Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

20 minutes ago, DameTime said:

Saopštenje zvuči jako neprofesionalno, ove rečenične konstrukcije su blam. Ko je uopšte PR Partizanu?

 

Od ostalih vesti, James okačio na story pesmu u kojoj Ostoju naziva lažovom, rekla bih 😄 

Henry Rollins?

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

Ne umeju da stanu nego nastavljaju da se zakopavaju objavama. Pa pokažite jebenu veličinu, ne budite stalno glupi naprednjaci, šta dobijate time...

Nema veličine, osim u teoriji. Tako funkcionišu oba naša kluba, i u fudbalu, a pogotovo u košarci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, DameTime said:

Saopštenje zvuči jako neprofesionalno, ove rečenične konstrukcije su blam. Ko je uopšte PR Partizanu?

😄

Ivan Ivkovic, ujedno i PR nase repke. Mislim da bi se to trebalo znati ako se iole prati KKP. Manje vise ime i prezime, ali lik je upecatljiv na svoj nacin.

Link to comment
Share on other sites

Prizeljkivao sam ovog Thor-a kod nas, mislio da ce Karlik da nam ga resi. 😁 Ali on se odlucio za two-way ugovor sa Klivlendom. Mislim da je mogao vise para zaraditi u Evropi i vise napredovati.

Nema tu puno slobodnih opcija preko bare. Uglavnom igraci koji su posle koledza odigrali 1-2 sezone, bez neke posebne minutaze i utakmica. Sve su to macke u dzaku. Naravno, govorim o finansijski realnim opcijama. 

Sve vise se namece taj Bertans. Po meni, ostati na Srbima i cekati cut je bas veliki rizik. Sve mi se cini da ce se vagati Bertans vs. Moneke. Naravno, pod uslovom da Moneke u ugovoru nema ogranicenje do kada moze neko da plati njegov raniji izlazak i istog.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alek The Great said:

Ivan Ivkovic, ujedno i PR nase repke. Mislim da bi se to trebalo znati ako se iole prati KKP. Manje vise ime i prezime, ali lik je upecatljiv na svoj nacin.

 

To objašnjava neke stvari, on i u reprezentaciji izgleda kao da je svratio na slavu.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alek The Great said:

Ivan Ivkovic, ujedno i PR nase repke. Mislim da bi se to trebalo znati ako se iole prati KKP. Manje vise ime i prezime, ali lik je upecatljiv na svoj nacin.

 

Izgleda se i u našem savezu pozicije dele po političkoj liniji, pola mesta idu za uhlebe iz Zvezde, pola za uhlebe iz Partizana.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je takozvana lose-lose situacija za Ostoju, a samim tim i za klub, ćutiš previše ne valja, oglašavaš se opet ne valja. I to je skroz očekivano, jer u situaciji Ostoja vs bilo koji košarkaš, a ne jedan od omiljenih unutar fanbase-a, jasno je ko ima naklonost javnosti, ali opet nije baš sve tako crno ili bijelo. 

 

James je tokom sezone, očigledno u više od jedne situacije dopuštao sebi da izađe iz okvira svojih prava i obaveza, klub je procijenio da im ne treba takav liability i da ne žele produžetak saradnje, skroz legitimno. Zašto se čekalo sa objavom ovako dugo jeste čudno, i vjerovatno ima veze sa okončanjem pomenutog disciplinskog postupka ili nečeg sličnog. Uglavnom, klub se zahvalio na saradnji, poželio sve najbolje u daljoj karijeri i idealno bi bilo da je na tome ostalo. Međutim, James je onda krenuo sa određenim rantom po mrežama, a mislim da ova pominjanja finansijskog dijela najviše žuljaju Ostoju/klub posebno iz ugla saradnje sa EL i borbom za licencu, i rekao bih otuda i dodatna reakcija na reakciju.

 

Sve u svemu, vjerovatno se moglo sve izbjeći sa malo više mudrosti, ali avaj. Jamesu sve najbolje u daljoj karijeri, bilo je zaista gotivno gledati jednog igrača tog skila i ostaće neki momenti zauvijek u pamćenju. Nadam se da je naplatio svaki pošteno zarađeni euro od kluba, i tu se otprilike završava sva priča. 🙂

 

----

 

Baš me je smorila ova povreda Mikea. Po meni najgori mogući period za povredu novog igrača. Propuštene pripreme, i onda maltene jurenje i fizičke forme i minutaže do februara. Imali smo prilike da vidimo kako je to ispalo sa Ponitkom.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shonewizard said:

James je tokom sezone, očigledno u više od jedne situacije dopuštao sebi da izađe iz okvira svojih prava i obaveza, klub je procijenio da im ne treba takav liability i da ne žele produžetak saradnje, skroz legitimno. Zašto se čekalo sa objavom ovako dugo jeste čudno, i vjerovatno ima veze sa okončanjem pomenutog disciplinskog postupka ili nečeg sličnog. Uglavnom, klub se zahvalio na saradnji, poželio sve najbolje u daljoj karijeri i idealno bi bilo da je na tome ostalo. Međutim, James je onda krenuo sa određenim rantom po mrežama, a mislim da ova pominjanja finansijskog dijela najviše žuljaju Ostoju/klub posebno iz ugla saradnje sa EL i borbom za licencu, i rekao bih otuda i dodatna reakcija na reakciju.

 

 

Ovo je opis kako je trebalo da bude, ne kako je bilo i kako jeste 😉 

 

Inače meni jedino nije jasno zašto kad je već sezona otišla pod voz nije rečeno imenom i prezimenom taj i taj je došao da zajebava KK Partizan koji je bio prvak Evrope prije nego što se dotični rodio i postojaće kao vrhunski košarkaški klub i nakon što dotični umre, i zato želimo da svi u Evropi znaju da je dotični klošar koji je mislio da će, nakon što dobije dobre pare i ljubav miliona navijača, moći da bez posledica grize ruku koja ga 'lebom 'rani, ARLI SE ZAJEBAO i evo šta mi preduzimamo po tom pitanju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moguce je da su Nunaliju dugovali neke pare(neisplacene plate) pa su mu iskoristili ova sranja sto je napravio(disciplinski postupak) da mu to prebiju i tako isplate ono sto je ostalo posle toga.I da je to trigerovalo Nunalija da izadje na tviter i da proziva(mada je on dosta aktivan na toj mrezi).Tj da kaze da nije uredu da se koriste pravilnici kad odgovara jednoj strani.

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Beonegro said:

 

 

Ovo je opis kako je trebalo da bude, ne kako je bilo i kako jeste 😉 

 

Inače meni jedino nije jasno zašto kad je već sezona otišla pod voz nije rečeno imenom i prezimenom taj i taj je došao da zajebava KK Partizan koji je bio prvak Evrope prije nego što se dotični rodio i postojaće kao vrhunski košarkaški klub i nakon što dotični umre, i zato želimo da svi u Evropi znaju da je dotični klošar koji je mislio da će, nakon što dobije dobre pare i ljubav miliona navijača, moći da bez posledica grize ruku koja ga 'lebom 'rani, ARLI SE ZAJEBAO i evo šta mi preduzimamo po tom pitanju.


zato sto, kao u zivotu, lakse je ici linijom manjeg otpora

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, ScepanScekicSto said:

Oglasio se i Dzejmsov agent.. ajde oni lazu po defoultu, al dajte ljudi zatvorite ostoju mijailovica da ne daje izjave

 

Covek iz pametovanja samo sranja pravi

 

https://www.mozzartsport.com/košarka/vesti/nanelijev-agent-se-oglasio-dzejms-krvario-za-partizan-sada-ce-sudovi-odluciti/490228

 

Da, James je u odgovor fanu koji je izrazio želju da je ostao do kraja karijere odgovorio u stilu da ga je i Žoc više puta tokom sezone pitao da ostane do penzionisanja...

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, MC Thunder 2 said:

Ewan-Bremner-in-Trainspotting.png

 

Pokusevski dok Zeks objasnjava 5.verziju jedne akcije.

 

Nisam siguran da će samo Poku imati ove ekspresije. Cenim da nismo ništa pametnija ekipa nego prošle godine... mogao bi i Želimir malo da uprosti gradivo. 

Link to comment
Share on other sites

Ove godine će Karlik školovati po EL i istovremeno meriti ego sa Majk Džejmsom. 
 

Dejvis (dok ga ne pošaljemo na bolovanje) će nam pokazati kakve smo krševe od centara imali prošle godine.

 

Ife će nam čuvati živce.

 

Majk i Poku će nam kidati živce.

 

Vanja će dati svoje i doneti “grobarštinu”. Tu i tamo pokazati nezrelost ali će vratiti duh Partizana koji je išao uz TNT, Bogdana, Žoa..

 

Bonga i Ntilikina će donositi i odnositi.

Na vrh jezika će nam biti da ih oteramo u  pm a opet nikad neće dovoljno zaslužiti da to i uradimo.

 

Sterling Braun će preuzeti ulogu PJ, bezdušnog amerikanca koji će tu i tamo izdominirati.

 

Vašington će biti ALEKSAAAA!

(u obe krajnosti)

 

Džouns će biti naš Zek sa Temu-a

(volećemo ovog momka i bez nekog većeg  doprinosa a daleko od toga da neće doprinositi)

 

Lakić će biti upgrade u odnosu na Trifu.

 

Nakić ne znam kako će doprineti.

 

Bosnjakovic će nadam se imati svoju minutažu u ABA ligi jer je momak u kog vredi ulagati.

 

Balša će biti ok treći centar.

 

Dimitrijevic, igrač više za dobar trening i nadam se njegovoj minutazi u garbage time-u. Pa dogodine na Balšino mesto.

 

Ono sto je prednost ove sezone je veci kvalitet na klupi.

Ono sto je mana je opet nedovoljno dugačak roster. Povrede se Dejvis i Karlik i mi smo 50% slabiji tim.

 

 

 

Edited by Patriota iz kauca
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Ove godine će Karlik školovati po EL i istovremeno meriti ego sa Majk Džejmsom. 
 

Dejvis (dok ga ne pošaljemo na bolovanje) će nam pokazati kakve smo krševe od centara imali prošle godine.

 

Ife će nam čuvati živce.

 

Majk i Poku će nam kidati živce.

 

Vanja će dati svoje i doneti “grobarštinu”. Tu i tamo pokazati nezrelost ali će vratiti duh Partizana koji je išao uz TNT, Bogdana, Žoa..

 

Bonga i Ntilikina će donositi i odnositi.

Na vrh jezika će nam biti da ih oteramo u  pm a opet nikad neće dovoljno zaslužiti da to i uradimo.

 

Sterling Braun će preuzeti ulogu PJ, bezdušnog amerikanca koji će tu i tamo izdominirati.

 

Vašington će biti ALEKSAAAA!

(u obe krajnosti)

 

Džouns će biti naš Zek sa Temu-a

(volećemo ovog momka i bez nekog većeg  doprinosa a daleko od toga da neće doprinositi)

 

Lakić će biti upgrade u odnosu na Trifu.

 

Nakić ne znam kako će doprineti.

 

Bosnjakovic će nadam se imati svoju minutažu u ABA ligi jer je momak u kog vredi ulagati.

 

Balša će biti ok treći centar.

 

Dimitrijevic, igrač više za dobar trening i nadam se njegovoj minutazi u garbage time-u. Pa dogodine na Balšino mesto.

 

Ono sto je prednost ove sezone je veci kvalitet na klupi.

Ono sto je mana je opet nedovoljno dugačak roster. Povrede se Dejvis i Karlik i mi smo 50% slabiji tim.

 

 

 

Brate pa ne mozemo imati 30 igraca, fali nam jos jedna cetvorka, da roster bude kompletiran i popunjen na svim pozcijama sa po 3 igraca.

 

E sad druga je prica sto nemamo po 2 odlicna igraca na svih 5 pozicija, pa ako se neko povredi onda jbg. Al sem prvih 5-6 ekipa po budzetu, ni jedan drugi tim nema po 2 odlicna igraca na svakoj poziciji.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Coz29 said:

Brate pa ne mozemo imati 30 igraca, fali nam jos jedna cetvorka, da roster bude kompletiran i popunjen na svim pozcijama sa po 3 igraca.

 

E sad druga je prica sto nemamo po 2 odlicna igraca na svih 5 pozicija, pa ako se neko povredi onda jbg. Al sem prvih 5-6 ekipa po budzetu, ni jedan drugi tim nema po 2 odlicna igraca na svakoj poziciji.

 

Ovo je izgleda jedan od najvećih problema i na našoj i na vašoj temi u ovom prelaznom roku. Ljudi valjda zamišljaju da smo Barsa i Real pa ništa manje ne očekuju nego po 20 el igrača u oba kluba. Ako se neko povredi da budu spremne bar dve zamene sličnog kvaliteta, a verovatno nikad u istoriji nismo ni mi ni vi imali ovakvu dubinu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 

59 minutes ago, Čvarkov said:

 

Ovo je izgleda jedan od najvećih problema i na našoj i na vašoj temi u ovom prelaznom roku. Ljudi valjda zamišljaju da smo Barsa i Real pa ništa manje ne očekuju nego po 20 el igrača u oba kluba. Ako se neko povredi da budu spremne bar dve zamene sličnog kvaliteta, a verovatno nikad u istoriji nismo ni mi ni vi imali ovakvu dubinu.

Apsolutno, gde ces vise od ovoga, oba tima imaju vise nego dovoljno igraca, u oba rostera fali po jedna cetvorka, kod vas mozda vise 4/5 i to je to.  Pa sta nam Bog da i jednima i drugima.

 

1 hour ago, MC Thunder 2 said:

Mene Majk vec iznervirao jer je od svile.

Mene Nilikina iznervirao, lik nije bio tu sa timom u sali da napravi prvu zajednicku fotografiju, umoran je od OI, junace dodjes na slikanje, media day, hemija druzenje, caskas malo sa ljudima ako ti je telo vec umorno toliko da ce ti par dana odmora nesto spec doprineti. A nije da je bas imao neku ogromnu minutazu na OI, a pre toga godinu dana nije igrao kosarku. Koj ce nam kurac takav, igras za masne pare, umoran si, ma idi breee..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...