Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

Ne znam šta ste pisali danas, posebno tokom ovog meča između Cicibana i Stanforda, ali imam da izjavim sledeće:

ne, uopšte nema štele kod žrebanja, o da, Goca živi u teorijama zavere, ups, bolje reći teorijama namere, o ne, nikada Novaku nisu nameštani teški žrebovi (kao sada mladom Grku) tako da se namesti Fedal finale, itd i tome sl.

Dakle, hoću reći, dok gledam ovog malog srčanog Grka kao da gledam Noleta od pre deceniju i više.

A tu je i deja vue... sasvim slučajno su mu "žrebali" ovog "kariranogaćastog", pa posle, uz uslov da istog prođe, voljenog Rogija (🤢), pa Nadala... sve lepše od lepšeg...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, zoe Bg said:

Dobar teniser ali tezak mucak od coveka.

 

Nisam ispratila njegove karakterne osobine, ali i Rogi, na primer, nije daleko od mućka, štaviše, pa opet ima prođu 😏🙄

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Da da, dajte da cujemo sta Nadal ima da kaze o pobedi protiv mocnog Londera, koga briga za mec.

To je jos i dobro, ima veze s tenisom. Mi smo gledali (umesto pocetka 5. seta) kako se Stivens verila (sve s slikom verenika), pa da li je Struff gledao LS i ostale bitne stvari (jos neki komentar o fudbalu... ali sam ih stavila na mute). :ranting:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Darth Steva said:

Oooo pa gde si Goco... dobrodosla, bas mi je drago sto si resila svojim prisustvom na forumu da nam svima ulepsas #12 ☺️

 

Rešila sam da nam ulepšam #16, Stevo 😏

Iako, odma' da ti kažem, opet sam u teoriji zavere i mislim da matorom nameštaju ovaj RG.

Ubrzali su podlogu najstrašnije...

(dobar jinx zlata vredi 😀)

Edited by Goga64
Naknadno se prisetih :)
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Goga64 said:

Ne znam šta ste pisali danas, posebno tokom ovog meča između Cicibana i Stanforda, ali imam da izjavim sledeće:

ne, uopšte nema štele kod žrebanja, o da, Goca živi u teorijama zavere, ups, bolje reći teorijama namere, o ne, nikada Novaku nisu nameštani teški žrebovi (kao sada mladom Grku) tako da se namesti Fedal finale, itd i tome sl.

Dakle, hoću reći, dok gledam ovog malog srčanog Grka kao da gledam Noleta od pre deceniju i više.

A tu je i deja vue... sasvim slučajno su mu "žrebali" ovog "kariranogaćastog", pa posle, uz uslov da istog prođe, voljenog Rogija (🤢), pa Nadala... sve lepše od lepšeg...

To je bila zavera protiv Krajinovića, namestili mu Cicija, Vavu, Feda, Rafu i Noleta 😄

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Goga64 said:

 

De, otkrij mi neku pikanteriju, ili bar daj neki link da ne budem neobaveštena 😀

Tsitsipas ima losu naviku da namerno pravi pauze pred servis protivnika (narocito kad je kriticno), da pokusava da protivniku razbije ritam: obavezno je kao zaboravio da se seti da treba da promeni reket (toliko da sada mnogo ljudi to primecuje i komentarise), pred Filipovo serviranje za set prekjuce je namerno napravio dramu da se mec prekine (Filip, naravno, posle toga bio momentalno brejnut - nije da mu i inace treba mnogo da ga izbaci iz koloseka).

Takve stvari Novak nije nikada radio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Goga64 said:

 

Rešila sam da nam ulepšam #16, Stevo 😏

 

 

Za to si poranila mesec dana 😁

ali u krajnjem slucaju moze i to... taman da Novak dodatno zacementira future GOAT status 💪

 

Inace, sve se slazemo za Cicipasa, bas gotivan decko... da moram da nastavim da pratim tenis posle sljake i Rafe, definitivno bih bio njegov simpatizer 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...