Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

Ntilikina odigrao svega 5 utakmica prethodne sezone u NBA i to poslednju 1. februara (+5 pripremnih za repku tamo u avgustu)?

 

Nista u G ligi? A nije bilo neke povrede?

 

 

Inace, fina NBA karijera, svakako nije macka u dzaku. Bas cudno da nije krenuo put Evrope ranije... 

 

Ntilikina + Lundberg mi deluje kao dobar kombo, ne znam ko bi tu trebao biti neka zamena za Pantera ili ce mozda jos neki iso igrac da popuni poziciju 1/2? Mada je pitanje kakav koncept ekipe pravi Zeljko, mozda nece vise biti toliko iso situacija vec malo vise timske kosarke, two-way. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, Kooineeperk said:

Inace, fina NBA karijera, svakako nije macka u dzaku. Bas cudno da nije krenuo put Evrope ranije... 

 

ma izvrsna NBA karijera, da nije bio osmi pik koji slovi za nekog talenta vec posle prve sezone bi se preselio u G ligu ili Evropu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

Ntilikina odigrao svega 5 utakmica prethodne sezone u NBA i to poslednju 1. februara (+5 pripremnih za repku tamo u avgustu)?

 

Nista u G ligi? A nije bilo neke povrede?

 

 

Inace, fina NBA karijera, svakako nije macka u dzaku. Bas cudno da nije krenuo put Evrope ranije... 

 

Ntilikina + Lundberg mi deluje kao dobar kombo, ne znam ko bi tu trebao biti neka zamena za Pantera ili ce mozda jos neki iso igrac da popuni poziciju 1/2? Mada je pitanje kakav koncept ekipe pravi Zeljko, mozda nece vise biti toliko iso situacija vec malo vise timske kosarke, two-way. 

 

 

 

Bio je povređen zato nije igrao. Prošle godine je baš bio blizu nas ali se odlučio na kraju za Šarlot gde je znao da neće imati prostora. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ScepanScekicSto said:

E a jel cemu ovaj Sterling Brown?

Pisao je jednim prilikom @Guru o njemu. Ne mogu da nađem post. Koliko se sećam rekao je da u dobrom sistemu može biti dobar i jako koristan igrač. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...