Jump to content

Transferi $$$


Nenson

Recommended Posts

Gerard Romero objavio da Chelsea nudi 27m evra za Aubu. Imao je stvarno odlicnu polusezonu u Barci i mislim da bi bio odlicno pojacanje za Chelsea ali volio bih da ostane u Barci, samo sto Barci treba novac tako da ne vjerujem da ce odbiti ovu ponudu.

Link to comment
Share on other sites

Bernardo Silva bi bio cist luksuz a Barci trebaju lijevi i desni bek. To su bas bitne pozicije za igru Barce a cini mi se da desnog beka tesko da se moze dovesti a da bude priblizno ono sto se trazi. Mozda je pravo rjesenje naci nekog ne toliko poznatog igraca koji je mlad i talentovan pa ga formirati ali to je posao za skauting sluzbu.

 

Tranafer Marcos Alonsa je vec valjda dogovoren ali se ceka da Barca rijesi pitanje registracije igraca.

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je Njukasl potpisao Isaka iz Sosijedada za 70m :classic_rolleyes:

 

Dobar je igrač, ali brate mili ovo izgleda kao neka brzopleta kupovina jer nikog nisu doveli da je neko veće ime a imaju para kao blato pa ajd da potrošimo nešto. 

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Zanimljiv je igrac,svakako..mislim da toliko ne vredi,ali je dobar.
Sad ce Sociedad dovesti Ivanuseca iz Dinama,jel tako @Bugl Khan? :classic_biggrin:

Ivanušeca je ozljeda usporila. I činjenica da može igrati više pozicija. Pa su ga puno na krilo gurali. Da odigra sezonu na nivou, ide za 15+ bez beda

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Bugl Khan said:

Ivanušeca je ozljeda usporila. I činjenica da može igrati više pozicija. Pa su ga puno na krilo gurali. Da odigra sezonu na nivou, ide za 15+ bez beda

 

Vjerujem. Pitanje za naše ljubitelje Super lige, koji to fudbaler iz Zvezde/Partizana a pogotovo ostalih superligaša može da se proda za 5+, a o 15+ da ne pričamo.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, dzakala said:

Dobar je igrac bez sumnje, ali imaju vec Wilsona i Wood-a u napadu...

 

Nije Isak isti tip napadaca. Mislim da je ovo top potpis za njih. Preplacen je svakako, ali to ovima nije nikakav problem.

 

Inace svidja mi se kako rade. Mislim da pokusavaju da prekopiraju Sitijev sistem. Preplacuju igrace, ali se planski dovodi, ne djuture, 20 igraca po prelaznom roku, vec svaki potpis do sada ima smisla.

 

Treba im jedan bas kapitalac u veznom redu i verovatno komandant odbrane da budu ravnopravni za top 6, mada deluje da ce se i ovako ove sezone boriti za to mesto.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Radoznalko said:

Vjerujem. Pitanje za naše ljubitelje Super lige, koji to fudbaler iz Zvezde/Partizana a pogotovo ostalih superligaša može da se proda za 5+, a o 15+ da ne pričamo.

Nije da naša cijela liga može za te pare prodavat. Radi se o tome da kad imaš para, a oni znaju da imaš, i da određenog igrača žele i drugi klubovi, neće dolazit sa kokošarskim ponudama. Hajduk npr nekog mladog talenta može za 10 prodat. Za toliko je išao Vlašić, toliko bi mogao bit i Biuk. Osijek bi za Belju mogao nekih 8M i bonuse izvuč. I to bi bilo to. Rijeka u zadnjih 5 jari rješila Kramu za 11, i to bi bilo to od 10+ prodaja iz HNLa

Link to comment
Share on other sites

Pa evo skroz objektivno Strahinja Eraković bi trebao da ide za 5+. Iskreno mislim da bi i malkice više vredeo da je imao prilike još malo više i bolje se pokazati u nekom evro takmičenju. Ali realno ako se pogledaju transferi danas Eraković kao neko ko je bez ikakvog preterivanja prospekt iz naše zemlje onda bi trebao da ide za 5+. 

 

Ali stoji isto i da je to slabo. I da smo normalnija sredina i da je liga drugačije koncepcirana i vođena kao i klubovi da bi to bilo mnogo mnogo bolje. Ali jbg neće biti nikada bolje i trebamo da se naviknemo na to, i na situacije kada igrač odavde ode za 2 miliona a za samo sezonu igranja u nekoj Belgiji, Holandiji, Austriji itd. i dokazivanja u toj ligi ode za 3x veće pare u narednu sredinu. Jer je to naša realnost i budućnost.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, dzoneee said:

Ali stoji isto i da je to slabo. I da smo normalnija sredina i da je liga drugačije koncepcirana i vođena kao i klubovi da bi to bilo mnogo mnogo bolje. Ali jbg neće biti nikada bolje i trebamo da se naviknemo na to, i na situacije kada igrač odavde ode za 2 miliona a za samo sezonu igranja u nekoj Belgiji, Holandiji, Austriji itd. i dokazivanja u toj ligi ode za 3x veće pare u narednu sredinu. Jer je to naša realnost i budućnost.

Ovo je tako žalosno pročitati (bold). Ti si siguran sam mlad momak, ne bi trebalo tako da razmišljaš. Istina, stvari se ne mijenjaju preko noći, ali mogu da se promijene.

Znam da govoriš u kontekstu ove teme, ali svejedno.

Edited by Radoznalko
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Radoznalko said:

Vjerujem. Pitanje za naše ljubitelje Super lige, koji to fudbaler iz Zvezde/Partizana a pogotovo ostalih superligaša može da se proda za 5+, a o 15+ da ne pričamo.

Prvo eu igraci

 

Drugo Partizan, pogotovo Zvezda prepuni stranaca i veterana, Dinamo samo 1 ili 2  u prvoj postavi

 

Trece Zvezda godinama ima najbolju omladinsku skolu u regionu(na onom turnirima uvek ubedljivi) , dzabe kad ih ne ubacuju u prvi tim 

Iz toga proizilazi privatizacija , onda ne bi bilo bahacanje sa igracima, vise bi igralo domacih mladih igraca itd itd

 

Pa Nemanja Vidic je rekao za tim Czv da je to ekipa bez trzisne vrednosti, matora, i sa igracima koji nigde ne bi dobili taj novac, i da je (sem Dragovica) svima njima to je plafon u karijeri igranje u drzavnom mezimici

Slicno je u Partizanu, samo manji nivo bahacanje...

 

I to sve u najsiromasnijoj drzavi u Evropi

 

O kosarci da ne pricamo, tu je gore stanje 100x,tu je "vecita opozicija" spiskala neverovatan novac 

 

Tako da uspesi u sportovima su prava cuda, kako se (ne)radi dobro, o uslovima da ne govorim

 

Edited by vlaDixXx
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 6/3/2022 at 1:54 PM, Bugl Khan said:

Po meni je Liverpool pogriješio što nije produžio Manea. Očito ne mogu, ne žele plaćati i Salahu i Maneu koliko traže, pa idu na to da produže Salaha. Možda je bolje bilo da su dali Maneu što je htio (navodno plaća u rangu Sterlinga i De Bruynea) i da su probali prodati Salaha. Jer Salah navodno traži da bude najplaćeniji igrač EPL.

 

On 6/3/2022 at 2:18 PM, McLeod said:

Slazem se, mislim da je to poprilican zajeb Liverpula. Mislim da Salah bez Manea i sa Firminom koji prolazi prajm i igra mlako nece uopste biti ubojit, ali budmo vidli.

 

Diaz im je svetski ubod, videcemo sledece sezone kada fokus bude bio na njemu, a ne na ovima.

 

On 6/3/2022 at 2:50 PM, Bugl Khan said:

Diaz je najjači primjer plug and play pojačanja ikad. Vidjet ćemo, moguće da će još neko pojačanje uzet.  

Izgleda da smo bili u pravu. Očekivano su uzeli još jedno pojačanje naprijed, Nuneza, koji se još traži, ali sam uvjeren da je dobra kupovina. Jednostavno mislim da je, osim para, ostavljanje Salaha greška i sa strane karaktera. Barem po ovom što čitam kako se Mane ponaša u Bayernu. Ugl, mislim da naprijed svejedno neće bit velikih problema, osim što su trebali prodati Firmina. Problem će po meni bit vezni red. Nerealno je da ovi balvani izguraju još jednu sezonu na tom nivou. Thiago ne može bit jedini nogometaš u vezi. 

Edited by Bugl Khan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...