Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

Neverovatno puno igrača imamo, ali da bi se izdržala ovako zahtevna sezona, možeš ili da imaš puno igrača, ili da se uzdaš da će kraća rotacija da izdrži sve to.

 

Zaebano je igrati sezonu gde se očekuje pobeda na gotovo svakoj od 80-90 tekmi, ili koliko se već odigra.

 

Sa kraćom rotacijom, čak ne mora ni da bude povreda, dovoljno su neki padovi u formi bitnih igrača i eto problema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Na šta tačno mislite kada kažete ambiciozan?

"Idealan prmer je telo igrača, posebno mladog. Ako tri godine radiš i telo ti nije napredovalo treće sezone, to govori o tvojoj ambiciji. Imali smo prošle sezone popodnevne treninge koji nisu obavezni. Neki su se pojavljivali na apsolutno svakom treningu, neki se nisu pojavili niti jedan jedini put. To pokazuje zašto su neki u klubu, a neki drugi nisu".

 

 

Ko bi ovo mogao da bude?  😄

  • Like 4
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DameTime said:

 

Pa ima više kandidata 😄 

 

2 tačno...  S tim što sam spreman da se kladim da najviše cilja Smajlija.

 

Tristan nije ojačao, ali nije ni imao problema sa kondicijom. Kad god ga pusti u ABA, on je igrao bet problema. Smajli je jedini naš igrač tokom prethodne 3 sezone, koji je konstantno sam tražio izmenu. Ako se omakne više od 6-7 minuta na terenu, ruke su na kolenima duša u nosu. 

 

Zato ga je Žoc najviše i "dozirao" sa recimo 3-4 epizode sa tipa 4 minuta, jer mu je to maksimum. Igrač od 22-23 godine... tuga.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Lepo ih je Zoki potkačio, ne može bez ludačkog rada, nadam se da će jedan od potkačenih, trenutno na privremenom radu u inostranstvu, da se sabere i da zapne, zato što bi mogao da nam koristi u reprezentaciji u budućnost

Edited by Dzep
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MC Thunder 2 said:

To pokazuje zašto su neki u klubu, a neki drugi nisu".

 

Jel ovo nov intervju? Ako jeste...koji su to igraci sada u klubu, a da su dolazili na neobavezne treninge? 🤔

 

Balsa i Zoc

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Žao mi je što pročitah ovo Savićevo bulažnjenje. U stvari, istovremeno krivim i žalim sebe što sam se godinama samoobmanjivao po pitanju dotičnog. Nema tu nikakvog plana ni smisla. Dobro, makar mi je sad jasno zašto u ekipi imamo 10 bekova i 2 centra.

Link to comment
Share on other sites

"Neki su se pojavljivali na apsolutno svakom treningu, neki se nisu pojavili niti jedan jedini put. To pokazuje zašto su neki u klubu, a neki drugi nisu".

16 hours ago, realno *w said:

 

Ko bi ovo mogao da bude?  😄

 Izgleda da je Koprivica jedini dolazio na te trenige, zato je jedini i ostao iz proslogodisnjeg tima.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, bekrinjo said:

Vanja, Jones, Poku, Mike i Davies jos uvek nisu registrovani jer se ceka LOC. Kod CZ je ista situacija sa Canaan-om...

 

Ne ulazim u ove prve nabrojane, Ajzea Kanan je i na sajtu ABA lige i na sajtu Evrolige u rosteru Zvezde.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dzonii said:

 Izgleda da je Koprivica jedini dolazio na te trenige, zato je jedini i ostao iz proslogodisnjeg tima.

Izgleda da je i Kaboklo dolazio, i on je i dalje naš igrač 🙄

Aleksa nije dolazio na dobrovoljne treninge, vidjelo se i na OI koliko je nespreman 🙄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

Izgleda da je i Kaboklo dolazio, i on je i dalje naš igrač 🙄

Aleksa nije dolazio na dobrovoljne treninge, vidjelo se i na OI koliko je nespreman 🙄

 

Mislim da se taj deo nije odnosio na Aleksu i ostale "starije". Vise na ovu mladju kohortu: Smailagic, Vukcevic, Trifunovic... 

 

Mada mi je realno samo Smailagic izgledao van fizicke kondicije.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...