Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

Bice jos bombi, ovo su bombice. Sad Lojd, Cima, Tieman, Nikolica, KPJ, domaca osnova i pali se masina. Stedite pare jeftiniji ce biti kvadrat stana u bg od sezonske. 💣💣💣

  • Love 2
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, fedor said:

Bice jos bombi, ovo su bombice. Sad Lojd, Cima, Tieman, Nikolica, KPJ, domaca osnova i pali se masina. Stedite pare jeftiniji ce biti kvadrat stana u bg od sezonske. 💣💣💣


jebi se znas…

 

(u poz smislu) kazem

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Nije.

Brate izvini stvarno, ali mnogo se bre pravis pametan, obavesten si bolje od svih novinara i svih nas, znas svaku vest, svaku paltu, svako obestecenje. Kad ti se kaze daj neki link nesto kao izvor, ti si nekad nesto negde cuo i to je kako ti kazes tacno sigurno. Oladi malo. Niko od nas nema info ni blizu, svi se bavimo nagadjanjima, jedini ti na sve imas tacan odogovor.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

U fazonu sam da ove sezone zelim apsolutnu kontrolu skoka, te s tim u vezi cu ceniti i pojacanja na 4 i 5. Naravno da je prangija izrazito vazna stavka i kod tog cetvrtog igraca na parketu, ali ne naustrb stavljanja tekmi pod kontrolu. Zelim da se mi pitamo na koliko ce se poseda igrati i kada, da nam svaki stop koji napravimo bude iskoriscen, a ne prosut i anuliran glupostima i konstantnim davanjem druge sanse protivniku. Defanzivni skok nije samo odbrambeni element igre, to je Dule jako dobro znao. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Coz29 said:

Zeljko mora da ima jednog igraca koji je alfa u napadu, a ako je tacno da smo se pomirili sa zalizanim, verujem da cemo dovesti Klajburna

 

I ja sam čuo da se pominje Klajburn. Konačno krenuše neki potpisi, i to za sad u dobrom pravcu.

 

Kontam, kad je došao Željko, nije moglo mnogo da se bira, igrali smo EC, nismo baš bili u zavidnom položaju, nismo mogli da biramo. Pa je kupljeno šta je bilo dostupno. Onda je Željko hteo da bude konzistentan, što je jako bitno u svakom poslu, nije ti u interesu da budeš volatile, da menjaš ko na traci, da nemaš nikakvu tradiciju. A mi ovde bar volimo i poštujemo tradiciju. Tako da je rešio da zadrži tu osnovu i da gradi na njoj. A i nije da je osnova bila loša. Samo nije bila dovoljno dobra. Rekao bih da se ni on nije dovoljno slagao sa njom, ali je verovao da može da izvuče nešto iz toga.

 

Ove sezone je shvatio da od toga nema ništa i sad ide u totalni rebild. Nadam se da će sad sklopiti ekipu koja će biti bliža našim vrednostima, koja će se gledati sa uživanjem veći deo sezone, a ne samo kad bljesnu. Čekamo dalje potpise da vidimo u kom će to pravcu ići.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, fedor said:

Bice jos bombi, ovo su bombice. Sad Lojd, Cima, Tieman, Nikolica, KPJ, domaca osnova i pali se masina. Stedite pare jeftiniji ce biti kvadrat stana u bg od sezonske. 💣💣💣


meni samo ovde fali neki cist plej, da imamo kao osigurac… kao mali Madar sto je bio… ne mogu vise ove kombo bekove… 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, MC Thunder 2 said:

 

U kom smislu? Nijedan od ova 3 igraca nije vise od high level role plejera. 

Nije u pravu si, ali deluje da ce ovaj prelazni rok biti jaci od svih prethodnih Zeljkovih. A plus na to igraci koji se pominju sada su u piku za razliku od proslih (Lesor, Exum, Madar).

Link to comment
Share on other sites

Just now, Coz29 said:

Brate izvini stvarno, ali mnogo se bre pravis pametan, obavesten si bolje od svih novinara i svih nas, znas svaku vest, svaku paltu, svako obestecenje. Kad ti se kaze daj neki link nesto kao izvor, ti si nekad nesto negde cuo i to je kako ti kazes tacno sigurno. Oladi malo. Niko od nas nema info ni blizu, svi se bavimo nagadjanjima, jedini ti na sve imas tacan odogovor.

Sto te je pogodilo sto se jos niste pomirili sa Miskom? Ako ti smeta ono sto ja imam od informacija, ti slobodno preskoci ili me stavi na ignore. Ja sam napisao ono sto su mi rekli jos pre dva meseca, pa uvek mozemo da vidimo na kraju sta je tacno.Primetices da nisam dosao kod vas na temu pre dva meseca i napisao to, vec sam cekao da pocne prelazni rok Sto se tice plata, ti si napisao sta si imao i pokazao sta je trebalo da pokazes.

Sto se tice Monekea, ja sam naveo jedan od izvora koji je prilicno pouzdan. Ja mogu da procitam ili cujem neku informaciju i prenesem. Nisam ja kriv sto bi ti voleo neke igrace, a nisu realni.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ScepanScekicSto said:


meni samo ovde fali neki cist plej, da imamo kao osigurac… kao mali Madar sto je bio… ne mogu vise ove kombo bekove… 


Sada bez zajebancije bice jos bas dosta pojacanja i svaka pozicija ce se popuniti onako kako je Zeljko zamislio. Partizan ce biti bas bas drugaciji to je ono sto je sigurno. Kaze jedan momak koji obituje u klubu, tuci cemo sve pa i zene, sto negde, bar u mojoj glavi, znaci da ce se ostvariti moja najveca zelja, a to je da KPJ-a zameni KPJ. 

Uvek je problem taj domaca osnova i tu je najveca borba, bice tu i dodeljivanja pasosa i preplacivanja, ali tako je kako je.

 

Sto se pleja tice, ja se iskreno nadam da ce to biti NWG, TJ mi ne bi legao, jer, koliko god dobar bio, a jeste, hendikepiran je realno za ozbiljan basket.

Reket je najvazniji, tu se lomi sezona, a tu nam fali sve. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@ćušpajzjel ovo samo bacaš reakcije ridonli, ako nastaviš ovako prestići će te neko po broju objava za 20 godina. 

 

Za Nilikinu sam pisao kada se pominjao u CZV da je po meni glavni razlog za njegov neuspeh u Niksima (a kasnije u NBA) osim tih učestalih sitnijih povreda(ica) bio što nije mogao da se snađe u celokupnoj atmosferi igranja u NYK koja je dosta slična atmosferi igranja u našim klubovima ovde ali opet dosta blaža. 

Biće mi zanimljivo videti na kraju koliko će imati živaca Željko da izvuče od njega pre svega u tom nekom kuražno-ofanzivnom delu, ako krene da urla kao što ume mislim da će ovaj da se rasplače ili da mu složi tužniju facu od Jaramaza. 

  • Ha-ha 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Sto te je pogodilo sto se jos niste pomirili sa Miskom? Ako ti smeta ono sto ja imam od informacija, ti slobodno preskoci ili me stavi na ignore. Ja sam napisao ono sto su mi rekli jos pre dva meseca, pa uvek mozemo da vidimo na kraju sta je tacno.Primetices da nisam dosao kod vas na temu pre dva meseca i napisao to, vec sam cekao da pocne prelazni rok Sto se tice plata, ti si napisao sta si imao i pokazao sta je trebalo da pokazes.

Sto se tice Monekea, ja sam naveo jedan od izvora koji je prilicno pouzdan. Ja mogu da procitam ili cujem neku informaciju i prenesem. Nisam ja kriv sto bi ti voleo neke igrace, a nisu realni.

Nije me pogodilo nego niko nista ne zna, samo ti sve znas ali bas za sve imas tacnu info a nigde izvora, ti cuo, ti video, tebi reko drug, tebi reko covek, ti si video kada je Prasak ubijen, kada je ludi Zeks skocio kroz prozor, kad je Du iz zasede uhvatio hemicarku  za dupe, kad je Banjaluki goreo mercedes, i kad je Mira pusila Ganguli u kolima…

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Svašta se priča po bespućima interneta, većinu zabacim u neki lijevi režanj mozga. Konkretno, razlog za otopljavanje sa zalizanim govnetom je ni više ni manje nego Topić. Navodno je ozbiljno popizdio što su mu komše sjebale draft i da sad i njima tjera neki inat. Ko će ga znati.

 

36 minutes ago, fedor said:

Bice jos bombi, ovo su bombice. Sad Lojd, Cima, Tieman, Nikolica, KPJ, domaca osnova i pali se masina. Stedite pare jeftiniji ce biti kvadrat stana u bg od sezonske. 💣💣💣

 

Ok, ova imena su u opticaju već neko vrijeme, zanima me za bold jel to lično tvoj vlažni san ili ima nekih znakova da se ide u tom smjeru?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...