki performans u javnosti mu je legendaran. Drugim recima, SD iz snova, kad se setim Mrkele sa harizmom mrtve zabe place mi se sto Ivica nije nas covek :classic_sad:

I navijaci Partizana placu isto.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Ikac said:


Znači za Stanoja ništa od neke Bandido uloge u nastavku karijere. Mislim da smo mi sa foruma random naboli po jednog štopera i veznog na free transfer da bi bolje ispalo.

Ne mislim da je Mujakić toliko loš koliko deluje, očigledno mu je samopouzdanje na nuli. Video sam highlights, OFK je bio u kontri i spetljali se, lopta dolazi do Mujakića koji na prvu odigrava i verovatno stavlja OFK u bolju poziciju nego u kojoj bi bili da nisu izgubili loptu. Ne verujem da čovek može da igra prvu ligu Turske i da baš ništa ne zna, ali ovo do sad je neki Omega Roberts nivo.

 

Takođe, Antić je prosečan SL bek, ali kakav da je ne vidim šta zna ovaj Jurčević da igra pre njega. Reakcija kod prvog gola je još gora nego penal.

 

Mujakica je Knezevic od 175cm juce zagradio i nadskocio i to je bio u mnogo tezoj pocetnoj poziciji. Epilog, 1 na 1 sansa, samo je spor Knezevic, pa su ga stigli, neko ozbiljniji bi to rutinski resio. Ilic mi deluje dosta bolje od njega. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ikac said:

Ne mislim da je Mujakić toliko loš koliko deluje, očigledno mu je samopouzdanje na nuli. Video sam highlights, OFK je bio u kontri i spetljali se, lopta dolazi do Mujakića koji na prvu odigrava i verovatno stavlja OFK u bolju poziciju nego u kojoj bi bili da nisu izgubili loptu. Ne verujem da čovek može da igra prvu ligu Turske i da baš ništa ne zna, ali ovo do sad je neki Omega Roberts nivo.

 

Mujakic jedino sto ima dobro TELO za fudbal, ostalo nista drugo nema

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Dragan Mićić said:

Nemoj tako. Svakog spica kojeg je on doveo kod vas je pokazao nesto.

 

6 hours ago, fradler said:

Ima Iliev kontakte, ima njuh za igrace + je lud kao konj i svaki performans u javnosti mu je legendaran. 

 

Sam je pričao kako nalazi igrače. Gleda klipove koje mu šalju agenti.


Plaćaju u klubu neki instat, neki wyscout, dobijaju oni neke liste. Ali da se ne zajebavamo. Pričamo o bivšim fudbalerima koji se javljaju sredinom palca na telefon i proklinju tač skrin.

 

Inače, uloga Sportskog Direktora je da se bavi sportskim pitanjima, gde spadaju i ulazni/izlazni transferi. Bandidovo iskusno oko nije ono što Partizanu treba, nego neko da sedne i napiše proceduru traženja i praćenja igrača. Od toga da imaš fizičko prisustvo recimo u regionu za odabrane "mete".

Sve ostalo svakako ide preko digitale. Eventualno da se raspitaš, a tu sumnjam da je Bandido jak na konekcijama. Kao i pomenuti Mrkela. Samo što vi imate ceo sistem u domaćici podređen pa se sigurno radi i na tom polju.

 

Recimo imate Marina čiji posao nije da ima oko već da bude odgovorni u jednom timu koji prati, analizira i da onda finišira šta treba da se finišira. I naravno da donese konekcije iz bivših klubova, održava neke kontakte, prati i raspituje se na raznim tržištima. Nešto što vam je donelo dobro kod Hwanga pretpostavljam a možda i kod Silasa.

 

U svakom slučaju, gloatovao je za svaki svoj "zabod", a onda priznao da su menadžerske trake koje on gleda. Jeste bilo zanimljivih igrača ali osim Sadika i Asana retko ko je nešto napravio posle Partizana. Ima nešto i do drugih faktora.
 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Cela priča je novo zamajavanje, za dva, najduže dva i po prelazna roka... Kupe godinu dana, pokušaju da na foru prekinu bojkot ili bar kupe navijače, što sada rade, posao se nastavi uobičajeno, a za godinu dana će se smisliti nešto novo. Ivica i Stanoje su ovaj put samo dobro plaćeni saradnici na tom poslu.

Link to comment
Share on other sites

Negde pročitah da je voditelj Pop iz emisije Indirektno koji je inače bio voditelj govora na vašem protestu, u emisiji pre neki dan rekao kako će se navijači vratiti na stadion sad za derbi. Nisam gledao emisiju pa me ne držiti za reč da li je to istina. 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Čočo said:

Negde pročitah da je voditelj Pop iz emisije Indirektno koji je inače bio voditelj govora na vašem protestu, u emisiji pre neki dan rekao kako će se navijači vratiti na stadion sad za derbi. Nisam gledao emisiju pa me ne držiti za reč da li je to istina. 

 

To je vrlo verovatno, s obzirom na saopštenje Grobara pred vikend i situaciju na tribini u Zaječaru.

 

Quote

“Navijači Partizana,

Nakon koraka koje smo preduzeli protiv uprave, Miloš Vazura je shvatio da smo istrajni u našoj borbi i da ne pristajemo ni na kakve dogovore i trule kompromise sa dotičnim.

Uprava kluba je odlučila da u nedelju u Zaječaru zabrani prisustvo pravim, iskrenim navijačima koji vole Partizan.

Pored toga što je Vazura odlučio da nama, matičnoj tribini zabrani prisustvo na utakmici odlučio je da iznajmi navijače.

Fk Partizan je kupio karte za gostujući sektor i raspodelio ih tako da je omogućio ulaz ljudima koji su oterani sa južne tribine.

Predvodnik ove grupe je osoba koja vodi navijanje na stranačkim skupovima i osobe koje su preskakale sa juga na istok zarad ličnih interesa. Vazurini renta navijači biće pojačani sa vratarima, koji su tu zbog dnevnice.

Aleksandru Stanojeviću obećan je povratak navijača na naš stadion.
Zajedno žele da nam prodaju priču o harmoniji i da u Zaječaru pozovu navijače Partizana na derbi koji se igra na našem stadionu i time proglase kraj bojkota.

Ovim putem se ograđujemo od tih “navijača”, s obzirom da nemamo mogućnost da prisustvujemo u Zaječaru i da će nam biti zabranjen pristup tom gradu i stadionu. Ostaćemo istrajni u našoj borbi i našim iskrenim namerama da spasimo naš Partizan od ljudi okupljenih oko ličnih interesa.

Bojkot ostaje na snazi – Partizan iznad svih!

Deca Partizana.”, stoji u saopštenju Grobara. 

 

Na tribini je na kraju bila grupa Vandal Boys, a pominju se i čuveni 'Danilovi drugari' ...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, fillam said:

 

To je vrlo verovatno, s obzirom na saopštenje Grobara pred vikend i situaciju na tribini u Zaječaru.

 

 

Na tribini je na kraju bila grupa Vandal Boys, a pominju se i čuveni 'Danilovi drugari' ...

Znači pravi se fejk Jug. Šta će sve njima da padne na pamet. Biće kao u doba Principa, ko peva protiv Vučića dobije batine. 

Link to comment
Share on other sites

Za sutra nemam nikakva očekivanja, danas sam ispoštovao kladioničarsko-navijačko-fudbalski dan na maksimumu, odgledao jedno 5 sati fudbala i jedini osećaj u ovom trenutku mi je gađenje kakvu šklopociju od tima je Stanojević sklopio.

Na prvi pogled šatro fizikalni, sa dva pivota, za direktan fudbal i kontra napad, ključ u takvoj filozofiji je da nemaš bušnu odbranu i da si fizički na kakvom-takvom nivou. Pošto smo tu 0/2, preostaje mučenje i krpljenje kako znaš i umeš a u takvim situacijama ne ginu rupe, prostori, kiksevi, promašene lopte and so on.

 

Sve i da smo u tim aspektima top, opet nema smisla tako koncipirati ekipu jer ako igraš na više frontova, treba da diverzifikuješ malo, da imaš rešenja za duple blokove, za tranzicije, da znaš da braniš i jedno i drugo. Kada si ostao u lokalu, nećeš se naigrati sa takvom filozofijom previše, vrlo smo čitljivi i svaka ekipa može da bira da li će da nas pritiska ili će da nas pusti da izlazimo visoko znajući da smo podjednako beskorisni i ranjivi. 😄 

A onda se setim da je ovo još jedna O-Ruk sezona, tako da očekuj neočekivano bude neizbežno, a čini se da smo pozitivno neočekivano gledali prošle sezone, a opet ćemo... ko zna kad.

Edited by Charles De Ketelaere
Link to comment
Share on other sites

On 9/18/2024 at 11:00 AM, Čočo said:

Znači pravi se fejk Jug. Šta će sve njima da padne na pamet. Biće kao u doba Principa, ko peva protiv Vučića dobije batine. 

Bas tako, 2000 karata za jug je podeljeno, i skupljeni su ljudi od kojih vecina nikad nije bila na jugu. 

Navodno ce biti i transparent "uprava napolje" da se malo zamazu oci na pocetku, a sve u dogovoru sa upravom. 

 

Inace ogromna lova je data svima, zanimljivo da sada imamo Ostoja vs Vazura duel, ovu prethodnu postavu na jugu je placao Ostoja. 

Link to comment
Share on other sites

Još da vidimo da li će im se pojaviti tih 2 hiljade. Izašle su juče slike sa njihovog boravka u klubu i pravljenja transparenta, Vazura i drugari ozbiljno rade. Nadam se da će im to propasti kao i se ostalo.

 

Biće zanimljivo videti pljuckanje sa istokom i zapadom.

 

9 hours ago, Charles De Ketelaere said:


Na prvi pogled šatro fizikalni, sa dva pivota, za direktan fudbal i kontra napad, ključ u takvoj filozofiji je da nemaš bušnu odbranu i da si fizički na kakvom-takvom nivou. Pošto smo tu 0/2, preostaje mučenje i krpljenje kako znaš i umeš a u takvim situacijama ne ginu rupe, prostori, kiksevi, promašene lopte and so on.

Nije da Vazurin pijun ima veliki izbor igrača i taktike. Niti imamo trkače niti borce, a ni znalce. Jedino malo fudbala vidiš kad Natho i Zahid razmene koji pas.

 

Cenim da je ideja da se pokuša da se nekako u tranziciji doturi lopta napred pa da je Natho gurne između linija, a Zahid potezom izbaci Kalulua. Naravno, dešavalo se u takvim utakmicama da Natho bude odsečen i dobro pokriven (a tu su i godine) pa dobije bukvalno jednu loptu po poluvremenu. Kad bude crkao tek tad će nastupiti veselje. 

 

Još gore je što nemamo čime da sačuvamo svoj deo terena. Nema čak ni prošlogodišnje energije pa da možemo na frku i gužvu da  iskidamo na terenu. Sve će se svesti na paljenje sveća za hobotnicu na golu.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Perkos2 said:

ja očekujem standardnih 1:1 , povede domaćin a onda nekako na jedvite jade Šerif prebacuje loptu preko gol linije, naravno očekujem da Arena isključi ton sa samog stadiona

 

Partizan će uvaljati gol samo ako mu ga Zvezda pokloni, nekim glupim penalom (igra li Rodić večeras?) ili da golmanu prođe lopta "kroz uši". A više golova neće primiti samo ako se Jovanović pretvori u Jašina iz najboljih dana.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Stiletto said:

 

Partizan će uvaljati gol samo ako mu ga Zvezda pokloni, nekim glupim penalom (igra li Rodić večeras?) ili da golmanu prođe lopta "kroz uši". A više golova neće primiti samo ako se Jovanović pretvori u Jašina iz najboljih dana.

 

Ako igra Rodic bezbedni ste.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...