Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

10 minutes ago, MikiMilane said:

Igraće Juniorsku Ligu, beogradski ANGT, biće možda u sastavu prvog tima za Kup Korać i Superligu. To je to. 

Mislim da gresis.

Decko ima osnovu, znanje a jos je jak i gladan. Takve Zeljko voli.

Ali videcemo, ima vremena.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Aman 2 said:

Cenis da ce dečko od nepunih 18 biti

u konkurenciji? Nema šanse. 

Cenim da nema poente dovoditi ga ako neće bar imati ABA minute, jedino ako se odluče za potpis pa pozajmica, što nije isključeno ali lično sumnjam 

Meni je interesantniji od Nakića a na ovaj roster ima mi savršeno smisla da Mitar bude ta "treća trojka"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Grobarcina1992 said:

Mitar je jedan najvećih talenata u Evropi  baš mi je drago zbog tog potpisa ako prenese talenat  i radnu etiku i na seniorski nivo košarke Partizan će dobiti ozbiljnog domaćeg igraca koji će otići u NBA 

 

Bio. Više nije.

16 minutes ago, jedibojan said:

Lakic, Drezgic, Nakic, Bosnjakovic, Poku, Balsa, Dimitrijevic

Ako su ruze...

 

Drezgić nije više igrač KKP

20 minutes ago, Son_of_a_gun said:

 

 

Obojica sahranili obečavajuće karijere odlaskom u Realu.

Link to comment
Share on other sites

Još krilni centar i zatvarate radnju. 

1. Dzons, Ntilikina, Lakić

2. Lundberg, Washington, Nakić

3. Braun, Bonga, Marinković 3/2

4. ?, Majk, Pokuševski

5. Dejvis, Dzons, Koprivica

Zanimljiv sastav. Za 180° Željko obrnuo krug od onoga šta je imao do sada. Baš me zanima šta planira i apsolutno nemam predstavu. Što može biti velika vaša prednost u odnosu na protivnike. Po ovom timu i imenima se vidi ozbiljan rad stručnog štaba ovog leta. Svašta se ovde može videti. Sve je pokriveno i sa smislom. Taj krilni centar će zaokružiti sliku celog tima. 

Very interesting. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Clash said:

@MikiMilaneovde forumasi izrazavaju nadu i svoje misljenje na koje ti reagujes nekim smajlijima i nekim stavom “sta vi znate”

Jesam ja propustio nesto, jesi li ti neki autoritet za mladje kategorije ili sta?

 

Skontam da jesam. 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Grobarcina1992 said:

Mitar je jedan najvećih talenata u Evropi  baš mi je drago zbog tog potpisa ako prenese talenat  i radnu etiku i na seniorski nivo košarke Partizan će dobiti ozbiljnog domaćeg igraca koji će otići u NBA 

 

Mitru je neki plafon Kalinic karijera. Igra dosta na fiziku, ima malo finesa u igri. Bice bolji suter od Kalinića.

Edited by Bojdo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bojdo said:

 

Mitru je neki plafon Kalinic karijera. Igra dosta nafiziku, ima malo finesa u igri. Bice bolji suter od Kalinića.

 

Po meni best case scenario je Milosavljević

Edited by MikiMilane
Link to comment
Share on other sites

Što se Reala tiče, odigrao je solidan završni turnir, ništa drugo nisam gledao. Ali to su 4 tekme samo.

 

Ovo što sada pruža na Ep u18 je teško mučenje. Ima 31% za dva poena i 25% trojke. Čak i bacanja na 50% i to sa bacanjima traje već par godina.

Ne znam koliko ima nade da poraste još malo, ali ja njega na dvojci ne vidim nikako, a za trojku bi mu dobro došao još koji cm.

 

Sve u svemu, ozbiljan rad pred njime da postane košarkaš uopšte, a tek onda da pričamo o nečemu ozbiljnom. Ja bih sad potpisao da bude zdrava verzija Milosavljevića.

 

 

 

____

 

Ps. Evo prilike već večeras da ga gledate, od 20h igraju polufinale protiv Izraela. Prenos na YT.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ih, da pevate ako od njega dobijete novog Gagija. Ne kažem da ga možda neće i nadmašiti, talenat je mali, ali iz ovog ugla, ne sumnjam da bi svi potpisali novog, ako može zdravijeg Milosavljevića. Interesantno poređenje svakako, vidim neke sličnosti.

 

Inače mi se sviđa Mitrov karakter. Imao je "klač" momenata i za juniore Reala i za reprezentaciju. Borac je i ne beži od lopte kada se lomi.

 

Sa druge strane, malo sam skeptičan jer mi je utisak da je sa 15-16 godina (tad sam ga prvi put pratio) stao sa rastom i da nije dobacio do danas do 2m. Šta više, odokativno oko 196-198cm, iako na sajtovima piše malo više. Pritom, nisam video neki napredak u ball handlingu, tako da je diskutabilno koliko može na 2, a opet kao što reče "realno" gore, za trojku bi dobro došao koji cm. Šut mu osim tih "klač" momenata nije baš konstantan, i deluje da tu ne samo da ima prostora za napredak, već i da će morati da radi na istom ako želi viši nivo.

 

Pozitivne stvari, osim gore pomenutih oko karaktera, su što može da pegla dobru odbranu i što od svega može po malo, samo da vidimo šta će od toga da podigne na viši nivo, koji je neophodan za neku Evroligu.

 

U svakom slučaju, uvek pozdravljam potpise naših mladih talenata i mislim da bi Bošnjakoviću jedna KLS sezona, eventualno neki Borac, Mega (na pozajmici) bili prava mera za ovaj prelazak iz juniorske u seniorsku košarku.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...