Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

5 minutes ago, fillam said:

Da otklonimo glavnu dilemu..

 

GVVBAzMWwAA84Qp?format=jpg&name=small

SiNfonija?

Znaci peva PsihoMoodoPopadija?

:classic_biggrin:

Just now, Sinnerman said:

Kad ćale upiše sina na FON pa se slikaju ispred i onda okači umetničnu crno belu fotografiju na Facebook da se pohvali svima.

I slika Lukoil pumpu preko puta - jbg. prednja kamera, zadnja kamera.. zabuni se co`ek.

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/18/2024 at 12:35 AM, Coz29 said:

Koji hit bi bio da u ponedeljak na predstavljaju, Naneli i Bertans budu iznenadjenja 🤯

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/ako-na-simfoniji-bude-iznenaenja-to-moze-da-bude-samo-davis-bertans/489901

 

Mogao je makar da forum navede kao izvor...

 

Jbt ovi novinari su teska bagra, i Brezovac je krenuo da se proserava i pise gluposti. Niko nista ne zna samo spekulacije, lupetanja i  neko kvazi insajderisanje.. i objave tekst navodno neku ekskluzivu kad dobiju info direktno od kluba i onda su oni bitni.. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stiletto said:

Ko hoće da čuje i vidi sve što se dešava na Crno Beloj Simfoniji a mrzi ga da plati kartu, biće prenos na SK1 od 20h.

 

Radim, šteta što neću gledati.... NOT!!

 

Žudim za dane kad je bilo ćuti treniraj igraj, ali to se više vratiti neće, davno behu dani sreće...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Koliko ja znam, zvanično su potpisali samo Vanja, Frenk i Ife (a i u to više nisam siguran). Od cele one bulumente igrača koji su "naši" još nikom nisam video fotku sa potpisivanja ugovora i sa crno-belim šalom.

 

Tako da, ko god se pojavi večeras, biće iznenađenje :classic_rolleyes:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iz ugla normalne osobe, nema smisla da se zakaže tajnovito predstavljenje igrača a da se sve već zna. Tako da je logično da očekujemo da će biti nekog iznenađenja, pošto u suprotnom sve ovo ne bi imalo smisla. Problem je što je to "normalno" postalo manjina, većina traži spektakle, iznenadjenja, ludila i druge načine skretanja pažnje sa svakodnevnice, tako da će i ovo proći.

 

Meni je (opet, po ko zna koji put) žao što je tako, pošto će se opet jedna u osnovi dobra ideja sprovesti u delo na izopačen način.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, ScepanScekicSto said:

Sve postujem u proslosti, ali treba neko ko ce da napravi razliku odmah, imamo dosta znakova pitanja kod mnogih igraca

 

 

U kom smislu da pravi razliku?

 

Koji god igrač da dodje, ja sam siguran da se za njega neće moći reći "da pravi razliku". Imamo već dovoljno igrača koji igraju sa lotpom u rukama, treba neko i iz drugog plana da igra.

 

Osim toga, ima raznih načina za pravljenje razlike. Nama bi prošle godine razliku napravio centar sposoban da osigura defanzivni skok i povremeno zaštiti obruč, pa makar i sa 5 poena u proseku. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, realno *w said:

 

U kom smislu da pravi razliku?

 

Koji god igrač da dodje, ja sam siguran da se za njega neće moći reći "da pravi razliku". Imamo već dovoljno igrača koji igraju sa lotpom u rukama, treba neko i iz drugog plana da igra.

 

Osim toga, ima raznih načina za pravljenje razlike. Nama bi prošle godine razliku napravio centar sposoban da osigura defanzivni skok i povremeno zaštiti obruč, pa makar i sa 5 poena u proseku. 

Misljenja sam da nam na ovaj roster jedan takav PF najvise i treba. Poene imaju i Carlick i Iffe i Washington i Brown i Vanja i Brandon. Bicu sretan kao dete kad bi to bio Berta, ali na ovu kompoziciju tima, kapiram da bi bolje legao neki John Brown/Chime tip igraca

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, jedibojan said:

John Brown/Chime tip igraca

 

Njih dvojici zajednicko je sto su tamnoputi, imaju dredove i nose naocare. U kosarkaskom smislu doslovno nemaju nista zajednicko osim sto igraju istu poziciju. Suste suprotnosti od igraca. 1 najbolji skakac sa pozicije 4 a drugi medju najgorim, 1 najbolji skorer sa pozicije 4 a drugi mesju najgorim, jedan ima sut drugi nema, drugaciji su defanzivci, jedan je vise igrac tranzicije a drugi pozicionog napada, ma doslovno sve suprotno. Ne znam kako si njih upario kao slican tip igraca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mfmilan said:

Iz ugla normalne osobe, nema smisla da se zakaže tajnovito predstavljenje igrača a da se sve već zna. Tako da je logično da očekujemo da će biti nekog iznenađenja, pošto u suprotnom sve ovo ne bi imalo smisla. Problem je što je to "normalno" postalo manjina, većina traži spektakle, iznenadjenja, ludila i druge načine skretanja pažnje sa svakodnevnice, tako da će i ovo proći.

 

Meni je (opet, po ko zna koji put) žao što je tako, pošto će se opet jedna u osnovi dobra ideja sprovesti u delo na izopačen način.

 

Što izopačen način? Baš ništa ne znamo osim da će biti puna dvorana, da će biti muzičko-umetnički program i to je to. Razumem zajebanciju ili neko razočarenje što klub nije ozvaničio 80% ekipe, ali šta tačno je ovde tajnovito, misteriozno i krindž? Očekivani remont ekipe počeo, nas spojili sa 40 igrača, neko došao na ideju da se uradi nešto unikatno i ujedno da se klub distancira od insajderisanja, svega godinu dana nakon što su nas prošlo leto razvukli na 4 strane. 

 

Prošlosezonska utakmica na Tašu i ovo je veoma sličan marketinški potez, niko nije predstavljao ekipu prijateljskom na otvorenom terenu do prošle sezone pa smo uglavnom oduševljeno iščekivali šta će biti. Nisam nešto egzaltiran zbog večerašnje sinfonijetm ali razumem odakle ideja dolazi i ne vidim baš mesta za mnogo kritika i drame, sve i da bude krindž i meh.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Valjda je lijepo to što će sami igrači, koji su novi u našem klubu, dobiti jedinstven način predstavljanja, pomisliti da je klub ozbiljan, da već od starta imaju dobru podršku i napraviti vezu sa navijačima i međusobno.

Na stranu ovaj Ostojin trejler, generalno je to ok ideja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam upravo to i rekao - ideja je skroz kul, ali će Ostoja da je upropasti, kao što je to radio više puta u prošlosti sa sličnim dobrim idejama.

 

Evo jedan primer - tajna je koga smo potpisali, a onda ti igrač kojeg si potpisao piše po instagramu kako dolazi i u intervjuu par dana pred to famozno predstavljanje otkrije pola tima. A pritom je i on tajna. Ako već furaš taj fazon iznenađenja, što mu nije sugerisano da ne otkriva ni sebe ni imena? Ovako ispadaju smešni svi zajedno. Ili osiguraj bar neki nivo tajnovitosti ili nemoj da pričaš toliko o tajnovitosti.

 

Pumpa se priča u nekom pravcu, a onda sami sebi skoče u usta.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

 

Očekivani remont ekipe počeo, nas spojili sa 40 igrača, neko došao na ideju da se uradi nešto unikatno i ujedno da se klub distancira od insajderisanja, svega godinu dana nakon što su nas prošlo leto razvukli na 4 strane. 

 

 

Kako misliš da se distancira od insajderisanja? Pa insajderi su kako stoje stvari ovo leto jako dobro "pogađali" pojačanja u oba tabora, što im samo može dati dodatno samopouzdanje za u buduće. Vama su ozvaničena 3 igrača ako sam dobro ispratio, i još jedno 10ak imena od kojih se očekuje da to budu večeras i koja su provlačena kroz medije još od završetka KLS-a, neki ranije neki kasnije, neki manje, neki više. Možda pojačanje ili dva kao iznenađenja večeras, barem što se mojih očekivanja tiče.

 

Ako se ispostavi da su dobar procenat od najavljenih pojačanja zapravo neuspele patke insajdera i medija i da su to skroz drugi igrači, onda povlačim reč, i onda mi ima smisla to "distanciranje" i "pobeda nad insajderima", ako sam dobro razumeo šta si hteo da kažeš.

 

Ali sve vodi ka tome da će jako malo biti iznenađenja i sa Zvezdine i sa Partizanove strane, pogotovo sa Zvezdine jer bukvalno nijedan igrač nije objavljen bez prethodne najave, i da je ova simfonija samo zanimljiv marketinški potez koji vidim kao nešto drugačije, "instagramično", prilika za zaradu i interesantno predstavljanje novog/novih igrača.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Djirona said:

 

Kako misliš da se distancira od insajderisanja? Pa insajderi su kako stoje stvari ovo leto jako dobro "pogađali" pojačanja u oba tabora, što im samo može dati dodatno samopouzdanje za u buduće. Vama su ozvaničena 3 igrača ako sam dobro ispratio, i još jedno 10ak imena od kojih se očekuje da to budu večeras i koja su provlačena kroz medije još od završetka KLS-a, neki ranije neki kasnije, neki manje, neki više. Možda pojačanje ili dva kao iznenađenja večeras, barem što se mojih očekivanja tiče.

 

Ako se ispostavi da su dobar procenat od najavljenih pojačanja zapravo neuspele patke insajdera i medija i da su to skroz drugi igrači, onda povlačim reč, i onda mi ima smisla to "distanciranje" i "pobeda nad insajderima", ako sam dobro razumeo šta si hteo da kažeš.

 

Ali sve vodi ka tome da će jako malo biti iznenađenja i sa Zvezdine i sa Partizanove strane, pogotovo sa Zvezdine jer bukvalno nijedan igrač nije objavljen bez prethodne najave, i da je ova simfonija samo zanimljiv marketinški potez koji vidim kao nešto drugačije, "instagramično", prilika za zaradu i interesantno predstavljanje novog/novih igrača.

 

Nisi baš, pošto se ne radi o tome koliko će se ispostaviti da su pogodili igrača, nego koliki se buzz stvarao oko Partizana. Nije to nikakva pobeda nad insajderima, klub je jednostavno napravio marketinški projekat a tajming sa insajderisanjem je bio usput.

Link to comment
Share on other sites

GVWj-dd-XUAAo-YZe.jpg

Da li mi se samo čini ili Ife radi testove sa Zvezdinim timom(u pozadini momak u zelenoj majici?) Lepo rekao Ostoja, biće iznenađenja večeras. 😂

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mfmilan said:

Ja sam upravo to i rekao - ideja je skroz kul, ali će Ostoja da je upropasti, kao što je to radio više puta u prošlosti sa sličnim dobrim idejama.

 

Evo jedan primer - tajna je koga smo potpisali, a onda ti igrač kojeg si potpisao piše po instagramu kako dolazi i u intervjuu par dana pred to famozno predstavljanje otkrije pola tima. A pritom je i on tajna. Ako već furaš taj fazon iznenađenja, što mu nije sugerisano da ne otkriva ni sebe ni imena? Ovako ispadaju smešni svi zajedno. Ili osiguraj bar neki nivo tajnovitosti ili nemoj da pričaš toliko o tajnovitosti.

 

Pumpa se priča u nekom pravcu, a onda sami sebi skoče u usta.

Bas bi voleo da cujem kako da zabranis igracu da objavljuje sta on zeli?! Mozda stavka u ugovoru, udarac po dzepu? Sanse nema. Ajd sve to, ali kriviti predsednika kluba za to je smesno. Mozemo mi da mu nadjemo 1000 zamerki sa aspekta politike, ali kao predsednika KKP vrlo malo. On je svestan svojih ogranicenja i zato je uradio jednu stvar - okupio je dobar tim oko sebe, pametne ljude i sve ovo je epilog toga. 

Evo to iznenadjenje - Carlik ne dolazi (na sinfoniju).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...