Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

5 minutes ago, Sector said:

Ostanak Bruna ne mora da znači da se neće dovesti i četvorka.

 

ON, Bonga, Majk, Poku

Davies, Jones, Caboclo

Teško. U tom slučaju biće gori i od nas. Ne mislim na igrački kvalitet. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, odupri se ludilu said:

Mislim ono rastjeras sve koji su ostali do zadnjeg dana a ostaviš onog koji je prvi zapalio....na koliko mnogo nivoa je ovo pogrešno razmišljam naglas...

Ako je napravio neki neoprostiv gaf sigurno ga neće zadržati, po bilo koju cenu, posebno u kontekstu odlaska baš svih igrača.

Hoću da kažem, ako ostane, ko zna šta se krije iza "prvi zapalio", možda to nije bio baš takav greh, tj. jednostrano bežanje bez ikakvog obaveštenja, kao što je u medijima predstavljeno.

Link to comment
Share on other sites

Ma kakav Kabolko, najuriti ga govnjivom motkom.

 

Ako na predstavljanju tima ne bude ni jedan igrac mimo onih za koje svi znamo, Ostoja neka se udavi tamo gde babe močaju, sto bi moj matori reko.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Bole Tyson said:

Crta se da ce Bruno sada, a potom i Aleksa da zavrse kod komsija

Ako se izuzme otežavajuća okolnost prelaska u klub najvećeg rivala, Kaboklo bi kao 4/5 bukvalno kompletirao Zvezdin roster.

Kaboklo bi tako nešto mogao uraditi i iz inata jer i deluje da je dovoljno glup za takav potez, plus bi to mogao sada momački naplatiti zbog "never ending" sage sa Filipom.

Aleksa iako je naturalizovani grobar...:) to ne bi nikad uradio sve i da je oteran u sred sezone čak i da Dileje naprave izuzetak prelaska domaćeg igrača iz Partizana u KKCZ što se sigurno neće desiti. 

Ja bi ga bez razmišljanja menjao za Kinana i nije mi jasno ako je Željko rešio da, šta god to znači "ostaje samo jedan", zašto to nije Aleksa koji očigldno tada nije imao ni jednu EL ponudu ? 

Ali veća misterija od toga mi je ipak potpis Pokua...

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Wingwalker said:

Ja bi ga bez razmišljanja menjao za Kinana i nije mi jasno ako je Željko rešio da eto "ostaje samo jedan", šta god da to znači, zašto to nije Aleksa koji očigldno tada nije imao ni jednu EL ponudu.

 

Aleksa u turnirskom takmičenju tipa SP ili OI odigra 6-7 utakmica i sve ih razvali.

 

Aleksa u sezoni oktobar-jun takođe odigra 6-7 utakmica koje razvali. Maler je što u tom periodu odigra još oko 60 utakmica koje usere da ne može gore.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Stiletto said:

 

Aleksa u turnirskom takmičenju tipa SP ili OI odigra 6-7 utakmica i sve ih razvali.

 

Aleksa u sezoni oktobar-jun takođe odigra 6-7 utakmica koje razvali. Maler je što u tom periodu odigra još oko 60 utakmica koje usere da ne može gore.

 

Ok...ali iz tog ugla gledano: zašto onda Koprivica?

Zaboravio je da ga precrta ili bi bilo previše da odjavi  12 igrača? 

Ne treba odgovor, eto udarila hevi omorina...pa  vežbamo za septembar lagano...

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Ne znam za vas ali ja se još uvek nadam Chimi...

Inače procurio delić promocije za ponedeljak, počinje sa tangom smrti, onda ulaze Andjusic i Smailagic, viknu Moša! i onda kreće predstavljanje...

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Barkley#34 said:

Očigledno wing ima poprilično loše mišljenje o inteligenciji i stabilnosti Zvezdinog tima.

Nisam te razumio...?

Sve što sam naveo su činjenice:

Kaboklo je po profilu upravo kockica koja nam nedostaje.

Avram neće u Zvezdu sve i da oće.

 

Link to comment
Share on other sites

Vidim da se ustalila ta priča o Bongi na 4. 

 

Vrlo moguće da grešim, ovo je čisto nagađanje, ali ja mislim da to nećemo previše gledati. Da to eventualno mogu biti neki small ball specijali, tipa zadnji napad četvrtine i slično.

 

Tu mi glavno pitanje odbrana. Bonga po meni najbolju odbranu igra na plejevima. Može naravno i bekove i krila, a ako mu nešto ne leži, to su jake četvorke recimo. Koja bi onda ideja bila? Da on uzme pleja, a recimo Sterlinga pošaljemo da čuva četvorke?

 

Napad manje više. To njegovo ćoškaranje i čekanje eventualne otvorene trojke ili kontra napada, može da se nazove bilo kojom krilnom pozicijom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@realno *wne vidim da se ustalilo mišljenje Bonga na 4.Naravno da će da igra krilo Bonga i naravno da je odličan u čuvanju plejeva kako na lopti tako i dobar kod switch odbrane.Ali on može ponekad da pokriva 4 kao što to može Luča ili Papa (obe Pape) što je radio, ali jeste više trojka nego četvorka. On može da krpi četvorku. Meni se generalno ekipa sviđa tj koncept a najveća enigma će biti svlačionica i hemija. Vanji traku za početak tu za mene nema dileme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...