Jump to content

Transferi $$$


Nenson

Recommended Posts

6 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Svakako bolji od raznih panjeva koje su EPL ekipe placali masne pare. Za Antonyja i slicne je izmislio fudbal.

Ne mislim da je Antony igracina, ali je bolji id Asensia. Lik zna da sutne loptu levicom i to je to.

Spor, nedovoljno okretan, lis balans, izrazuto kirusti jednu nogu, nesnadjen sa pozicijama.

 

Antony u defanzivi odradi za jednu tekmu koliko ovaj za pola sezone.

Link to comment
Share on other sites

Nije nesnadjen na pozicijama nego u Realu nikad nije mogao igrati na 10 sto mu je prava pozicija. Njegova glavna mana je nedostatak samopouzdanja, tehnicki je dosta dobar. Defanzivno takodjer itekako radi. U svakom slucaju drago mi je sto je otisao iz Reala upravo zbog te mentalne labilnosti al je i dalje izmislio fudbal za Antonyja i slicne. 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, bosMan_jr said:

Unovci to, imas kvotu 7-8 da nadjes sigurno.

 

Da li Raya moze da ugrozi Ramsdalea? Stvarno su dobro popunjena ekipa, ako siti ne odreaguje na trzistu, rekao bih da su sanse mnogo blize 50:50 nego ovome sto daju kladionice.

Ja mislim da da, Raya mi je odlican golman, jos bolji sa nogama nego Ramsdale.

 

Svakako eto za 30 miliona se doveo bolji golman nego sto je Utd sa Onanom.

 

Opasna ekipa Arsenala, bas su fino popunjeni i jos Partey da im ostane i stvarno mislim da je ovo sezona za njih. Odegard, Martineli i posebno Saka ce biti jos bolji, Rice mi je sjajan igrac. Ako uklope i Havertza to ce biti bombonica a kao sto sam vec pisao, tim koji bude u prici sa City u 2 dijelu sezone ce dobiti i gurku ako bude bilo potrebno.

Nema trika da se uzmu 4 titule u nizu.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

Kada bi mogla oba golmana da igraju, pa i da nazovemo pojačanjem.

 

Ovako će 95% utakmica da brani jedan golman. Bolje da su pare bacili na još jednog štopera, da se ne vade na Salibu što nisu mogli titulu da osvoje.

Doveli su Timbera.Sad Salibu mogu da menjaju on i Vajt.Prošle sezone dogodilo se da se u isto vreme povrede Saliba i Tomijasu,pa Vajt nije mogao da ide na mesto štopera,pa je Holding uskočio i videli smo kako je to ispalo.

Raja nije bio  planiran ali,kako je Arteta nekoliko puta izjavio,ako se ukaže dobra prilika na tržištu pokušaće to da iskoriste.Izgleda da je trener golmana u Arsenalu već sarađivao sa Rajom pa zna o kakvom se golmanu radi.

Mene najviše plaši odsvustvo Sake sa terena.Njega nema ko da zameni.Valjao bi i napadač pre štopera,ali to bi bilo previše za jedan prelazni rok.

Edited by sasha arsenal
slovo
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, advokat kuče, tečefon said:

 

Kvota na Siti je bila 1.85 pre par dana kada sam proveravao. 

Pa da, on kaze da Arsenal uzima, a na njih ima kvotu 7.

 

I ja se smatram da je razlika u sansama manja nego sto su kvote, ali mi je Siti i dalje favorit

Link to comment
Share on other sites

Vord Prauz top, za Megvajera no koment. Za Paketu takodje, samo masnica na 70 miliona.

 

Meni je on zestoko precenjen igrac, ali bas zestoko. Mozda i vise od Rajsa (gledajuci i cenu). Ne razumem sta ce Sitiju, to je mnogo tanko.

 

Ako njim kompletiraju tim, mnogo su slabiji nego prosle godine, bas za klasu bukvalno.

Edited by McLeod
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kontam da Moyes oseća da je ostao dužan navijačima MUTD pa hoće da se oduži time što će ih osloboditi bede Mektominija i Megvajera. Ne vidim drugo objašnjenje. Ili to, ili je glup ko teletabis sa smetnjama u razvoju. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Maguire sam dize West Ham 3,4 mesta na tabeli.

Odličan posao za WH.

 

Ne bih se iznenadio da vec sledece godine bude u top4,top5 štopera lige.

Preglomazno je i suvisno da pricamo sada o tome što je u Unitedu delovao kao bleda senkas svojih mogućnosti.

 

Win-win za sve strane u deal-u.

Link to comment
Share on other sites

Win win Za Utd, 80 milioja £ odnosno 50 miliona £ gubitka plus 190k £ nedeljno plata za sve ove godine. Nema sta, veliki W za Utd🤣🤣🤣

 

Pa s obzirom da su bili pretprosle sezone 7 a prosle 14 ali uzeli Evropski trofej, jasno je da se radi o kvalitetnom timu tako da sa ili bez Maguirea bi bili bolji od 14tog mjesta

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...