Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

Koja tragedija, mnogo mi je žao Lasla 😞 Neka mu je ovaj meč za podstrek, uveren sam da će već za par dana biti kao nov i izvući pouke. Ima strašnu glavu i radnu etiku. Da nije baš ovoliko lipsao, rešio bi peti bez problema. Iako je dobro spremljen, ipak mu je ovo najduži meč u životu, a Japanac ih je imao prilično.

Link to comment
Share on other sites

Ovo malo što sam videla impresionirana sam kako je Laslo parirao u dužim poenima, i to posle 5 setova. Šteta za propuštenu priliku, ali dobro iskustvo svakako. Sad neka još poradi na kondiciji.

Morala sam da isključim ton koliko mi je publika išla na živce.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dao je sve od sebe, mnogo mi je zao ............ velika je ovo skola za njega, nas mentalno njastabilniji igrac posle Novaka .............. odoh da drmnem jedan makijato kod komsije Italijana,  od Krajinovica verovatno nece biti nista .............

Link to comment
Share on other sites

Laslo od ovog momenta ima dva puta.

 

Jedan je da upadne u bedak jer je ispustio dva brejka prednosti u petom setu protiv top 10 igrača i da se to negativno odrazi na nastavak sezone, pa i karijere.

Drugi je da izvuče pozitivne stvari iz ovog meča i ovog turnira i da mu to bude samo dodatni bust u nastavku sezone i dalje karijere.

 

Kojim putem će krenuti, ostaje nam da vidimo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Laslo je dovoljno muke prošao u životu da ne pravi tragediju od jednog izgubljenog meča, pogotovo što nije izgubio od nekog pacera. Samo se nadam da će biti dovoljno uporan da radi na sebi i dalje i da će ga povrede zaobići.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...