Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

Just now, jevrem69 said:

Federer sada izvesno pada, mada morao bi Rafa da mazne jos jedan Slem koji nije RG ................

Dobro sad, ništa nije izvesno, ja Feda ne otpisujem dok ne ode u penziju :classic_smile: ali svakako će svakome od njih trebati i sreća u žrebu. Samo da ne bude povreda i biće još dovoljno vremena za titule :classic_cool:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Yi Sun Shin said:

Mislim ono...ovo se znalo još od momenta kad je onaj francuski džudista/rvač die hard Rafin fan izvukao one kuglice onako kako je izvukao. 

Tim stalno u Novakovoj polovini, vec godinama. I Novak stalno u polovini koja igra dan kasnije...

 

Hm

Link to comment
Share on other sites

Ekspresni Nadal. 18 titula... Kako ga je pojeo u poslednja dva seta. 

Timu ostaje da vezba za makar masters. Na kraju krajeva, samo se titule i pobednici pamte. Za mene je masters>finale slema. Mnogo je bolje da se pominjes u kontekstu osvajaca, nego gubitnika. Niko se ne hvali da je izgubio. 

Smesno je koliko se mastersi malo cene, a ucestvuju svi najbolji igraci sveta da nekad kvalitet na mastersu bude veci, nego na slemu. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CheshireCat said:

A primetio bih da je lane bio baš blizu uzimanja Vimbldona.

Bice Federer opasan i kompetitivan na ovogodisnjem W, i u slucaju da Novak i Rafa kiksnu, eto prilike i za njega, verovatno i poslednje da mazne slem.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Yi Sun Shin said:

Mislim ono...ovo se znalo još od momenta kad je onaj francuski džudista/rvač die hard Rafin fan izvukao one kuglice onako kako je izvukao. 

A kao da to nije bilo dovoljno i raspored mu je isao maksimalno na ruku 🙄

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Drakaris said:

Ekspresni Nadal. 18 titula... Kako ga je pojeo u poslednja dva seta. 

Timu ostaje da vezba za makar masters. Na kraju krajeva, samo se titule i pobednici pamte. Za mene je masters>finale slema. Mnogo je bolje da se pominjes u kontekstu osvajaca, nego gubitnika. Niko se ne hvali da je izgubio. 

Smesno je koliko se mastersi malo cene, a ucestvuju svi najbolji igraci sveta da nekad kvalitet na mastersu bude veci, nego na slemu. 

Eno Zverev uzeo 3 masters titule pa ga svi pamte kao velikog pobednika.


Turnir 2. tiera, samim tim znatno manje bitniji od slema. Jel mislis da je Zverev bolji igrac na sljaci od Tima posto ima 2 mastersa?

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milica said:

Ne osvoji ovo niko dok se Nadal ne penzionise, a onda neka ga prekrste u Rafael Garros:thumbsup:

 

Videcemo, kad se stavi krov i budu igrali vecernji mecevi, promenice se uslovi drasticno a Nadal je sve stariji, bice mu sve teze i teze.

 

Mislim da mu je ovo poslednji RG gde se prosetao kroz turnir, osvojice jos neki sigurno ali sa mnogo vecom mukom.

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na cestitkama kao i losmiju sto je uvelicao ovaj istorijski trenutak za tenis. 

 

2 minutes ago, unagi said:

 

Videcemo, kad se stavi krov i budu igrali vecernji mecevi, promenice se uslovi drasticno a Nadal je sve stariji, bice mu sve teze i teze.

 

Mislim da mu je ovo poslednji RG gde se prosetao kroz turnir, osvojice jos neki sigurno ali sa mnogo vecom mukom.

 

Iskreno, ja mislim da je ovo poslednji RG i najsrecniji bih bio kada bi sutra objavio da zavrsao karijeru.

Sledeci RG mec je Timov, smeo bih pare da stavim na to.

 

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...