Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

Ostoju treba zakljucati u kanc i zabraniti mu da daje bilo kakve izjave

 

kako progovori napravi sranje

 

elem, za sve je potrebno dvoje, i niko nije cist 100% ovde, plate kasne (ubedjen sam da u masi EL klubova plate kasne), Naneli sigurno nije cist u smislu ponasanja…

 

realno je bzvz momenat…

 

nego, ja imam neki info jos od ranije da je zeljko posle reala i svih sranja najstrozije zabranio bilo kakve tuce i slicna sranja, i da nije bilo sansi posle tuce da Nanelia pusti u ekipu ili da isti ostane…

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

mozda je zabranio ali ocigledno se par internih tuca desilo posle toga....

Moralo se to drugacije zatvoriti sa Nanelijem.

 

A zar on (Naneli) nije vec potpisao za Armani? Imam utisak da sam vidoe tu objavu ili je samo bio trac?

Edited by pilif88
Link to comment
Share on other sites

Mislim da uopšte nije tema da li je Naneli konfliktna osoba, to se nekako ubacilo uz ovu aktuelnu priču. Cela ta priča sa Lazarevićem je druga tema, i nažalost novi pokazatelj koliko je ova liga loše vođena.

 

Tema je Ostojino licemerno proseravanje o pravilima koje sam ne poštuje.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Pa mi ne znamo ni da li Mike valja


pa da, al valjda su njega gledali, a nakon toga mnoge koji nisu bili za prvu 4 pa da sad odjednom ne postanu ipak dovoljno dobri

 

u tom smislu

 

evo za Mike

 

ovojnica misica na prvom treningy 🤯

 

https://www.instagram.com/p/C--ENDTtQFd/?igsh=cDQwanp5M3Z3c2ln

 

 

Edited by ScepanScekicSto
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ScepanScekicSto said:


pa da, al valjda su njega gledali, a nakon toga mnoge koji nisu bili za prvu 4 pa da sad odjednom ne postanu ipak dovoljno dobri

 

u tom smislu

 

 

 

I meni je to u glavi. Majk je doveden u junu, maltene početak prelaznog roka. Pri tome nije neki g-league igrač, ipak je mnogo lakše proceniti na osnovu ECa ili jačih mečeva LNBa.

Nešto se kod njega očigledno svidelo Žocu i očigledno ima ideju šta bi mogao.

 

Uglavnom, odavno navijači nisu bili u većoj meri pažljivi sa procenama, kao sada sa njime.... a to je najčešće dobar znak 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pošto izgleda u Evropi nema ništa da vredi na poziciji 4 što bi moglo/htelo kod nas, kad mu dođe taj last cut u NBA, to je izgleda jedina pijaca na kojoj se može naći nešto što iole valja?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stiletto said:

kad mu dođe taj last cut u NBA

Pa valjda pred pocetak sezone kad moraju da odrede finalnih 15 igraca (+2 na two-way), a to mu dodje druga polovina oktobra, ne znam tacno kad pocinje sezona ove godine.

Link to comment
Share on other sites

Dok ne stigne nova tema, ostavio bih jedan realistično-pesimistični post na ovoj, pošto na novoj ide samo puna puna podrška treneru i igračimatm.

 

Ovakav remont ekipe ne može da bude dobar i stvarno mislim da nas čeka turbulentna sezona. Biće sigurno promena u timu, očekujem da bar 2 igrača iz rostera ne završe sezonu u Partizanu, i nekoliko pojačanja u hodu. 

 

Karlik Džons je igrač koji mi se neobično puno svidja. Nije da imamo predstavu kako će izgledati u Evroligi, ali dok god bude stavljen u poziciju da diktira tempo okružen igračima koji mogu da trče i pucaju, biće od velike koristi. S druge strane, Nilikina je potpuni wtf potez. Horor od igrača i neko s kim ćemo uvek igrati 4 na 5 u napadu. Odbrana u teoriji spektakularna, ali svakih par meseci je povredjen, generalno mekan igrač i još mekaniji karakter. Sušta suprotnost od dragih nam Francuza u KKP i prvi za koga očekujem da će biti pedaliran. I dalje ne razumem kome je on pao na pamet, osim viniju u vlažnim snovima. Vašington je slabotelesni trpač, što ne obećava baš puno u kontekstu EL i količine kontakta koji je dozvoljen, ali treba mu dati šansu. Još jedan za koga je upitno da li će odigrati sezonu do kraja. 

 

Dalje, Ife je EL iskusnjara i jako potreban u rotaciji kao neko ko može da uspori tempo, a ne boji se ni da preuzme odgovornost. Od Sterlinga Brauna očekujem isto dobru sezonu. Nekako imam utisak da je njegov potpis dosta prošao ispod radara, ali u Albi je odradio ono najvažnije, prilagodjavanje na EL i sada zna šta da očekuje. Zanimljiv karakter, ali dobar igrač za kog verujem da će moći da se nametne kao jedan od lidera ekipe. Arijan Lakić, štagod. Skauting na nivou utakmiocu sezone odigrao protiv nas, pa hajde da probamo. 

 

Vanja je sazreo kao igrač, baš je konstantan bio na obe strane parketa i vraćanje njega je bilo no brainer. Starac Bonga je neko ko bi vrlo lako mogao da postan ključni igrač na 3 i 4. Pterodaktil u odbrani koji uredno stavlja svoje korner trice, prži tranziciju i aktivan je na skoku. Njegova uloga u Bajernu je velika misterija, nadam se da tu nema nekih skrivenih problema. Nakić je dečko koji se vraća na košarkašku mapu, želim mu sve najbolje. Sigurno će imati ulogu u Aba ligi. 

 

Pozicija 4 je sa dva velika upitnika, samo što ja jednom verujem, a drugom baš i ne. Ajzea Majk je dobar igrač, vredan momak i neko ko će gristi sve vreme. S druge strane, Pokuševski je dečko koji posle 4 godine u Nba vraća u Evropu kao beznadežan slučaj. Alen Smailagić je za njega nedosanjan san. Ukratko, Poku ne zna ništa, na parketu neretko donosi umobolne odluke, u stanju je da pogodi, ali njegov šut je apsolutno nepouzdan, a na ulazu je još gori i prosto se ježim koliko je bez osećaja. Prosto, ne vidim kontekst u kom on postaje igrač koji zaslužuje minute, samo nužda ili nemanje druge opcije. 

 

Na centru je korektna situacija, Dejvis je neko od koga se zna šta može da se dobije u standardnih 20-25 minuta, ali od Tajrika svi očekujemo neki Lesorovski iskorak. I verujem da će biti jako uzbudljivo kada je na parketu. Balša je neko ko će dobiti opet priliku da se kroz Aba ligu nametne, ali i njemu i nama je jasno da od ozbiljne košarke tu nema ništa.

 

Sve u svemu, očekuje nas teška sezona i očekivanja su mi zaista na minimumu. Top 10 mi se čini jako daleko  trenutno. Prosto, ovako se posao ne radi i nisam siguran šta je Željko zamislio. Naravno, on je genije, a ja grickam semenke i pijem pivo, baš zato ću sa nenormalno velikom pažnjom i pratiti ovu sezonu. 

 

  • Like 9
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Ne slazem se sa dosta zorexovih tejkova, ali nekoliko kao da sam ja licno pisao. 

 

Taj rad.

 

Nilikina je baš izazov. Gledao sam dosta mečeva Francuske, čak i pripremne mečeve, imao je momente kada je bio više nego koristan. Pa i onaj meč protiv nas, i dalje mislim da Bogija niko nije čuvao kao on. 

Ako možemo da se uzdamo u tu odbranu, onda možemo da dodjemo u situaciju da mu bude dovoljno da u napadu ne bude levo smetalo.

 

Za to mu je potrebno 35, 36+% pogođenih trojki, poneka asistencija i ono glavno, da pronađe način da poentira i za dva poena, prodorom, pošto to nikako nije uspevao na OI.

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja samo ne zelim vjerovati da su Pokusevskog potpisali uz garancije da ce imati ozbiljne minute na 4. On je bar 2 godine udaljen od role u ekipi koja napada play-in ili playoff EL. Opet s druge strane ne razumijem ni njega ako je pristao doci bez garantovane role i minutaze jer su mu u ovoj fazi karijere minute prijeko potrebne. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...